Wyodrębnij losowe liczby, kartę i rzuć monetą lub kostką

Indeks
 1. Jak losować liczby, kości, karty i żetony
  1. Witryna do generowania dowolnych losowych informacji: Random.org
  2. Liczba ekstrakcji z Blia.it
  3. Rzuć kostką i wyodrębnij liczby za pomocą PiliApp
  4. Rysuj i kości z dice-online.it
  5. Aplikacja do wyodrębniania liczb, rzucania monetami i kostkami
  6. Wnioski

Jak losować liczby, kości, karty i żetony

Chociaż ekstrakcja wydaje się nam całkowicie losowa, przypominamy, że idealna losowość nie jest dostępna w programach, ponieważ te ekstrakcje działają przez wyrafinowane algorytmy zaprojektowane do symulacji losowości.

Witryna do generowania dowolnych losowych informacji: Random.org

Witryna, która umożliwia generować liczby losowe i ciesz się prostymi grami, takimi jak Rzuć kostką albo remisJeden jest Random.org.

Random.org służy do tworzenia gier i zakładów, w tym prywatnych, oraz do wyodrębniania liczb w loteriach. Na stronie od razu znajdziesz ekstraktor liczb losowych, wystarczy wybrać minimalny i maksymalny zakres liczb i nacisnąć przycisk "produkowaćMożesz użyć tego systemu do dowolnego losowania online, na przykład w celu rozdania nagrody lub wylosowania zwycięzcy konkursu lub gry, upewniając się, że na Random.org nie ma żadnego wpływu ani nikogo, z absolutnym cel Random Generation Na stronie głównej Random.org można je również znaleźć niektóre gry oparte na przypadku oraz narzędzia do zakładów, w tym: Said Roller rzucić jedną lub dwiema kośćmi, Flip Corner rzuć monetą i zrób orła lub reszkę; Tasowanie kart do gry jest to raczej wyodrębnienie losowej karty z gry.

Jednak najpopularniejszym narzędziem na Random.org jest generator liczb do gry dla każdej loterii na świecie. Otwarcie narzędzia Szybki wybór loterii i zdefiniuj jako kraj Włochy, możesz wyodrębnić liczby dla SuperEnalotto i WinForLife. Random.org dokładnie symuluje losowanie liczb w loterii i staje się alternatywnym sposobem wybrać numery do gry.

Liczba ekstrakcji z Blia.it

Aby wyodrębnić liczby losowe od 1 do 90 (lub dowolny inny wybrany zakres) możemy skorzystać z generatora oferowanego przez Blia.it.

Korzystając z tej witryny, możemy generować liczby losowe, wprowadzając wartości ekstremalne liczb do wyodrębnienia, wybierając liczbę liczb do wygenerowania i wybierając wyświetlanie ich w kolejności rosnącej lub malejącej, a następnie naciskając przycisk Wyciąg. W przypadku numerów lotto po prostu wprowadź 1 jest 90 jako skrajności, wybierz wyodrębnij 5 liczb w rozwijanym menu obecny i naciśnij Wyciąg.

Rzuć kostką i wyodrębnij liczby za pomocą PiliApp

Jeśli chcemy zasymulować rzut jedną lub kilkoma kośćmi, możemy użyć Strona internetowa PiliApp, który oferuje naprawdę zgrabny interfejs do rzucania kostką.

Aby prawidłowo korzystać z witryny, wybierz liczbę kostek do rzucenia, a następnie naciśnij przycisk Orzech do rzucania wirtualnie rzucić kostką (poruszane animacją 3D). Możemy rzucaj 1 do 6 kostkami w tym samym czasie i możemy powtórzyć uruchomienia bez ograniczeń.
Z tej samej strony możemy kliknąć na górze Random Numbers i uzyskać inny prawidłowy generator liczb losowych, który będzie używany w połączeniu z narzędziem do rzucania kostkami, aby otworzyć jedno miejsce dla każdego potrzebnego nam losowania.

Rysuj i kości z dice-online.it

Inną świetną stroną do rzucania monetą lub kostką w Internecie jest dice-online.it.

Otwierając tę ​​stronę, możesz rzucić monetą orzeł lub reszkę (50/50), naciskając przycisk Pull pod fałszywą monetą 1 € w kształcie Asterixa. Aby rzucić kostką, naciśnij Generator kości online, wybieramy, ile kości użyć i ile ma mieć boków (od 2 do 100 stron), a następnie wciskamy przycisk Roll, aby rzucić.

Aplikacja do wyodrębniania liczb, rzucania monetami i kostkami

Nawet ze smartfonów i tabletów możemy wydobywać liczby i rzucać kostką tak, jak widać na komputerze, chociaż polecanymi przez nas witrynami można również zarządzać z poziomu przeglądarki mobilnej.

Pierwsza aplikacja, której możemy użyć do losowania liczby losowej, rzucania kośćmi i wykonywania innych rodzajów losowań, to Liczba losowa, dostępne do pobrania na Androida pod adresem Sklep Google Play.

W aplikacji możemy wybrać jedną lub więcej liczb z określonego zakresu, wyodrębnić listę liczb losowych, rzucić kostką lub rzucić monetą za orła lub reszkę, z bardzo dobrym interfejsem. szybko na dowolnym urządzeniu z Androidem.

Na iPhonie możemy wykonywać losowe uruchomienia i ekstrakcje za pomocą aplikacji Randomizer PRO, dostępne do pobrania pod adresemApple App Store.

Za pomocą tej aplikacji będziemy mogli generować losowe liczby z dokładnego zakresu, a także wskazywać liczbę liczb do wyodrębnienia za każdym razem, ale będziemy również mogli rzucić monetą, rzucić jedną lub więcej kostkami, wybrać losowy kolor, wygenerować listę liczb, wygeneruj losowe hasło lub wybierz inne interesujące elementy, takie jak kraje i daty.

Wnioski

Korzystając z jednej lub więcej metod opisanych w tym przewodniku, będziemy w stanie wykonać kopanie liczb losowych, rzuty kartami i monetami lub kostką z większym niż wystarczającym poziomem szans dla domu lub dla zabawy w domu z przyjaciółmi lub rodziną. Oczywiście nic nie przebije losowości generowanej przez premiery na żywo lub losowania., ale te systemy są ważnym sposobem podejścia do prawdziwego przypadku.

Jeśli lubimy grać w bingo lub bingo, zapraszamy do lektury naszego poradnika Karty Bingo, tablica wyników i wyszukiwanie liczb.
Jeśli szukamy innych aplikacji do gry w karty na telefon, możemy przeczytać nasz artykuł Graj w karty na Androida, iPhone'a i iPada z najlepszymi darmowymi aplikacjami.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up