Witryny internetowe do tworzenia filmów ze zdjęciami, muzyką i efektami przejścia

10 stron internetowych do tworzenia pokazów slajdów i filmów z akompaniamentem muzycznym i różnymi efektami o jakości kinowej

Istnieje wiele programów dla kopiarek do tworzenia filmów ze zdjęć i obrazów, do których możemy dodać muzykę, zdjęcia okładki, menu startowe i efekty przejścia. Wiele z tych programów jest udostępnianych za darmo i nie ma się czego zazdrościć najpopularniejszym płatnym rozwiązaniom. Wideo można następnie nagrać na płycie DVD i obejrzeć w dowolnym telewizorze, jak film z wakacji. Alternatywnie zawsze możemy stworzyć plik wideo w formacie MP4 i odtworzyć go na telefonie lub udostępnić na czacie lub w sieciach społecznościowych.

Ponieważ to oprogramowanie jest szeroko rozpowszechnione, a jednym ze sposobów udostępniania tych filmów jest zdecydowanie Internet i sieć, myślę, że warto je obejrzeć. Których aplikacji internetowych możesz używać do prezentowania teledysków? Posiadanie własnych zdjęć to świetny sposób na udostępnianie zdjęć bez instalowania żadnego oprogramowania.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Twórz historie fotograficzne, filmy i klipy wideo za pomocą Androida i iPhone'a

Indeks
 1. Przewodnik po witrynach internetowych do tworzenia filmów ze zdjęć online
  1. Najlepsze strony internetowe do tworzenia filmów ze zdjęć
  2. Inne strony internetowe do tworzenia filmów ze zdjęć
  3. Wnioski

Przewodnik po witrynach internetowych do tworzenia filmów ze zdjęć online

Korzystając ze stron internetowych nie musimy nic instalować na naszym komputerze, abyśmy mogli działać bezpośrednio z przeglądarki. Oczywiście, aby pracować z filmami online, potrzebujesz wystarczająco stabilnego i szybkiego połączenia internetowego, aby móc szybko pobierać utworzone filmy, a także pobierać zdjęcia o najwyższej jakości. Jeśli nasza linia nie jest szybka, zachęcamy do przeczytania naszego poradnika Sufit światłowodowy dla TIM, Fastweb, Vodafon, WindTre i innych.

Najlepsze strony internetowe do tworzenia filmów ze zdjęć

Najlepsza witryna do tworzenia prezentacji wideo ze zdjęć jest bez dwóch zdań Animoto, Dostępne od oficjalna strona.

Animoto umożliwia tworzenie pokazów slajdów z efektami specjalnymi, które są podobne do profesjonalnych usług telewizyjnych. Problem w tym, że to nie jest darmowe, ale za to płacisz; Jedyną bezpłatną opcją jest przetestowanie usługi i możliwość tworzenia wideo o maksymalnym czasie trwania 30 sekund. Szczerze mówiąc, muszę przyznać, że Animoto jest nadal polecane tym, którzy lubią tego typu animowane montaże zdjęć, ale strony, które zamierzamy zaprezentować, mają po części niewiele mniej. Poniższe strony internetowe są bezpłatne a niektóre z nich są naprawdę potężne i potrafią tworzyć wysokiej jakości wideo.

Kolejną usługą umożliwiającą tworzenie filmów ze zdjęć jest Smilebox, Dostępne od oficjalna strona.

Smilebox to witryna, która zamienia serię zdjęć w teledysk wysoko w Efekty specjalne i przejścia, które ożywiają zdjęcia. W przeciwieństwie do Animoto, które jest bardzo podobne, ten jest darmowy nawet przy obowiązkowej rejestracji e-mailowej. Miksowanie wideo w pokazie slajdów może składać się nie tylko ze zdjęć i różnych obrazów, ale także innych filmów, do których można dodawać własne teksty. Edytor grafiki jest używany z powściągliwymi umiejętnościami i prostotą. Dodaje zdjęcia, edytuje muzykę i decyduje, które efekty graficzne zastosować podczas przełączania się między obrazami. Po zakończeniu tworzenia dostępnych jest wiele formatów wideo (takich jak MP4). Jedynym błędem jest to, że film jest przygotowywany po pewnym czasie. Jeśli więc nie chcesz stać w kolejce, możesz wysłać powiadomienie o zakończeniu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ponownie, każdy film ma unikalny adres URL, który możesz udostępnić w Internecie lub pobrać na swój komputer.

Jedna strona, na której możemy natychmiast tworzyć filmy ze zdjęć i zdjęć, to ImageToVideo, Dostępne od oficjalna strona.

