Śmieszne żarty na pc, które straszą przyjaciół i współpracowników

10 niewinnych żartów odtwarzanych na komputerze przyjaciela lub kolegi, aby ich przestraszyć i przekonać, że komputer jest zepsuty

W tym artykule chcę się dobrze bawić, pisząc stare wskazówki dotyczące systemu Windows, które będą bawić tych, którzy bardzo lubią żartować. Teraz, gdy wszyscy używają komputera, w domu, w biurach i szkołach, ludzie pracują obok siebie w tym samym pokoju lub nawet w tym samym biurze. Myślę, że to tylko kilka wskazówek, na które warto zwrócić uwagę. Twórz prawdziwe komputerowe żarty ze współpracowników lub „kolegów z biura”.
Żarty komputerowe, całkowicie niewinne, łatwe dla każdego i, nie martw się, całkowicie odwracalne. Jasne, jeśli oddasz je znajomemu, mogą być miłe, ale kiedy jest obrzydliwy współpracownik, świetnie nadają się do sprawiania, że ​​wygląda głupio w pracy lub dają mu chwile przerażenia.

1) Przede wszystkim musisz iść najzabawniejsza strona z żartami na pc które można znaleźć w internecie, Geekprank. Można to przywołać na tej stronie, na której wszystkie żarty zostały narysowane i animowane, aby wyglądały całkowicie realistycznie i prawdziwie Ostrzeżenie przed wirusem Każdy, kto wziął PC jako zakładnika, wyświetla ekran, który wygląda jak komputery z filmów hakerskich (który można losowo wpisać na klawiaturze) wygląda na fenomenalnego hakera W przeglądarce), wyświetl wiersz polecenia na ekranie, który spowoduje wymazanie całego dysku twardego i przejście do pliku Zawiadomienie FBI Kto blokuje komputer raportem o przestępstwie.
Możesz również wyświetlić plik prawdziwy pulpit Windows XP, z menu startowym, grami i programami. Ofiara żartu może być zaskoczona, zwłaszcza jeśli spróbuje kliknąć ikonę lub menu Start, gdy ich komputer jest zepsuty (udając). Zwróć uwagę, że w pełni funkcjonalna gra Minefield została również zmodyfikowana, aby otworzyć pulpit systemu Windows XP z pełną wiernością, dzięki czemu możesz uruchomić niektóre programy, takie jak Internet Explorer, które mogą otwierać dowolną witrynę. Możesz także kliknąć ikonę Windows 10 lub Windows 7, aby rozpocząć animację aktualizacji komputera, która nigdy nie kończy się lub kończy się błędem niebieskiego ekranu. Naprawdę niesamowita i dobrze zaprojektowana, Geekprank to najlepsza strona z dowcipami na PC do użycia po naciśnięciu klawisza F11 na klawiaturze Zobacz wszystko w trybie pełnoekranowymaby było to absolutnie realistyczne.

2) Ciche biuro: Ten żart trwa 2 minuty, dopóki ofiara nie pozostawi włączonego i niezabezpieczonego komputera.
Po przejęciu komputera z systemem Windows należy wyświetlić pulpit bez aktywnych okien i wcisnąć przycisk „Drukuj”. W dowolnym edytorze obrazów, w tym klasycznym malowaniu, kliknij przycisk „Wklej” w menu „Edycja” i zapisz zeskanowany obraz. Teraz wróć na pulpit, naciśnij prawy przycisk i wyłącz wpis „Pokaż ikony na pulpicie” w menu kontekstowym „Rozmieść ikony dla ...”. Po zniknięciu symboli pasek zadań jest również wyświetlany, naciskając prawy przycisk na przycisku Start -> Właściwości -> Pasek zadań -> usuwając zaznaczenie pod „Automatyczne ukrywanie”. W ostatnim kroku kliknij prawym przyciskiem myszy pusty pulpit -> Nadać cechy osobiste, kontynuować Szukaj aby wybrać poprzednio zapisany obraz jako tło pulpitu.
Podsumowując, ofiara wróci do swojego komputera i nie zrozumie, z jakiegoś cholernego powodu, nie może kliknąć ikony, dlaczego startowanie nie działa i dlaczego pulpit zawiesza się!

3) Niebieski ekran, błąd krytyczny: Ten żart jest oparty na jednym prosty wygaszacz ekranu, dystrybuowany przez samą firmę Microsoft, który musi być zainstalowany na komputerze docelowym. Po obiedzie po powrocie znajduje niebieski ekran, który jest charakterystyczny dla poważnych błędów systemu Windows.

