W ten sposób możesz znaleźć e-maile do dowolnej osoby, firmy, zawodu lub instytucji publicznej

Jak znaleźć prawdziwy adres e-mail osoby, firmy lub rządu

Czy desperacko potrzebujemy adresu e-mail konkretnej osoby, podmiotu zawodowego lub publicznego? Wiemy, jak trudne może być uzyskanie tych informacji bez pytania osoby, której dane dotyczą (organy publiczne lub firmy potrzebują, aby były one widoczne na pierwszym planie, ale rzadko się to zdarza), ale na szczęście e-maile stają się obecnie coraz bardziej powszechne. -Adresy podane w sieciach społecznościowych lub innych platformach, które ułatwiają osobom szukającym prawidłowego adresu do wysłania wiadomości e-mail.

Do znać rzeczywisty adres e-mail osoby, instytucji lub firmy W tym przewodniku pokażemy kilka całkiem skutecznych metod Zaprojektowany w tym celu, aby działał metodą prób i błędów. Oczywiście nie doradzimy Żadnych narzędzi, które szkodzą prywatności lub zaprojektowane do hakowania profili innych osób: niestety wiele osób nadal udostępnia cokolwiek w sieciach społecznościowych lub witrynach internetowych, nie przejmując się prywatnością, co ułatwia ich identyfikację.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Użyj adresu e-mail, aby dowiedzieć się, dokąd wysyłana jest wiadomość e-mail, aby pomóc w śledzeniu nadawcy

Indeks
  1. Jak znaleźć adres e-mail
    1. Znajdź profesjonalne i firmowe adresy e-mail
  2. Jak znaleźć adres e-mail administracji publicznej
    1. Znajdź adres e-mail zwykłej osoby
    2. Wnioski

Jak znaleźć adres e-mail

Istnieje kilka legalnych narzędzi do znajdowania adresu e-mail określonej osoby, które są również przydatne do jego znalezienia instytucje publiczne, publiczne i prywatne oraz firmy niezależneJeśli chcesz wykonywać swój zawód, musisz opublikować przynajmniej jeden kontakt e-mailowy lub jeszcze lepiej adres PEC.

Znajdź profesjonalne i firmowe adresy e-mail

Jeśli szukamy adresu PEC specjalisty lub firmy, możemy skorzystać ze strony internetowej INI-PEC, administrowany przez państwo włoskie i dostępny pod adresem oficjalna strona.

Na tej stronie można znaleźć adresy e-mail PEC wszystkich specjalistów posiadających numer VAT we Włoszech lub adresy PEC firm działających w tym kraju. Aby korzystać z witryny, upewnij się, że wybrałeś odpowiednią sekcję pod Profesjonaliści jest FirmyNastępnie wypełniamy pola informacjami, które już posiadamy (zalecamy zawsze wpisywać nazwisko, imię, województwo, nazwę firmy i kategorię zawodu), przechodzimy poniższy test reCAPTHA i na koniec wciskamy Szukaj PEC. Adresy PEC, które są powiązane z podanymi informacjami, są natychmiast wyświetlane na stronie internetowej, dzięki czemu możemy natychmiast skontaktować się z poszukiwanym specjalistą lub firmą.

Alternatywnie możemy otrzymać tradycyjny adres e-mail dla profesjonalistów i firm korzystających z serwisu białe stronykto ma dedykowana strona Wyszukaj numery telefonów i e-maile.

Na tej stronie możemy znaleźć numer telefonu do specjalisty, ale także inne bardzo przydatne informacje. Aby skorzystać z funkcji serwisu, otwieramy wskazaną powyżej stronę, wpisujemy imię i nazwisko osoby, której chcemy szukać, wybieramy miasto, w którym chcemy szukać, a następnie klikamy Szukaj. Z wyświetlonej listy kontaktów wybierz najbardziej prawdopodobny kontakt, kliknij Więcej informacji i sprawdź, czy strona zawiera wizytówkę z adresem e-mail lub inne przydatne informacje dotyczące uzyskiwania adresu e-mail. -Poczta.

