Sztuczka, aby zawsze wygrywać zadawane

Jedną z najpopularniejszych gier wśród tysięcy użytkowników Androida jest Trivia Crack. Ta gra stworzona dla różnych platform mobilnych firmy Argentyna Etermax. Ale czy jest sposób, aby zawsze wygrywać i mieć przewagę?

Ma ponad 100 milionów pobrań, co czyni ją jedną z najczęściej pobieranych gier w Google Play. Dla tych, którzy nie wiedzą, gra składa się z kilku rund pytań i odpowiedzi

Między znanymi użytkownikami a innymi nieznanymi użytkownikami na całym świecie. Dzięki temu pozwala nam sprawdzić naszą znajomość sześciu różnych kategorii.

Sztuka, nauka, sport, rozrywka, historia i geografia. Wygrywa użytkownik, który zdobędzie najwięcej pasujących postaci w każdej z kategorii.

Założenie gry jest proste i bardzo podobne do innej popularnej aplikacji, QuizUp. Zasadniczo odpowiadasz na pytania z ciekawostek z różnych kategorii, rywalizując z przyjaciółmi o prawo do chwalenia się.

Pomimo prostoty (a może właśnie dzięki niej), Trivia Crack stał się ostatnio bardzo popularny, zbierając miliony „polubień” na Facebooku i stając się najlepszą darmową aplikacją w sklepie.

Jak zawsze wygrywać, grając w ciekawostki?

  • Użyj trybu samolotowego (Android i iOS)

Po niepoprawnej odpowiedzi na pytanie (i zobacz poprawną odpowiedź), zanim wybierzesz „Kontynuuj”, aktywuj tryb samolotowy na swoim urządzeniu.

Gdy teraz dotkniesz „Kontynuuj” po włączeniu trybu samolotowego, pojawi się okno z napisem: „Wystąpił problem z połączeniem internetowym wybierz Spróbuj ponownie”.

Po otrzymaniu tego powiadomienia zamknij aplikację, a następnie otwórz ją ponownie. Gdy wybierzesz tego samego rywala i ten sam spin, otrzymasz tę samą kategorię, to samo pytanie, ale tym razem poznasz poprawną odpowiedź.

  • Po prostu zamknij aplikację (Android)

Chociaż jest podobny do pierwszej metody i oferuje te same korzyści, tryb mojej dziewczyny jest znacznie prostszy, ale działa tylko na Androida. (Niedawno zaktualizowana aplikacja na iOS załatała tę sztuczkę).

Po niepoprawnej odpowiedzi na pytanie (i zobacz poprawną odpowiedź), przed wybraniem „Kontynuuj”, otwórz ekran ostatnio używanych aplikacji na swoim urządzeniu, aby wymusić zamknięcie Zapytany.

Otwórz grę jeszcze raz, a będzie tak, jakbyś nigdy nie odpowiedział na pytanie. Zakręć ponownie, a otrzymasz tę samą kategorię i to samo pytanie. Ta metoda prawdopodobnie zostanie wkrótce załatana na Androidzie.

  • Uzyskaj dodatkową pomoc od Siri (iOS)

Jest to metoda dostępna dla użytkowników iOS, która, jeśli zostanie wykonana poprawnie, może dać poprawną odpowiedź, zanim upłynie czas, po prostu pytając.

Jak tylko pojawi się pytanie, natychmiast aktywuj Siri, naciskając i przytrzymując przycisk Start, przeczytaj pytanie, uzyskaj odpowiedź, naciśnij ponownie przycisk Start, a następnie wybierz poprawną odpowiedź.

Ta metoda wymaga pewnej szybkości i nie działa dobrze w przypadku długich pytań lub „które z następujących"pytania wielokrotnego wyboru.

Dla tych, którzy chcą zostać weteranem gry, Zrobienie zrzutu ekranu pytań, na które nie znasz odpowiedzi, to świetna rada.

Kompilowanie tych zrzutów ekranu w albumie i przeglądanie tego albumu od czasu do czasu przyniesie korzyści w zapamiętywaniu. Dzieje się tak, ponieważ czasami pytania się powtarzają i możesz od razu zapamiętać odpowiedź.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up