WhatsApp zamyka się po otwarciu.

Nie możemy zaprzeczyć, że WhatsApp jest dziś standardem w telefonach komórkowych. Wcześniej, jeśli to była pierwsza rzecz, którą pobieramy przy zakupie nowego urządzenia. Większość nowych telefonów ma teraz preinstalowaną aplikację.

Problem pojawia się, gdy WhatsApp zamyka się po otwarciu. Jest to poważny problem z oczywistych powodów. Nie możesz czytać ani odpowiadać na wiadomości. Biorąc pod uwagę ilość użytkowania, którą dajemy WhatsApp zamyka się po otwarciu To naprawdę denerwujące i zobaczymy, jak możemy to naprawić w tym artykule.

Indeks
  1. WhatsApp zostaje zamknięty
  2. WhatsApp zamyka się po otwarciu
  3. WhatsApp zatrzymany

WhatsApp zostaje zamknięty

Ta aplikacja nie jest jedyną, która ma pewne problemy, ogólnie rzecz biorąc, wiele aplikacji ma co jakiś czas jakiś problem. Na szczęście naprawienie tych problemów wcale nie jest skomplikowane, co pokażemy poniżej.

To denerwujące, że chcemy otworzyć aplikację i nagle wyskakujący komunikat "Zatrzymał się„Między innymi. To, co możemy zrobić, to spróbować zaktualizować aplikację.

Aby to zrobić, musisz wejść do Sklepu Play, a następnie napisać „Komunikator WhatsApp„W wyszukiwarce. Pierwsza pokazana opcja to ta, którą wybierzesz i po naciśnięciu przycisku z napisem „Aktualizować„Dotknij, aby rozpocząć automatyczne pobieranie i instalację”.

WhatsApp zamyka się po otwarciu

Jeśli nie ma dostępnej aktualizacji lub jeśli nadal masz ten sam problem. Możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną, co w większości przypadków zadziała.

Musisz iść do ustawieniawięc Aplikacje następnie wybierz Komunikator WhatsApp, Teraz idziesz magazyn i wreszcie Wyczyść pamięć podręczną. Nie martw się, nie stracisz żadnych wysłanych do Ciebie rozmów ani plików multimedialnych.

Wymuś zatrzymanie aplikacji, a następnie otwórz ją ponownie. Powinieneś być w stanie z nich korzystać bez żadnych problemów.

WhatsApp zatrzymany

W przypadku, gdy zaproponowane powyżej rozwiązania nie przyniosą żadnych rezultatów, istnieje możliwość: odinstaluj aplikację, a następnie zainstaluj ją ponownie. Zalecamy ponowne uruchomienie urządzenia mobilnego przed jego ponowną instalacją.

Jeśli problem będzie się powtarzał, pozostaje jedyna opcja Zresetuj urządzenie do ustawień fabrycznych. Nie jest to do końca najwygodniejsza opcja, ponieważ w tym procesie stracimy wszystkie nasze zdjęcia, filmy, kontakty, aplikacje itp. Z tego powodu zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkiego, czego nie chcesz stracić, a następnie wykonanie twardego resetu.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up