Tutaj znajdziesz ładowarki i kable do iPhone'a 12

Czy chcemy wybrać dobrą ładowarkę do naszego iPhone'a 12? Zobaczmy razem najlepsze modele.

Apple zawsze zaskakuje: w przypadku swojego iPhone'a 12 zdecydował się zrobić to w bardzo ekologicznym geście Zrezygnuj z ładowania magazynu Jest wielu fanów i użytkowników, którzy zdecydowali się na telefon komórkowy Apple w opakowaniu. W rzeczywistości będziemy mieć telefon wart tysiące dolarów bez możliwości prawidłowego naładowania!

Oprócz zmian środowiskowych Apple, Nie można przepuścić wszystkich nowych entuzjastów pieszo: To prawda, że ​​wieloletni fan Apple prawdopodobnie będzie miał dziesiątki ładowarek i kabli zgodnych z iPhonem 12, ale ten wybór zmusza do tego nowych użytkowników Apple (tych, którzy wcześniej posiadali smartfony z Androidem) Kup ładowarkę i kabel osobnoZwiększ marże zysku na akcesoriach (być może prawdziwy cel Apple udający potrzebę ochrony środowiska). W tym przewodniku spełnimy potrzeby nowych użytkowników i pokażemy je Tobie najlepsze ładowarki do iPhone'a 12 oraz najlepsze przewody odgromowe, które można łączyć ze sobą, aby uniknąć kupowania oryginalnych produktów Apple i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Indeks
  1. Ładowarki i kable do iPhone'a 12
    1. Szybkie ładowarki do iPhone'a 12
    2. Kable odgromowe o różnych długościach
    3. Wnioski

Ładowarki i kable do iPhone'a 12

Jak wspomniano we wstępie, pokażemy Ci poniżej najlepsze ładowarki i kable zgodne z iPhonem 12 (w dowolnej wersji) dzięki czemu bez problemu naładujesz swój telefon. Ten przewodnik ma na celu uniknięcie pokazywania oryginalnych kabli i ładowarek Apple, które są bardzo drogie w porównaniu z modelami wymienionymi poniżej.

Szybkie ładowarki do iPhone'a 12

Pierwszy model ładowania, jaki możemy wziąć pod uwagę, to ten PowerArc Super Mini 20 W., dostępne w Amazon za mniej niż 25 €.

Ta ładowarka ma port USB typu C z kompatybilnym szybkim ładowaniem do 20W, dzięki czemu możesz łatwo podłączyć dowolny iPhone 12 z wyjątkowo długim czasem ładowania: możemy naładować 50% baterii w zaledwie 30 minut.

Alternatywnie możemy się na tym skupić Szybka ładowarka AmazonBasics, dostępne w Amazon za mniej niż 20 €.

Dzięki tej ładowarce mamy port USB Type-C z obsługą szybkiego ładowania do 30 W, który jest doskonale kompatybilny z iPhone'ami i wszystkimi smartfonami najnowszej generacji. Na ładowarce znajduje się również mała, jasna dioda LED, za pomocą której można sprawdzić rzeczywisty przepływ prądu, a ładowarkę można znaleźć również w ciemności.

Jest to kolejna dobra ładowarka, która jest kompatybilna z iPhonem 12Ładowarka AUKEY, dostępne w Amazon za mniej niż 25 €.

Ta ładowarka posiada dwa gniazda ładowania 30 W ze złączem USB Type-C oraz normalne złącze USB, do którego możemy podłączyć stare kable ładujące. Ładowarka jest zoptymalizowana do ładowania dwóch urządzeń jednocześnie, dzięki czemu możemy za jej pomocą ładować iPhone'a 12 lub inny telefon (Android lub inny iPhone).

Jeśli szukamy bezprzewodowej ładowarki do iPhone'a 12, to na tym możemy się skupić Bezprzewodowa ładowarka KKM, dostępne w Amazon za mniej niż 10 €.

Jeśli podłączysz tę bezprzewodową ładowarkę do gniazdka ściennego (nadal potrzebujesz szybkiej ładowarki, takiej jak pokazana powyżej), możesz bezprzewodowo naładować naszego iPhone'a 12, po prostu kładąc telefon na powierzchni.

