Używaj do treningu w domu z ćwiczeniami fitness i jogi

Najlepsze aplikacje na Androida, iPhone i Alexa do treningu na siłowni i treningu ciała w domu z mapami, filmami i animacjami

Kiedy jesteśmy zmuszeni do pozostania w domu do pracy lub z potrzeby, nie zawsze możemy chodzić na siłownię, aby podnosić ciężary i ćwiczyć. Pomocne mogą być aplikacje i strony internetowe do zarządzania treningami i śledzenia arkuszy ćwiczeń, które można wykonać bez narzędzi w domu. W czasach, gdy na wszystko jest aplikacja, ćwiczenia w domu nigdy nie były łatwiejsze i możesz ćwiczyć na siłowni, uprawiać cardio, aerobik, rozciąganie, a nawet jogę.

W poniższym przewodniku pokażemy, jak to zrobić Najlepsze aplikacje na Androida i iPhone'a z mapami, filmami i animacjami do treningu w domu ze spersonalizowanymi planami, które nie wymagają sprzętu fitness a nawet niektóre Umiejętności treningowe dla Alexykierować się głosem z urządzenia Amazon Echo.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Najlepsze aplikacje do treningu, sportu i fitnessu

Indeks
 1. Przewodnik po aplikacjach do ćwiczeń w domu i ćwiczeń
  1. Najlepsze aplikacje do ćwiczeń i ćwiczeń w domu
  2. Więcej aplikacji do treningu i ćwiczeń w domu
  3. Zdolność Alexa do śledzenia treningów
  4. Wnioski

Przewodnik po aplikacjach do ćwiczeń w domu i ćwiczeń

Aplikacje, które polecamy w kolejnych rozdziałach, są bezpłatne, chociaż niektóre oferują dodatkowe funkcje lub inne zaawansowane kursy za opłatą. Nie ma jednak takiego obowiązku: w celu utrzymania kondycji fizycznej możesz swobodnie i bezpłatnie wykonywać zaproponowane ćwiczenia.

Najlepsze aplikacje do ćwiczeń i ćwiczeń w domu

Pierwsza aplikacja, którą polecamy do ćwiczeń w domu, to Klub treningowy Nike, Dostępne dla Android jest iPhone.

Jest to jedna z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych aplikacji fitness przez sportowców i użytkowników. Podstawą sukcesu jest wiele bezpłatnych treningów wzmacniających mięśnie, ale także specyficzne ćwiczenia do jogi i biegania. W aplikacji znajdziesz instrukcje wideo dotyczące wszystkich treningów, czasów biegu, wskazówki dotyczące ulepszeń i spersonalizowane programy.

Inną przydatną aplikacją do treningu w domu jest Sworkit, 7 dni bezpłatnego pobierania dla Android jest iPhone / iPad.

Dzięki tej aplikacji otrzymujemy wytyczne dotyczące ćwiczeń z American College of Sports Medicine i możemy otrzymywać filmy z ćwiczeniami, aby wykonać 5-50 minut ćwiczeń. Możesz wybrać trening siłowy, oddychać, rozciągać się, realizować spersonalizowany plan odchudzania (również w oparciu o cel wagi, który chcemy osiągnąć) lub wykonywać ćwiczenia. Joga. Wszystkie treningi można wykonywać w domu iw dowolnym czasie bez sprzętu fitness.

Znajdujemy jedne z najlepszych aplikacji do ćwiczeń w domu i utrzymywania wyglądu fizycznego Codzienne aplikacje treningowe, wiele różnych zastosowań Android dla tego iPhone.

Wybierając dowolne z wymienionych AP, możemy wykonywać ćwiczenia, aby trenować różne części ciała. Możemy więc oddzielnie pobrać pośladki, mięśnie brzucha, nogi, ramiona, treningi cardio i treningi jogi i są one praktycznie wszystkie za darmo. Aplikacje obejmują programy ćwiczeń w domu z filmami nagranymi przez certyfikowanych trenerów osobistych.

Więcej aplikacji do treningu i ćwiczeń w domu

Aplikacje pokazane powyżej nie są jedynymi aplikacjami do pobrania do treningu w domu z ćwiczeniami i jogą. Jeśli chcemy uzyskać inne aplikacje, po prostu wypróbuj jedną z dostępnych aplikacji z poniższej listy:

 • Siedem aplikacji na Androida i iPhone'a to prosta i minimalistyczna aplikacja, która podąża za animowanymi ruchami 3D w celu wykonania sugerowanych ćwiczeń. Seven obiecuje kompletny trening, aby osiągnąć cele fitness, które trwają siedem minut dziennie. Niezbędnym sprzętem jest po prostu krzesło i ściana, aby wszystkie ćwiczenia można było bez problemu wykonać w domu.
 • 7 minut treninguza darmo Android jest iPhoneto aplikacja do wykonywania efektywnych treningów w krótkim czasie, zaledwie 7 minut. Treningi obejmują połączenie siły i cardio, aby zmaksymalizować efekty tych siedmiu minut, które po prawidłowym wykonaniu wydają się być bardzo długie. Ci sami autorzy aplikacji na Androida, Prosty projektOferują również inne bezpłatne aplikacje do niektórych ćwiczeń w domu.
 • 5 minut treninguza darmo Android jest iPhone Jest to podobne do 7-minutowej aplikacji, która jest jeszcze bardziej ukierunkowana na bardzo szybkie treningi z masą ciała, które są powtarzane kilka razy dziennie. Ćwiczenia są idealne dla osób rozpoczynających ćwiczenia po długim okresie bezczynności oraz dla tych, którym brakuje czasu, którym towarzyszą animacje 3D i precyzyjne instrukcje.
 • Ćwiczenia w domu - bez sprzętuza darmo Android jest iPhoneto aplikacja, która pozwala trenować w domu tak, jakbyś był na siłowni, wykonując ćwiczenia niewymagające ciężarków ani innych narzędzi. Aplikacja zawiera instrukcje wideo, animacje i procedury ćwiczeń brzucha, klatki piersiowej, nóg, ramion i pośladków, a także całego ciała, w tym ćwiczenia rozgrzewające i rozciągające.
 • Dopasuj do Android to jedna z najlepszych aplikacji do śledzenia ćwiczeń w domu. Aplikacja oferuje narzędzia do śledzenia treningów i filmów, od jogi, przez treningi HIIT cardio, po budowanie siły. Pamiętaj, że Fitify Premium jest bezpłatne przez 2 miesiące w odpowiedzi na kryzys związany z koronawirusem.
 • Śledzenie treningu JEFITza darmo Android jest iPhone to aplikacja kulturystyczna do tworzenia planów treningowych na siłownię (nie do ćwiczeń w domu). Oferuje różnorodne narzędzia, takie jak przerwy na odpoczynek i regenerację, dziennik pomiarów ciała i planer programu ćwiczeń.
 • Trening pompekza darmo Android to najlepsza aplikacja do beznarzędziowej kulturystyki w domu, robienia pompek i śledzenia mapy na siłowni i podnoszenia ciężarów.
 • PRACAza darmo Android jest iPhone to połączenie narzędzia do śledzenia treningu i aplikacji do treningu siłowego. Możesz tworzyć różne procedury treningowe i śledzić swoje postępy. Jako aplikacja różni się od innych tym, że nie zawiera filmów, a jedynie rysunki, tabele i instrukcje tekstowe.
 • BLUZA: Kayla Itsines Fitness, bezpłatnie przez 7 dni (następnie z subskrypcją) w dniu Android jest iPhone to aplikacja fitness dla kobiet z 28-minutowymi programami treningowymi w domu, które można wykorzystać do wzmocnienia mięśni i zbudowania doskonałej sylwetki.
 • 30-dniowe wyzwanie to bardzo popularna aplikacja dla Android jest iPhoneW tym miejscu możesz utworzyć 30-dniowy plan treningowy, który obejmuje treningi, filmy i ćwiczenia, wraz ze wszystkimi instrukcjami, jak to zrobić i poprawić swój cel.
 • Joga kieszonkowakosztuje 3 euro za sztukę Android jest iPhone (potem bez subskrypcji) i jest jedną z najlepszych aplikacji do jogi z 27 różnymi sesjami jogi o różnym czasie trwania i stopniu trudności. Na ekranie wyświetlanych jest ponad 200 pozycji jogi z instrukcjami głosowymi i wizualnymi, jak je wykonać.
 • słupy to w 100% darmowa aplikacja dla Android jest iPhone Możesz więc wziąć lekcje tańca w barze, które są łatwe do zrobienia w domu. Codziennie pojawiają się nowe treningi, a po nich mini filmy i wiele ćwiczeń do wyboru.
 • Trener Freeletics Trainingza darmo Android jest iPhone został opracowany w celu zwiększenia siły fizycznej i treningu mięśni brzucha. Po wstępnym teście sprawności aplikacja tworzy dostosowany do potrzeb, spersonalizowany trening. Dzięki ćwiczeniom oprowadzane są wideo, można je wykonywać w dowolnym momencie w domu, a także pozwalają każdemu zachować formę i budować mięśnie bez konieczności chodzenia na siłownię.
 • Obudź się! - Aktywne przerwy, do iPhone, została uznana przez Apple za najlepszą aplikację roku 2020 ze względu na ćwiczenia fizyczne i podstawowe treningi, które należy wykonywać rano lub podczas przerw w pracy, aby złagodzić napięcie.

Wypróbujmy je wszystkie, aby znaleźć najlepszą aplikację do ćwiczeń w domu lub zrelaksować się z jogą bez chodzenia na siłownię lub sesję.

Zdolność Alexa do śledzenia treningów

Jeśli chciałbyś używać asystenta głosowego Amazon Alexa do pomocy w treningach w domu, możesz zainstalować określone umiejętności za pomocą aplikacji Amazon Alexa, dostępne bezpłatnie pod adresem Sklep Google Play i odApple App Store.

pomiędzy różne umiejętności Możesz włączyć 7 minut, 5 minut i inne dla bezpłatnych treningów ciała, pompek, przysiadów lub przysiadów, dzięki czemu możesz pozostać w formie, słuchając uderzeń i reakcji Alexy podczas treningów.

Jeśli jeszcze nie skonfigurowaliśmy Alexy jako osobistego asystenta, możemy to zrobić, czytając nasze przewodniki. Skonfiguruj nowe ustawienia Amazon Echo i Alexa jest Jak podłączyć Alexę i Echo do telefonu.

Wnioski

Aplikacje w tym przewodniku pozwalają nam ćwiczyć w domu, gdy wykonujemy inteligentną pracę (prawdopodobnie podczas przerwy obiadowej) lub ćwiczyć, gdy jesteśmy zmuszeni zostać w domu z powodu choroby lub czegokolwiek innego. Kolejny problem, aby nie musieć polegać na siłowniach w celu utrzymania kondycji fizycznej.

Zawsze możemy przeczytać nasze instrukcje na ten sam temat Witryny internetowe dotyczące fitnessu, fitnessu i szkoleń z mapami i filmami jest Programy komputerowe do treningu fizycznego i utrzymania formy w domu.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up