Twórz efekty dźwiękowe i zmieniaj głosy podczas wideokonferencji

Programy komputerowe do zmiany głosu i używania efektów dźwiękowych podczas wideokonferencji w Zoom, Meet i innych aplikacjach

Chociaż często korzystamy z wideokonferencji, aby komunikować się z przyjaciółmi lub osobami, którym bardzo ufamy, odtwarzanie efektów dźwiękowych Goliarda może być świetną zabawą, a nawet przełączanie głosów znikąd, aby wszyscy się śmiali. w tym samym strumieniu. Oczywiście używamy tych narzędzi z umiarem i unikamy pozostawiania ich aktywnych nawet podczas „poważnych” wideokonferencji: Nie ma nic gorszego niż utrata pracy tylko dlatego, że zmieniłeś głos lub wydałeś goliardowski dźwięk przed szefem!

Programy i narzędzia, które polecamy poniżej, są odpowiednie dla każdej dostępnej obecnie platformy wideokonferencyjnej: Oczywiście są pełna kompatybilność z zoomem (co jest obecnie punktem odniesienia w branży), ale możliwe jest tworzenie efektów i głosów na innych tzw Google Meet, Google Classroom, Microsoft Teams, Skype oraz dowolny inny program lub witrynę obsługującą grupowe połączenia wideo.

Indeks
  1. Najlepsze programy do zmiany głosów i tworzenia dźwięków
  2. Inne programy do zmiany głosów i tworzenia tonów
    1. ukończenie szkoły

Najlepsze programy do zmiany głosów i tworzenia dźwięków

Pierwszym programem, który pozwoli nam zmieniać głos i tworzyć efekty dźwiękowe w wideokonferencjach jest Mody językowe, dostępne bezpłatnie pod adresem oficjalna strona.

Ten program umożliwia zmianę głosu w czasie rzeczywistym, wybierając jeden z efektów głosowych dostępnych na ekranie głównym i oferuje całą gamę zabawnych lub przerażających dźwięków podczas wideokonferencji. Jego konfiguracja jest bardzo prosta: należy podłączyć wejście mikrofonowe w aplikacji, a następnie upewnić się, że platforma wideokonferencyjna (Zoom lub inna) korzysta z tej stworzonej na tę okazję przez aplikację jako urządzenia, które każdy z naszych rozmówców słyszy tylko Hałasy wydawane przez aplikację lub nasz zmodyfikowany głos; Aby działać w czasie rzeczywistym, wystarczy aktywować aplikację i aktywować efekty dźwiękowe we właściwym czasie.

Inną aplikacją, której możemy użyć do tworzenia efektów dźwiękowych i zmiany głosów podczas wideokonferencji, jest rezonans, do pobrania z oficjalna strona.

Ta aplikacja umożliwia odtwarzanie zabawnych dźwięków lub plików MP3 pobranych bezpośrednio z komputera podczas wideokonferencji, po prostu naciskając jeden z pokazanych skrótów klawiaturowych (możemy oczywiście dostosować skrót klawiaturowy zgodnie z potrzebami). Również w tym przypadku konieczne jest dostosowanie aplikacji do mikrofonu używanego do transmisji na żywo oraz zmiana wejścia audio w ustawieniach powiększenia lub używanej aplikacji poprzez wybór nowo utworzonych przez aplikację wirtualnych głośników.

Kolejną przydatną aplikacją do zmiany głosu podczas wideokonferencji ze znajomymi lub współpracownikami jest Zmieniacz głosu Błazenka, do pobrania z oficjalna strona.

Dzięki tej prostej aplikacji możesz wybrać różne gotowe do użycia tony mowy: możesz faktycznie zmienić swój głos w czasie rzeczywistym, wybierając dziwny głos, męski, kobiecy, dziecięcy lub odtwarzany w starym radiu i innych. śmieszne głosy.