Z drugiej strony, jeśli chcemy naładować iPhone'a 12, Apple Watcha i AirPods tylko jednym urządzeniem to zapraszamy do sprawdzenia. Bezprzewodowa ładowarka 3 w 1, dostępne na Amazon za mniej niż 30 euro.

Dzięki tej podstawce ładującej możemy naładować dowolnego iPhone'a, Apple Watcha i nowe AirPods, które są wyposażone w bezprzewodowe ładowanie, dzięki czemu możemy naładować wszystko bez posiadania tysiąca kabli na biurku. Aby z niego skorzystać, po prostu umieść różne urządzenia w odpowiednich miejscach i poczekaj, aż zakończy się ładowanie.

Kable odgromowe o różnych długościach

Chociaż kabel Lightning znajduje się w opakowaniu iPhone'a 12 możemy wybrać inne dłuższe i wygodniejsze w użyciu, Jest to szczególnie ważne, jeśli wybrana ładowarka jest daleko od miejsca, w którym chcesz kontynuować ładowanie telefonu Apple. Dla uproszczenia pokazujemy tylko kable ze złączem USB Type-C i złączem Lightning, które obecnie najlepiej nadają się do ładowania 12 iPhone'ów (możemy uzyskać prędkości ładowania obiecane przez oryginalną ładowarkę).

Najtańszy kabel, jaki widzimy, to ten Kabel błyskawiczny Rampow USB C., dostępne w Amazon za mniej niż 15 €.

Za pomocą tego dwumetrowego kabla możemy naładować dowolne urządzenie iOS za pomocą funkcji szybkiego ładowania (w najnowszych modelach iPhone'a, ale także na innych urządzeniach). Alternatywnie możemy go użyć do przeniesienia ładunku z telefonu z Androidem na iPhone'a, dzięki czemu nigdy nie zabraknie nam mocy.

Kolejnym certyfikowanym kablem, którego możemy użyć do ładowania iPhone'a 12, jest tenKabel ESR z USB-C na piorun, dostępne w Amazon za mniej niż 15 €.

Ten 1 metrowy kabel posiada pleciony drut, który zapewnia doskonałą odporność na załamania i najbardziej skręcone kolce, dzięki czemu nie ulegnie uszkodzeniu nawet na ulicy czy w biurze. Kabel obsługuje wszystkie prądy ładowania iPhone'a 12, możemy więc połączyć go z jedną z ładowarek opisanych w poprzednim rozdziale.

Kolejnym kablem, którego możemy bezpiecznie używać na iPhonie 12 lub jakimkolwiek innym nowoczesnym urządzeniu jest tenKabel AUKEY USB C na Lightning, dostępne w Amazon za mniej niż 15 €.

Ten 2-metrowy kabel ma nylonowy pancerz, który zapewnia maksymalną wytrzymałość nawet wtedy, gdy go zginamy lub nosimy ze sobą. Możesz więc szybko naładować niedawno zbudowany iPhone 12 lub inny Apple (np. IPhone 11).

Wnioski

Wybierając ładowarkę i kabel spośród tych zalecanych powyżej, możemy ładować naszego iPhone'a 12 z dużą prędkością, nie wydając fortuny na oryginalne akcesoria Apple, które oferują dodatkowe funkcje, ale mogą kosztować nawet 10-krotność ceny wszystkich wymienionych akcesoriów w tej instrukcji.

Jeśli przeszliśmy na iPhone'a 12 po latach posiadania telefonu z Androidem, zachęcamy do natychmiastowego przeczytania naszych poradników. Przenieś kontakty i numery z Androida na iPhone'a jest iOS 14 na iPhonie: główne funkcje, ulepszenia i funkcje. Z drugiej strony, jeśli szukamy telefonu podobnego do iPhone'a 12, ale posiadającego system operacyjny Android, możemy przeczytać nasz przewodnik. Smartfony najbliżej iPhone'a kosztują o połowę mniej.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up