ImageToVideo działa jako konwerter obrazu na wideo, dzięki czemu możesz stworzyć prosty, ale skuteczny pokaz slajdów. Obrazów, które można pobrać, to maksymalnie 20, obsługiwane są wszystkie formaty zdjęć i obrazów (JPG, GIF, PNG, BMP). Aby wideo było jeszcze bardziej spektakularne, jako podkład muzyczny możemy dodać plik audio. Film można pobrać na komputer w formacie MP4 lub osadzić na stronie internetowej za pomocą kodu.

Inną bardzo interesującą stroną, na której możemy tworzyć filmy ze zdjęciami i obrazkami, jest Kizoa, Dostępne od oficjalna strona.

Dzięki Kizoa możesz utworzyć klip wideo z wielu zdjęć i dodać utwory lub muzykę. Użyj własnych zdjęć z komputera lub usług online, które zostały przekształcone w sekwencję zdjęć z animowanymi efektami przejścia. Wreszcie wideo można zapisać w formacie MP4. Z aplikacji internetowej można korzystać w trybie online, bez konieczności pobierania czegokolwiek. Jest szybki i łatwy w użyciu.

Inne strony internetowe do tworzenia filmów ze zdjęć

Oprócz witryn internetowych przedstawionych powyżej, możemy korzystać z dowolnych usług internetowych w celu tworzenia filmów ze zdjęciami i obrazami, muzyką i efektami przejścia, dzięki czemu zawsze mamy dobrą alternatywę. Serwisy, z których możemy skorzystać w tym celu to:

 • FlixClip, najlepsze darmowe studio nagrań online do tworzenia filmów Poziom profesjonalny, bez ograniczeń, do dowolnego projektu biznesowego, a nawet do użytku rekreacyjnego w celu tworzenia prezentacji, zwiastunów, reklam lub wszelkiego rodzaju filmów ze zdjęciami, obrazami i muzyką.
 • Adobe Spark Video, aplikacja internetowa do tworzenia pokazów slajdów wideo z muzyką i mową.
 • Majstrować to witryna internetowa, w której za pomocą aplikacji internetowej można tworzyć pliki wideo i filmy z muzyką, zdjęciami, tekstem, efektami specjalnymi i innymi plikami wideo. I) Pliki multimedialne można pobrać z komputera, ale można też skorzystać z plików udostępnionych przez aplikację. Interfejs i użycie są proste, podobne do innych z funkcją przeciągania i upuszczania, a także przydatne Twórz wideo ze zdjęciami z Facebookaprzesłane na Twoje konto.
 • Slide.ly to strona internetowa, która umożliwia tworzenie pokazów slajdów online i bezpłatnie przy użyciu zdjęć zapisanych na Twoim profilu na Facebooku lub na komputerze. Aplikacja internetowa jest niezwykle łatwa w obsłudze dzięki bardzo intuicyjnemu kreatorowi. Następnie po prostu zaloguj się na swoje konto na Facebooku i wybierz zdjęcia, które chcesz dołączyć do klipu wideo. Poniżej możesz wybrać muzykę, wyszukując ją na Youtube, a na koniec dodać efekty specjalne do tych oferowanych podczas podglądu. Ostatecznie wideo nie można zapisać na komputerze, ale można je udostępnić online za pomocą kodu osadzania w celu skopiowania i wklejenia na Facebooku, mediach społecznościowych lub innych witrynach internetowych.
 • RealPlayer w czasie rzeczywistym to specjalna bezpłatna aplikacja internetowa do łączenia zdjęć i muzyki w celu utworzenia pokazu slajdów wideo z efektami. Darmowa wersja umożliwia tworzenie filmów o długości do 30 sekund i założenie konta.
 • Lśniące to kolejna świetna platforma internetowa, która umożliwia tworzenie filmów z animacjami, efektami, filmami i obrazami za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
 • Wideo, świetna darmowa strona internetowa do łatwego i automatycznego remiksowania filmów i tworzenia pokazów slajdów ze zdjęć.

Z pewnością nie brakuje alternatyw. Przetestuj je wszystkie, aby znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Wnioski

Za pomocą prostych stron internetowych uruchamianych z przeglądarki możemy tworzyć filmy ze zdjęciami i obrazami, muzyką i efektami przejścia bez instalowania jakichkolwiek programów na komputerze. Kiedy musimy utworzyć wideo ze zdjęć, otwórz Google Chrome lub inną nowoczesną przeglądarkę i wybierz jedną z witryn pokazanych powyżej, aby kontynuować.

Możemy przeczytać nasze przewodniki na ten sam temat Witryny do edycji wideo online oraz do edycji filmów z remiksami i efektami specjalnymi jest Najlepsze strony internetowe do tworzenia albumów ze zdjęciami i kolaży.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up