Oprócz wyboru rodzaju głosu możliwa jest również zmiana intensywności efektu (wysokość), aby uzyskać głębszy lub wyższy głos. Oprócz zmiany głosu aplikacja zawiera również szereg efektów dźwiękowych, które można odtwarzać podczas wideokonferencji, a także odtwarzacz muzyki i syntezę mowy. Aby poprawnie korzystać z aplikacji, musimy połączyć ją z urządzeniami wejściowymi i wyjściowymi komputera, a także zmienić te same elementy w ustawieniach używanej aplikacji (np. Zoom).

Wymieniamy również wśród najlepszych programów do tworzenia zabawnych efektów dźwiękowych podczas wideokonferencji Soundpad, ponieważ dostępna jako bezpłatna wersja próbna oficjalna strona.

Aplikacja jest prezentowana jako platforma rezonansowa i oferuje szereg zabawnych i goliardowskich dźwięków, które mogą być odtwarzane przez nasze głośniki komputerowe lub przez głośniki wirtualne (w celu połączenia z aplikacją do wideokonferencji). Dźwięki można odtwarzać w dowolnym momencie za pomocą jednego z konfigurowalnych skrótów klawiaturowych, aby nie wzbudzać podejrzeń; Oprócz odtwarzania dźwięków aplikacja może również nagrywać nowe dźwięki uczniów, dzięki czemu każdy może stworzyć własną kolekcję zabawnych dźwięków.

Inne programy do zmiany głosów i tworzenia tonów

Jeśli nie byłeś w pełni zadowolony z aplikacji, które widziałeś do tej pory, lub szukamy czegoś jeszcze fajniejszego do prowadzenia żartów na czacie wideo, zapraszamy do wypróbowania jednej z bezpłatnych aplikacji z poniższej listy:

  • MorphVOX Junior: Darmowe narzędzie do zniekształcania głosu w czasie rzeczywistym, idealne do wykorzystania w rozmowach wideo, podczas strumieniowania transmisji na żywo gracza oraz podczas wideokonferencji.
  • Oprogramowanie do zmiany głosu Diamond AV: jedno z najpotężniejszych programów do edycji mowy dostępnych jako bezpłatna wersja próbna dla wszystkich komputerów z systemem Windows.
  • Płyta rezonansowa EXP- Prosta i bezpłatna platforma odtwarzania dźwięku odpowiednia dla każdej aplikacji do wideokonferencji.
  • Fałszywy głos - bezpłatny zmieniacz głosu: mały, łatwy w zarządzaniu program do zmiany wszystkich aspektów głosu w czasie rzeczywistym.
  • Zabawny głos: kolejny prosty program do zmiany wysokości głosu, aby nie mógł zostać rozpoznany podczas wideokonferencji.

Wybierzmy więc naszą ulubioną platformę odtwarzania dźwięku lub aplikację do edycji głosu i przygotujmy się na rzucenie naprawdę zabawnego żartu na następną wideokonferencję na żywo!

ukończenie szkoły

Nagła zmiana głosu lub odtworzenie goliardowskiego dźwięku podczas wideokonferencji może być świetną zabawą i wywołać niekontrolowany śmiech u wszystkich w sieci, ale najlepiej nie przesadzać: zawsze pamiętaj, że żart jest dobry, gdy jest skończony! Starannie wybieramy również, gdzie aplikacje mają włączone filtry głosowe i dźwięki, ponieważ nie trzeba wiele, aby zrujnować poważną lub profesjonalną wideokonferencję.

Możemy przeczytać nasze instrukcje na ten sam temat Aplikacja do zmiany głosu z efektami i zanikaniem na Androida i iPhone'a i jak Zmień głos na komputerze, aby nie był rozpoznawany przez Skype i połączenia głosowe.

A jeśli naprawdę mamy ochotę na żarty, zachęcamy do przeczytania naszego artykułu Śmieszne żarty komputerowe, aby przestraszyć przyjaciół i kolegów!.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up