Jak znaleźć adres e-mail administracji publicznej

Z drugiej strony, jeśli potrzebujemy adresu PEC dla urzędu administracji publicznej, możemy skorzystać z serwisu iPA, również administrowany przez państwo włoskie i dostępny pod adresem oficjalna strona.
Gdzie

Otwierając stronę internetową i wpisując nazwę urzędu lub organu publicznego, z którym chcemy się skontaktować, otrzymamy szczegółowy plik z numerem telefonu, adresem siedziby i co najważniejsze adresem PEC lub adresem e-mail - tradycyjnym e-mailem, z którym mogą używać do kontaktowania się z biurem bez wychodzenia z domu, aby móc wypełnić dokumenty bez wchodzenia tam osobiście i stania w kolejce.

Znajdź adres e-mail zwykłej osoby

Czy szukamy adresu e-mail znajomego lub znajomego? Jeśli nie możemy zapytać go osobiście, możemy spróbować szczęścia, sprawdzając to Facebookgdzie zwykle wielu użytkowników pozostawia adres e-mail jako informację publiczną.

Jeśli nasza osoba jest na Facebooku i nie szanuje prywatności, adres e-mail zostanie również wyświetlony w zakładce podczas uzyskiwania dostępu do jej profilu Informacja: Zanotuj adres e-mail i skontaktuj się z nim. Jeśli poufność profilu nie pozwala na dostęp do tego typu informacji, możesz również poprosić o znajomość i skontaktować się z nim za pośrednictwem Messengera, aby zaoszczędzić czas.

Alternatywnie możemy znaleźć publiczne informacje o dowolnej osobie, w tym sieci społecznościowe, które w końcu subskrybowałmożemy korzystać z witryny PeekYouktóry oferuje dedykowana strona Wyszukaj informacje publiczne o osobie.

Wprowadź nazwę (w polu) do korzystania z usługi Imię), Imię (w polu Nazwisko), a na końcu określ lokalizację i naciśnij ikonę lupy. Wyszukiwarka wewnętrzna pokazuje najbardziej trafne wyniki: jeśli znajdziemy to, co nas interesuje, wystarczy kliknąć w nią, aby znaleźć adres e-mail, ale także stronę na Facebooku, LinkedIn lub inne strony utworzone w sieciach społecznościowych i odpowiadające opisowi.

W ostateczności możemy też polegać na prostym Wyszukiwarka Googlez którego możemy otworzyć oficjalna strona.

Po wejściu do Nazwisko, imię, miasto, województwo i wyrażenie „adres e-mail” W rezultacie otrzymujemy zestaw pasujących informacji, często pochodzących bezpośrednio z sieci społecznościowych, w których dana osoba jest zarejestrowana lub dostępnych na innych typach platform. Aby skorzystać z innych prawidłowych wyszukiwarek, zalecamy przeczytanie naszego przewodnika Alternatywne wyszukiwarki Google.

Wnioski

Nie jest łatwo znaleźć adres e-mail zaczynający się od imienia i nazwiska. Jednak dzięki narzędziom wymienionym powyżej możemy wykorzystać pełną moc Internetu, aby otrzymać e-maile dowolnej osoby, instytucji publicznej, firmy lub niezależnego profesjonalisty. , w tym certyfikowane adresy e-mail (aby móc wysyłać ważne wiadomości e-mail jako przesyłka polecona).

Jeśli mamy już adres e-mail i chcemy wiedzieć, kto za nim stoi, możemy przeczytać nasz poradnik Kto jest właścicielem adresu e-mail?.
Osoby poszukujące profesjonalisty lub firmy mogą również zapoznać się z naszą dogłębną analizą Jak znaleźć specjalistę w Internecie (murarz, hydraulik itp.).

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up