Zapisz strony internetowe, wiadomości i artykuły, aby przeczytać je później

Indeks
 1. Jak szybko zapisywać strony internetowe
  1. Google Chrome
  2. Gotowany
  3. Instapaper
  4. Feedly
  5. Zapisz na Dysku Google
  6. Diigo
  7. Saved.io
  8. Wnioski

Jak szybko zapisywać strony internetowe

Ponieważ sekcja ulubionych przeglądarki powinna pozostać miejscem do szybkiego uruchamiania przydatnych witryn i aplikacji i nie jest wykorzystywana do przechowywania pojedynczych stron internetowych, możemy skorzystać z dowolnej z poniższych alternatyw, aby zapisać wiadomości, artykuł lub stronę internetową, którą chcemy Przeczytaj później. .

Google Chrome

Bez korzystania z żadnych rozszerzeń ani witryn internetowych, Google Chrome ma już funkcję przechowywania artykułów online do późniejszego czytania, tyle tylko, że nadal jest częścią testowanych funkcji. Możesz go już aktywować, otwierając nową kartę pod adresem chrome: // flags / # do odczytu później następnie aktywuj (Włączone) przełącznik opcji Przeczytaj później.
Po ponownym uruchomieniu Chrome po włączeniu funkcji Przeczytaj później, spróbuj ponownie otworzyć ten artykuł i kliknij prawym przyciskiem myszy nagłówek karty, tytuł u góry nad paskiem adresu. Znajdziesz nową opcję o nazwie „Dodaj kartę do listy odtwarzaniaPo dodaniu pierwszej karty do listy odtwarzania w prawym górnym rogu paska zakładek Chrome pojawi się nowa karta. Lista do przeczytania który zawiera zapisane strony internetowe do późniejszego przeczytania lub przejrzenia.

Gotowany

Pierwszą przydatną usługą do zapisywania stron internetowych, wiadomości i artykułów do czytania jest niewątpliwie Gotowany, dostępne do pobrania jako rozszerzenie, jako strona internetowa lub jako aplikacja mobilna na oficjalna strona.

Jak sama nazwa wskazuje, ta strona na to pozwala zapisz wiadomości spokojnie je wznowić, gdy będzie czas na przeczytanie. Pocket to rozszerzenie do Firefoksa, Chrome i Safari, programu do zainstalowania na komputerze, aplikacji na telefony komórkowe Android i iPhone, na iPada; niezależnie od wybranej metody, możesz naciśnij przycisk, aby zaznaczyć stronę internetową do przeczytania później. Kolejnym przyciskiem przechodzisz do strony, na której możesz przeglądać nagłówki nagranych wiadomości, które po ich przejrzeniu można oznaczyć jako przeczytane.

Instapaper

Kolejna szybsza aplikacja dla zapisuj strony internetowe i odtwarzaj wiadomości „później” jest Instapaper, który możemy pobrać jako rozszerzenie lub jako aplikację mobilną z oficjalna strona.

Aby korzystać z Instapapera, potrzebujesz tylko bezpłatnego konta, dzięki któremu będziesz mógł zapisywać ulubione treści odwiedzane przez przeglądarkę internetową i sprawdzać wiadomości oznaczone jako przeczytane później. Instapaper do rozszerzenia dla Google Chrome który pozwala szybko oznaczyć strony internetowe jako przeczytane później, przeglądać nieprzeczytane wiadomości, a także czytać artykuły tylko w tekście, bez obrazów i bez innych elementów.

Feedly

Inną bardzo przydatną usługą internetową do zapisywania stron internetowych, wiadomości i artykułów do późniejszego przeczytania jest Feedly, dostępne jako aplikacja, rozszerzenie i strona z oficjalna strona.

Korzystając z tej usługi będziemy mogli dodawać strony, które lubimy najbardziej i cieszyć się nawigacją jednym palcem, aby przeczytać wszystkie wiadomości, zapisując te, które chcemy przeczytać później (wszystkie dostępne w sekcji Przeczytaj później). Obecnie jest to najlepszy sposób, aby być na bieżąco z aktualnościami i później przeczytać najciekawsze, zwłaszcza wykorzystując aplikacje dla Android i dla iPhone / iPad.

Zapisz na Dysku Google

Jeśli chcemy używać rozszerzenia Google Chrome do zapisywania stron internetowych, wiadomości i artykułów, sugerujemy instalację Zapisz na Dysku Google, dostępne bezpośrednio z Sklep internetowy Chrome.

To rozszerzenie umożliwia zapisywanie witryn, poszczególnych artykułów, ale także wewnętrznych treści informacyjnych (zdjęć, filmów, grafiki itp.) Na Dysku Google, usłudze Google w chmurze. Aby z niego skorzystać wystarczy kliknąć prawym przyciskiem w link, na treści multimedialnej lub na pustej części strony, aby zapisać kopię na Dysku Google (w przypadku strony link zostanie zapisany, gotowy do go. 'zatrudnienie).
Dla tych, którzy często korzystają z Dysku Google, może to być dobry sposób na zapisanie ulubionych wiadomości!

Diigo

Inną świetną witryną do zapisywania stron internetowych, wiadomości i artykułów do późniejszego przeczytania jest Diigo, dostępne jako aplikacja, bookmarklet i rozszerzenie przeglądarki od oficjalna strona.

Diigo to rodzaj sieci zakładek społecznościowych, dostępnej za pośrednictwem konta społecznościowego, w którym ludzie udostępniają linki do stron internetowych i jednocześnie przechowują je na portalu, aby można było je przeglądać w dowolnym momencie, z dowolnej innej przeglądarki. Lub z poziomu komórka.
Dzięki Diigo możesz otagować linki, aby uporządkować je według kategorii i łatwiej je znaleźć. Istnieją rozszerzenia i narzędzia dla wszystkich przeglądarek i komputerów.

Saved.io

Nie mogliśmy nie wspomnieć o najlepszych usługach do nagrywania wiadomości i późniejszego ich czytania Saved.io, Dostępne od oficjalna strona.

Saved.io to prosta usługa do szybkiego zapisywania interesujących linków. Bez rozszerzeń lub zewnętrznych programów możesz zapisać dowolny link lub stronę internetową, po prostu dodając zapisany.it/ przed jego adresem w pasku adresu: na przykład napisz save.io/www.sztuczkitechniczne.com/2007/09/saving-pagine-web-preferite-notizie-e.html aby zapisać tę stronę w save.io. Obecnie jest to najszybsza i najwygodniejsza metoda, kompatybilna z każdą przeglądarką i każdym nowoczesnym systemem operacyjnym.

Wnioski

Te, które pokazaliśmy powyżej, są najłatwiejszymi i najtańszymi sposobami zapisywania stron internetowych, wiadomości i artykułów do późniejszego przeczytania, abyś zawsze był na bieżąco i był na bieżąco z wiadomościami, które są dla nas ważne. Najbardziej, bez ich utraty wśród tysięcy. różne zakładki (gdzie często nic nie jest zrozumiałe!).

Alternatywnie, aby czytać wiadomości nie będąc w Internecie, zawsze możesz zapisać stronę internetową na swoim komputerze, korzystając z funkcji dostępnej we wszystkich przeglądarkach lub pobierz całą witrynę na swój komputer.
Wciąż na temat nowości do przeczytania później, możemy dalej czytać artykuł Najlepszy czytnik kanałów do obserwowania witryn i blogów jest Czytaj strony internetowe i gazety online za darmo na iPhone'a i Androida.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up