Wskazówki i zastosowania dotyczące kupowania w sklepach internetowych po najniższej cenie

Witryny i aplikacje do porównywania cen w sklepach internetowych, znajdowania kodów promocyjnych i aktualizowania ofert

Kupowanie online w sklepach e-commerce jest naprawdę łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz, to przedpłacona karta kredytowa (taka jak PostePay lub konto PayPal powiązane z tą samą kartą), aby móc bezpiecznie i szybko kupować wszystko. Jednak kupowanie online może być jeszcze wygodniejsze, jeśli starannie wybierzemy i wyszukamy nowe oferty kup online po najniższej możliwej cenie.

W tym przewodniku pokażemy ci Najlepsze wskazówki, strony internetowe i aplikacje do zapisania podczas zakupów onlineszukanie najbardziej odpowiednich narzędzi, aby zrozumieć, czy sugerowana cena jest najniższą możliwą, czy można znaleźć oferty online na ten sam produkt, jeśli to możliwe Monitoruj produkt i otrzymuj powiadomienia tylko wtedy, gdy cena spadnie Znajdź oferty w określonej cenie.

NAJPIERW PRZECZYTAJ: Sprawdź reputację stron internetowych, aby kupować online bez ryzyka

Indeks
 1. Jak zaoszczędzić na zakupach online
  1. Usługa śledzenia cen w czasie rzeczywistym
  2. Witryny porównujące ceny
  3. Prośba o sprawdzenie ofert i cen
  4. Oferty kuponów i strony internetowe
  5. Przepływ ofert i rabatów
  6. Więcej wskazówek dotyczących zakupów online
  7. Wnioski

Jak zaoszczędzić na zakupach online

Aby naprawdę zaoszczędzić na zakupach online, nie korzystaj z ofert zgłoszonych przez samą witrynę e-commerce: często rabaty nie są prawdziwe lub oszczędności są naprawdę minimalne, zwłaszcza jeśli w przeszłości wyceniałeś ten sam przedmiot porównać. W kolejnych rozdziałach pokażemy, jak naprawdę można zaoszczędzić, robiąc zakupy w Internecie, stosując bezpieczne i skuteczne metody.

Usługa śledzenia cen w czasie rzeczywistym

Najskuteczniejszym sposobem kupowania w najtańszych sklepach internetowych jest skorzystanie z systemów monitorowania cen produktów, które pozwalają przeglądać tabelę wszystkich produktów sprzedawanych na Amazon i jak najszybciej otrzymać powiadomienie. Cena spada poniżej pewnego progu. Najlepsza usługa tego rodzaju jest Czekaj, dostępne bezpłatnie pod adresem oficjalna strona.

Ta usługa podaje nam cennik każdego produktu sprzedawanego na Amazon i umożliwia nam aktywowanie usługi powiadamiania w czasie rzeczywistym o „prawdziwych” rabatach. Aby z niego skorzystać, zarejestruj się w usłudze i zainstaluj rozszerzenia monitorowania dla Google Chrome, Mozilla Firefox jest Microsoft Edge.

Po zainstalowaniu rozszerzenia dla naszej przeglądarki, spróbujmy przejrzeć Produkty Amazon i sprawdź grafikę, która pojawia się tuż pod zdjęciem produktu, aby zobaczyć, czy cena jest obniżona lub zbyt wysoka w porównaniu ze średnią. Kliknij kartę, aby otrzymać powiadomienie o cenie, którą chcielibyśmy wydać Śledź ten produkt (tuż nad grafiką Keepa na stronie produktu Amazon) i wybierz, czy chcesz otrzymywać powiadomienie za pośrednictwem numeru wewnętrznego, wiadomości e-mail lub wiadomości od Telegram bot.

Dla tych, którzy często używają smartfonów i tabletów do zakupów online, mogą również zainstalować aplikację Keepa na urządzeniach. Android spacerować iPhone / iPad.

Witryny porównujące ceny

Inną ważną metodą znajdowania produktów w sprzedaży lub kupowania ich po najniższej cenie jest ich używanie Witryny porównujące ceny. Najbardziej znaną witryną w tej kategorii jest strona znana i zaufana Trovaprezzo.it W tym miejscu gromadzone są katalogi niektórych głównych witryn sklepów internetowych.

Find Price porównuje ceny z setek różnych witryn internetowych dla określonego produktu. Wystarczy wpisać w pasku wyszukiwania nazwę produktu, którego szukasz, a zobaczysz najniższe dostępne ceny. Trovaprezzo to także przydatna aplikacja do iPhone / iPad jest Android Dzięki temu możesz porównać ceny, gdy jesteś już w prawdziwym sklepie lub centrum handlowym. Aplikacja mobilna jest również przydatna, ponieważ co tydzień wyświetla listę produktów z najbardziej spójnymi spadkami cen, które w ten sposób zamieniają się w świetne oferty.

