Samsung A5 nie włącza się ani nie ładuje

Od czasu do czasu urządzenia mobilne robią to, co chcą, prawda? Prawda jest taka, że ​​powinny działać dobrze, ale nie możemy pomóc, ale czasami mamy problemy z jakiegoś okropnego powodu w życiu. Co aplikacja nie jest zainstalowanatak blisko siebie, tych, które się blokują, które nawet się nie włączają. To tylko kilka z wielu problemów, z którymi możemy sobie poradzić urządzenia mobilneNa szczęście nie zdarzają się one zbyt często, ale kiedy tak się dzieje, nie musisz się zbytnio martwić, ponieważ jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci je rozwiązać, tak jak w przypadku Samsung a5 to nie świeci.

Indeks
  1. Samsung Galaxy A5 nie włącza się
  2. Samsung A5 nie ładuje się
  3. rozwiązanie
  4. Mój Samsung A3 nie włącza się lub nie ładuje, co mam zrobić?
  5. Samsung A3 nie włącza się i nie ładuje
  6. Rozwiązanie Samsung A3, który się nie włącza, nie ładuje się ani nie włącza

Samsung Galaxy A5 nie włącza się

Kiedy zdarzyło ci się, że Smartfon Wyłączyło się i nie włączyło ponownie, nie martw się, ma dość prostą poprawkę na wszystko. Ponadto, można by powiedzieć, zdarza się to zbyt często na urządzeniach z niewymienną baterią. Moda, z której firmy nie chcą zrezygnować.

Na pewno będą chwile, kiedy spróbujesz podłączyć ładowarkę do prądu, a nawet do komputer i to nie działa. Rozwiązanie tego problemu, który jest niewątpliwie zagadką, nie jest tak skomplikowane, jak można sobie wyobrazić i możliwe, że uda nam się go rozwiązać bez większych niedogodności.

Samsung A5 nie ładuje się

Jednym z problemów, z jakimi borykają się niektórzy ludzie, jest to, że w pewnym momencie telefon komórkowy się wyłącza i nie włączaj go ponownieale nie tylko, jeśli chcesz go naładować, wydaje się, że nie jest tak, nie reaguje w żaden sposób.

To coś, co choć nie zdarza się zbyt często, jest powszechne.Nagła śmierćCzy jest to problem z oprogramowaniem, który można szybko naprawić za pomocą skrótu klawiaturowego? zrób wymuszony startDzięki temu nie musisz się już martwić ani martwić.

rozwiązanie

Pierwszą rzeczą, jaką zrobimy, bez względu na to, czy zadziała, czy nie, będzie pozostawienie telefonu włączonego na godzinę lub dwie, bez względu na to, czy coś zobaczymy. Następnie spróbujemy wymusić jego uruchomienie, naciskając jednocześnie przyciski. Dom i moc, przytrzymaj go tam przez około 30 sekund.

Jeśli to nie zadziała, musimy Tryb odzyskiwaniaAby to zrobić, przytrzymujemy klawisze głośności + Home + Power. Teraz idziemy prosto do Teraz uruchom ponownie system więc zaczyna się jak zwykle.

Jeśli to też nie zadziała i poczujesz tylko wibracje, ale nic więcej, spróbuj zainstalować nowy. Oprogramowanie układowe lub Niestandardowa pamięć ROM aby znów zadziałało.

Jak zobaczysz, rozwiązanie tego problemu nie jest zbyt skomplikowane, ponieważ można to zrobić za pomocą oprogramowania. Jeśli żadne z trzech rozwiązań nie działa dla Ciebie zdalnie, w tym przypadku będziesz już musiał skorzystać z profesjonalnego technika telefonii komórkowej, chociaż poważnie wątpię, abyś kiedykolwiek się do tego zabrał.

Mój Samsung A3 nie włącza się lub nie ładuje, co mam zrobić?

Samsung Galaxy A3 to jeden z najatrakcyjniejszych modeli klasy średniej, jaki niedawno wypuściła na rynek koreańska firma, model, który również ma kilka generacji ze względu na swój sukces na rynku.

Z tego powodu okazuje się, że istnieje wiele osób posiadających Samsung Galaxy A3, które chcą wiedzieć, jak uzyskać lepsze wrażenia użytkownika z tym urządzeniem, dla których konieczne będzie wyeliminowanie problemów, które na razie. w którym się pojawiają.

Konkretny, Chcemy porozmawiać o tym, jak krok po kroku pokonać nagłą śmierć Samsunga Galaxy A3.

Samsung A3 nie włącza się i nie ładuje

Przede wszystkim musimy powiedzieć, mając to na uwadze, że Nagłe problemy ze śmiercią smartfonów, czy to Samsung Galaxy A3, czy innych, mogą również pojawić się w urządzeniach, gdy są nowe, więc nie powinniśmy sobie w żaden sposób ufać.

Jednocześnie mogą się zdarzyć sytuacje, w których najczęściej uruchamiamy trudną aplikację lub grę, chociaż zdarzają się również przypadki, w których nagła śmierć następuje bez wyraźnego powodu.

Wiemy, że Samsung Galaxy A3 cierpi nagłą śmierć, ponieważ ekran w zasadzie robi się całkowicie czarny, natomiast po podłączeniu do ładowarki widzimy, że nie wyświetla się nawet niewielki procent ładunku.

Na szczęście odrodzenie Samsunga Galaxy A3 jest możliwe, więc pokażemy Ci, jak to zrobić.

Rozwiązanie Samsung A3, który się nie włącza, nie ładuje się ani nie włącza

Pierwszy, Ładuj Samsung Galaxy A3 przez około godzinę, nie ma znaczenia, że ​​ekran nic nie pokazuje, ponieważ i tak się ładuje. Pod koniec godziny ładowania rozpoczyna się właściwy krok po kroku:

  • Naciśnij przyciski zmniejszania głośności + Home + zasilania przez kilka sekund, aż telefon komórkowy się włączy
  • Jeśli tak, zwolnij przycisk zasilania
  • Terminal przełącza się w tryb odzyskiwania
  • Kliknij pierwszą opcję, która mówi, Reboot System Now, co spowoduje ponowne uruchomienie systemu operacyjnego, aby telefon działał

Pozwoli to na przywrócenie sprawnego działania Samsunga Galaxy A3, chociaż powinieneś wiedzieć, że utraciłeś całą zawartość, której nie zapisałeś przed nagłą śmiercią.

Czy udało Ci się ożywić Samsunga Galaxy A3 za pomocą tej sztuczki?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up