Można zaimplementować nadzienie z niebieskim ekranem także na iPhone, iPad, tablety Nexus oraz smartfony z Androidem i Samsung z niebieskim tłem ekranu ”Niebieski ekran śmierci”które można pobrać ze strony internetowej Hongkiat

4) Zepsuty ekran LCD: Dla każdego, kto ma laptopa, zrób zdjęcie, gdy zobaczysz, że preferowany ekran komputera jest pęknięty.
Aby zagrać w ten żart, musisz ustawić obraz komputera jako tło komputera Wadliwy wyświetlacz LCD i jak widać w Joke 1, ukryj ikony i pasek uruchamiania. "Ale czy upuściłeś laptopa?" - "Nie poniewaź?" - „Hej, przepraszam, ale patrz, jak twój ekran się zmniejsza !!”

5) Mylące pliki: Chodzi o to, aby po prostu zmienić linki do linków na pulpicie, na przykład skierować je do gry w pinball: kliknij prawym przyciskiem myszy łącze, właściwości i zmień ścieżkę do pliku, do którego jest powiązany z polem „cel” za pomocą „ C: Programy Windows NT Pinball PINBALL.EXE "
Ten żart może zirytować bardzo poważnego pracownika, który chce zrobić dobre wrażenie na innych ludziach swoim komputerem i ma zamiar otworzyć gry i bzdury.

6) Fałszywy wirus: Aby stworzyć nieprzyjemny efekt wirusa i kogoś przestraszyć, możesz użyć ikony skrótu na pulpicie, np. B. Internet Explorer. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wpisz w polu docelowym:

"Shutdown.exe -s -t 15 -c" Dowolna wiadomość wskazująca na obecność wirusa "" Rezultatem jest wiadomość z wybranymi słowami oraz automatyczne i nieodwracalne wyłączenie komputera za każdym razem, gdy ofiara jest naciskana w Internecie Poszukiwacz. Jeśli chcesz być zły, możesz również ustawić to na wszystkich ikonach na pulpicie ...

7) Odwróć ekran: Nie wszyscy wiedzą, że ta kombinacja klawiszy działa na wielu komputerach: „CTRL-ALT-strzałka w dół”, aby obrócić monitor.
Jeśli Ty wiesz, a druga strona nie, ustalenie, dlaczego ...

8.) ”Naciśnij klawisz Enter, aby kontynuować": Musisz otworzyć okno DOS, przechodząc do Start -> Akcesoria lub przez menu Start -> Uruchom program -> cmd.
W oknie Dos wpisz: „Wpisz wiadomość (na przykład„ Naciśnij Enter, aby kontynuować ”) i naciśnij Enter, a następnie przejdź na górę okna Dos i ustaw okno na pełny ekran.
Niefortunny nacisnął klawisz Enter, aby kontynuować i utknął w czarnym oknie DOS.

9) "Błąd!„: W przypadku prostego programu przenośnego, który nie jest zainstalowany i trzeba go uruchomić, i to wszystko, można tworzyć fałszywe komunikaty o błędach, planując ich pojawienie się po określonym czasie.
Żart działa, jeśli na przykład w wiadomości „Uważaj, Twój komputer jest atakowany, idź pod stół i módl się!„Kopiując plik na komputer naszego drogiego przyjaciela, możesz wybrać typ wiadomości i czas jej wyświetlenia.
Menedżer wiadomości Urodziłby się jako wzmacniacz PC, ale w ten sposób jest po prostu fajniejszy.

dziesięć) Zniekształcone biurko: z małą aplikacją o nazwie DesktopFundziałający w systemie Windows 10 może powodować efekty zniekształcenia ekranu po każdym naciśnięciu przycisku Start. Żart jest fajny, gdy wśród efektów lub rzeczy, które mogą sprawić, że ofiara pomyśli, że nie spieprzyła komputera, wybieramy kolory PC sprzed 10 lat.

11) Komputer wyłącza się!: Na laptopie użyj panelu sterowania, aby przejść do opcji oszczędzania energii i ustaw czas bezczynności dla hibernacji i hibernacji na 1 minutę, nawet gdy komputer jest podłączony. Co minutę, gdy komputer nie jest używany, wyłącza monitor, przechodzi w stan hibernacji i hibernacji.
RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Uruchom ponownie komputer, aby udawać, że wszystkie komputery w witrynie wyłączają się

Lista jest długa 10 porad i wskazówek dotyczących systemu Windows i kilka okropnych fałszywe wirusy i fałszywe błędy systemu Windows.

Daj mi znać, jeśli znasz innych i ilu ludzi cię wkurzyło! W międzyczasie możemy powiedzieć, że nawet jeśli nie jest to karnawał, każdy żart jest tego wart ... (chyba tego nie mówisz, ale i tak się rymuje), jeśli to prima aprilis, to jeszcze lepiej!

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up