WhatsApp powoli wysyła wiadomości. WhatsApp nie wysyła wiadomości

Co byśmy zrobili bez WhatsApp? Co byśmy zrobili bez internetu? Dziś obaj są ze sobą połączeni i bez nich trudno byłoby sobie wyobrazić siebie. Obecnie korzystamy z Internetu prawie do wszystkiego. Z kolei WhatsApp to aplikacja, która w niesamowity sposób ułatwia komunikację z naszymi znajomymi.

Problem pojawia się, gdy WhatsApp powoli wysyła wiadomości, Kiedy WhatsApp nie wysyła wiadomości. Zobaczmy, jakie są powody, dla których może to działać w ten sposób i jak to naprawić.

Indeks

  WhatsApp potrzebuje czasu na wysyłanie wiadomości

  Wiele osób od czasu do czasu doświadcza tego problemu, wyślij wiadomość itp. zniknięcie zajmuje dużo czasu i pojawiają się odpowiednie potwierdzone kleszcze. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest najbardziej oczywista rzecz: sprawdź nasze połączenie.

  Jeśli mamy dane mobilne, pomysł polega na sprawdzeniu kredytu, aby móc surfować po Internecie. Możesz wypróbować inne aplikacje lub załadować jakąś witrynę sieci Web. Tam, gdzie to działa, aplikacja może być nasycona w chwili, gdy jesteś wyślij wiadomości.

  Jeśli masz Wifi, powinieneś ponownie sprawdzić prędkość połączenia, nie jest złym pomysłem ponowne uruchomienie modemu lub routera, aby działał poprawnie.

  Wysyłanie wiadomości zajmuje WhatsApp dużo czasu

  Kolejna rzecz, którą możesz zrobić dla wysyłaj wiadomości WhatsApp nie czyścić pamięci podręcznej aplikacji. Jest to dość łatwe i nie martw się, ponieważ nie tracisz żadnych danych ani zdjęć, a nie wiadomości, audio, niczego nie przegapisz.

  Aby to zrobić, musisz przejść do Ustawienia, to idziesz do Podanie i tutaj musisz przeszukać WhatsApp. Następna rzecz, którą zrobisz Magazynowanie i później Wyczyść pamięć podręczną.

  Wymuś zatrzymanie aplikacji, a następnie otwórz ją jak zwykle, teoretycznie powinieneś być w stanie wysyłać wiadomości i powinny one wyjść bez żadnych opóźnień.

  Rozwiązanie spowalniające wiadomości na WhatsApp

  Pamiętaj też, że jeśli masz komórkową transmisję danych, może to być miejsce, w którym jesteś, a nie dobry sygnał. W takim razie jest jasne więcej niż to przesłanie wiadomości zajmie dużo czasu dopóki nie otrzymasz sygnału, że masz mobilny internet.

  W ostateczności pozostaje do zrobienia przywrócenie ustawień fabrycznych urządzenia mobilnego. Jedynym problemem jest to, że usuwa wszystko, co pobraliśmy i zapisaliśmy w telefonie, pozostawiając go tak, jakbyśmy go kupili.

  Niestety w ostateczności jest to opcja, którą proponuję. Jeśli tak, polecam zrobić kopię zapasową wszystkiego, czego nie chcesz stracić. Po ponownym uruchomieniu telefonu pobierz go i zainstaluj WhatsApp, aby działał poprawnie, a wiadomości można było wysyłać bez problemów.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej