Twórz mieszane filmy z efektami dźwiękowymi (strony internetowe)

Dwie aplikacje internetowe: bardzo potężny edytor audio i wideo, łatwy w obsłudze i pełen efektów do edycji tytułów, muzyki i filmów

Na tej stronie widzieliśmy kilka bezpłatnych programów, w tym profesjonalne, do wykonywania szerokiej gamy amatorskich operacji edycji i ulepszania wideo. Wiele z tych programów pozwala tworzyć naprawdę rewelacyjne połączenia audio i wideo poprzez naciśnięcie kilku przycisków lub użycie pewnych narzędzi (zasada jest taka, że ​​powinny one być dostępne dla każdego, nie tylko dla ludzi. Eksperci branżowi). Wiele punktów mieszania działa bezpośrednio przez przeglądarkę internetowąDlatego nie są to programy, które trzeba instalować i uruchamiać pod Windows, ale zwykłe strony internetowe, z których można pobrać materiał i wybrać efekty do zastosowania.

Jeśli jesteśmy zainteresowani Twórz mieszane filmy z efektami audio W tym przewodniku pokażemy Ci najlepsze strony internetowe, z których możesz korzystać w nowoczesnej przeglądarce, takiej jak Google Chrome czy Microsoft Edge. Dzięki naszym serwisom internetowym każdy może stworzyć nowy film połączony z atrakcyjnymi efektami dźwiękowymi lub ulubioną muzyką. Jest to fachowo mieszane przez algorytm oprogramowania, który działa po stronie serwera, aby przetworzyć film zgodnie z naszym gustem.

RÓWNIEŻ CZYTAJ -> 7 alternatyw dla Windows Movie Maker

Indeks
  1. Jak tworzyć filmy mieszane
    1. Strony internetowe do miksowania wideo
    2. Wnioski

Jak tworzyć filmy mieszane

Na wszystkich oferowanych przez nas stronach internetowych możesz edytować i tworzyć fajne miksy z każdym filmem początkowym. Musimy tylko przesłać oryginalne wideo przez Internet (potrzebujesz wystarczająco szybkiego połączenia do pobierania, w przeciwnym razie czas będzie dłuższy i dużo) i działać na przyciskach i menu oferowanych przez różne strony internetowe.

Strony internetowe do miksowania wideo

Pierwsza strona, którą zalecamy spróbować szybko miksować filmy i dźwięk, to Wideo, dostępne od oficjalna strona.

Z tej strony możemy pobrać filmy do edycji, klikając przycisk Pobierz pliki lub za pomocą filmów przechowywanych w chmurze osobistej (obsługiwane są Dysk Google i Dropbox). Po przesłaniu filmów możemy w bardzo łatwy sposób miksować je z innymi filmami dzięki bardzo prostej osi czasu, w której wystarczy przeciągnąć i upuścić elementy, aby zmiksować je w jeden film. Aby zmiksować również dźwięk, po prostu naciśnij przycisk Dodaj dźwiękDzięki temu możemy załadować dowolny wybrany przez nas utwór bez konieczności umieszczania go (wszystko odbywa się automatycznie). Pod koniec pracy wciskamy przycisk Stwórz i użyj klucza Ściągnij aby uzyskać kopię nowego filmu.
Strona jest bezpłatna i można z niej korzystać bez zakładania konta. Jednak przesłane filmy mają znak wodny z nazwą strony internetowej (nic specjalnego, ale lepiej zwróć uwagę na ich obecność).

Inną witryną, którą polecamy do tworzenia mieszanych filmów z efektami dźwiękowymi, jest WeVideo, dostępne od oficjalna strona.

Za pośrednictwem tej witryny mamy dostęp do prawdziwego nieliniowego edytora lub programów komercyjnych w stylu Sony Vegas, z których można pobierać wybrane filmy i utwory i miksować je, korzystając z osi czasu na dole strony. Po połączeniu różnych sekcji wideo i załadowaniu muzyki możemy uzyskać dostęp do wielu filtrów audio, w tym przejść, efektów echa i innych bardzo specjalnych efektów, które sprawiają, że zmiksowane wideo jest wyjątkowe. Na koniec pracy możemy pobrać nowy film lokalnie (w formacie MP4) lub od razu przesłać go do sieci społecznościowych.
Jedynym prawdziwym ograniczeniem WeVideo jest to, że wymaga bezpłatnego konta, aby uzyskać dostęp do edytora. Możemy jednak skorzystać z konta Google lub Facebook, które jest już zarejestrowane w przeglądarce, aby uzyskać szybki dostęp.

Jeśli szukamy serwisu, który pozwoli na tworzenie filmów miksowanych z efektami dźwiękowymi bez nagrywania, możemy na to liczyć Kapwing, Dostępne od oficjalna strona.

Kiedy otwieramy tę stronę, edytor jest dla nas natychmiast dostępny. Wystarczy, że klikniemy przycisk pobierania i pobierzemy plik wideo (lub fragmenty wideo), którego chcemy użyć. Po zakończeniu pobierania użyj menu chronologia aby pomieszać różne pozycje i menu audio aby dodać wybrany utwór, aby móc go zmiksować. Z bocznego menu Edytować Możemy zmienić pewne parametry dźwięku lub wyciąć części, które nas nie interesują. Po zakończeniu zadania naciśnij przycisk Eksportuj wideo w prawym górnym rogu, aby zapisać wideo w lokalnej pamięci komputera. Alternatywnie możemy od razu udostępnić go w sieciach społecznościowych, naciskając przycisk dzielić.

Innym bardzo interesującym edytorem online do tworzenia filmów zmiksowanych z dźwiękiem jest FlexClip, dostępne od oficjalna strona.

W tym przypadku również możemy miksować filmy bez konieczności zakładania konta. Po prostu otwórz powyższą stronę i załaduj wideo, które chcesz edytować, za pomocą przycisków pod sekcją Dodaj media i przenieś go na oś czasu (którą witryna nazywa scenorysem) u dołu okna. Dotknij boku menu, aby zmiksować również dźwięk muzyka i używamy klucza Dodaj muzykę lub Przeglądaj swoją muzykę Możesz wybrać połączenie bezpłatnych i bezpłatnych dźwięków oferowanych przez witrynę lub miksować ulubione utwory muzyczne. Kiedy skończysz, dotknij przycisku Eksportuj w prawym górnym rogu i wybierz, czy chcesz zapisać kopię wideo lokalnie, czy udostępnić ją bezpośrednio w mediach społecznościowych.

Wnioski

Programy internetowe, o których pisaliśmy powyżej, są naprawdę bardzo łatwe w użyciu i pozwalają każdemu, kto ma przeglądarkę i połączenie internetowe, na tworzenie zmiksowanych filmów z efektami audio, używając utworów z osobistej muzyki, a także utworów pobranych z Internetu lub z określonych filmów uzyskanych z utworów można wybrać. Jeśli nie wiemy, skąd pobrać nielicencjonowaną muzykę, zachęcamy do dalszego czytania naszego przewodnika Darmowe witryny do pobierania muzyki, których można również bezpłatnie słuchać w klubach i na imprezach.

Widzieliśmy je także w innych artykułach najlepsze darmowe programy do edycji wideo i od Programy do miksowania zdjęć i tworzenia pokazów slajdów wideo.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up