Szukając prawidłowych alternatyw dla porównania cen produktów w Internecie, możemy skorzystać z następujących stron internetowych:

 • Zakupy Google, idealny do odkrywania najlepszych ofert i aukcji online w serwisie eBay.
 • Twenga: kolejna dobra witryna z większą listą porównawczą sklepów internetowych.
 • Kelkoo: wyszukiwarka produktów do sprzedaży w globalnym Internecie z porównaniem cen.
 • Shopalike, specjalizująca się w produktach z branży modowej i meblarskiej.
 • Wybierz to, inna wyszukiwarka dla każdego przedmiotu lub usługi, które można kupić online.
 • ShoppyDoo: Bardzo aktualna strona internetowa, która pokazuje stan niezawodności każdego sklepu internetowego, a także zawiera grafikę z rozwojem cen w czasie dla każdego wyszukiwanego przedmiotu.

Wszystkie strony internetowe pozwalają porównać ceny tego samego produktu i od razu znaleźć najdogodniejszą.

Prośba o sprawdzenie ofert i cen

Jak sprawdzić ceny na swoim telefonie jest to zgłaszane Idealna aplikacja kto jest chyba najlepszy w języku włoskim iPhone jest Android.

Idealo posiada również czytnik kodów kreskowych, który pozwala znaleźć informacje o produkcie bez konieczności pisania czegokolwiek. Wystarczy zrobić zdjęcie kodu kreskowego na opakowaniu produktu. Następnie możesz skanować produkty podczas zakupów, aby upewnić się, że znajdziesz najlepsze możliwe oferty.

Inną aplikacją, którą zalecamy zachować w telefonie, jest taAplikacja Amazon ((Android jest iPhone), dzięki czemu można porównać ceny w głównych witrynach zakupów online z cenami w prawdziwym sklepie, w którym się znajdujesz.
Aplikacja Amazon ma funkcję skanera kodów kreskowych, za pomocą której można skanować kody kreskowe wszystkich produktów i ustalić cenę na Amazon. Na przykład, jeśli idziesz do Mediaworld lub Trony i chcesz kupić router lub inny przedmiot, możesz sprawdzić cenę tego samego produktu bezpośrednio na Amazon.

Oferty kuponów i strony internetowe

Znajdowanie okazji i kuponów online stało się czymś więcej niż hobby dla wielu ludzi, którzy chcąc skorzystać z rabatu, kupują rzeczy, które w innym przypadku nigdy by nie zostały kupione. Dlatego musimy rozróżnić strony internetowe, na których można kupować online za pomocą kuponów, oraz strony internetowe z wydrukowanym kodem rabatowym.
Są częścią pierwszej kategorii Strony internetowe z rabatami, kupony i oferty, takie jak Groupon;; drugiej kategorii są i Strony internetowe z kuponami rabatowymi i kuponami do druku wśród których wymieniamy Kod rabatowy.

Warto również wspomnieć o stronie internetowej Kupon solo który wymienia wszystko Kody promocyjne do wykorzystania w sklepach internetowych.

Przepływ ofert i rabatów

Kolejna bardzo skuteczna metoda Będziesz otrzymywać oferty i sugestie z innych sklepów internetowych, takich jak Amazon i Ebay przewiduje korzystanie z feedów, czyli kanałów informacyjnych, w których wyświetlane są tylko oferty aktywne w danym momencie. Na przykład dzięki Amazon możesz zasubskrybować kanał, aby być na bieżąco z bestsellerami i innymi rankingami. Możemy kliknąć link kanał RSS znajduje się na dole strony bestseller.

Zamiast tego serwis eBay dodał narzędzie organizacyjne do strony głównej Mój przepływ.
Możesz również dodać stronę Oferty dnia w serwisie eBay do czytnika RSS, aby codziennie otrzymywać informacje o obniżonych produktach w czasie rzeczywistym.

Czytaj i zbieraj kanały Można używać niektórych aplikacji internetowych, takich jak Feedly.

Więcej wskazówek dotyczących zakupów online

Jeśli nadal szukamy najlepszej oferty, po prostu sprawdź nasze konkretne pozycje na poniższej liście punktowanej:

Jeśli przeczytamy wszystkie przedstawione przez nas artykuły, możemy kupić w sklepach internetowych po najniższej cenie i nadal oszczędzać.

Wnioski

Znalezienie oferty lub zniżki za jakąkolwiek cenę może być obecnie bardzo trudne, ponieważ coraz więcej witryn e-commerce oferuje niejasne oferty lub fikcyjne rabaty, na które zawsze zaleca się zwracanie największej uwagi. Korzystając z usług takich jak Keepa lub porównywarki, zawsze możemy zaoszczędzić na zakupach online i robić zakupy w najniższej możliwej cenie z rabatami często przekraczającymi 30%.

Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do lektury naszego poradnika Sposoby oszczędzania na Amazon.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up