Więc po prostu zmień język, który chcesz na hiszpański

Wymóg! Popularna gra wideo (znana w niektórych krajach jako: Trivia Crack) to Gra konkursowa wiedzy który jest obecnie dostępny dla wszystkich systemów operacyjnych urządzeń mobilnych na rynku (iOS, Windows Phone i Android).

Ta gra wideo została stworzona i opublikowana przez firma zajmująca się tworzeniem gier wideo Etermax, która posiada zróżnicowany katalog gier wideo ukierunkowanych na kompetencje intelektualne.

W przypadku Asked twierdzenie „Wiedza to potęga„Jest całkiem dokładny. Rzeczywiście, wykorzystując swój intelekt, będziesz konkurować z rywalami na całym świecie. Możesz nawet rzuć wyzwanie znajomym i rodzinie weź za pewnik raz na zawsze, kto jest najmądrzejszy z nich wszystkich.

W ten sposób w klasycznym trybie gry ocenia się sześć obszarów twojego intelektu, a konkretnie obszary:

 • Fabuła.
 • Geografia.
 • Zabawa.
 • Sporty.
 • Nauki ścisłe.
 • Sztuka.

Celem gracza jest: Zdobądź markę, która reprezentuje każdy z tych obszarów, będzie niekwestionowanym zwycięzcą bitwy.

Istnieje również wariant tego trybu gry, tryb „pojedynku”, W którym każdy z kilku uczestników ma maksymalnie dwanaście pytań, a ten, kto odpowie na większość pytań poprawnie w najkrótszym możliwym czasie, wygrywa i zabiera ze sobą 300 monet, aby móc je wydać w swojej grze.

Indeks

  Wykonaj następujące kroki, aby zmienić język Trivia Crack

  Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zmienić język, w którym przedstawiona jest ta zabawna gra, to:

  • Zaloguj się, może być za pośrednictwem swojego konta na Facebooku lub za pośrednictwem poczty e-mail.
  • Po zalogowaniu się do aplikacji kliknij długi, zielony pasek z symbolem plusa (+) po lewej stronie.
  • Ten wspomniany pasek jest używany rozpocząć nową grę.
  • Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do menu opcji w grze, gdzie pierwszą opcją jest język, w którym chcesz grać.
  • Wydaje się wybrane automatycznie język, w którym aktualnie jest graale możesz wybrać, co chcesz.

  Jeśli język, w którym chcesz grać, nie pojawia się od razu na ekranie opcji:

  1. w ikona jest wyświetlana po prawej stronie języków utworzony przez połączenie czterech flag.
  2. Po jej wybraniu otworzy się podmenu z listą wszystkich języków gry dla swoich użytkowników.
  3. Nie będziesz już przewijać tej listy i Znajdź wybrany język.

  Do ta szybka i łatwa procedura Jesteś gotowy, aby rywalizować ze znajomymi i cieszyć się tą zabawną grą w wybranym przez siebie języku.

  Dlaczego w grze zadawane są mi pytania w innym języku?

  Kiedy zaczynamy naszą grę w pierwszym przypadku mamy opcję na ekranie Daje nam to możliwość wyboru preferowanego języka, a także przeciwnika. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem gry bardzo dokładnie wybrać język, ponieważ po rozpoczęciu gry nie będzie można go zmienić.

  Powodem, dla którego możesz otrzymywać pytania w innym języku, jest to, że możesz otrzymać zaproszenie od kogoś Przeciwnik, że ich język ojczysty jest inny niż twój. Akceptacja gry nie jest obowiązkowa i możesz bez problemu odrzucić zaproszenie, nie wpłynie to na Twój wynik.

  Jeśli gra nadal będzie wysyłać Ci takie pytania po uprzednim skonfigurowaniu go w wybranym przez Ciebie języku, najlepsze, co możesz zrobić, to zgłoś to pytanie i zapisz "Wrong Language".

  Jak przełożyć pytania na zadawane?

  Co Możesz grać w głównych językach świata, Możesz walczyć z każdym konkurentem z całego świata, ponieważ jesteś twoją najważniejszą i najważniejszą bronią, twoją wiedzą. Ale ma sens, że musisz zrozumieć pytanie, aby spróbować dobrze na nie odpowiedzieć i wygrać grę.

  Musisz podążać następującą trasą: Menu / Fabryka pytań / Tłumacz / Wybierz język / Tłumacz pytania i odpowiedzi / Kontynuuj.

  Na co teraz czekasz Zagrajmy w crack ciekawostki!

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej