Rozwiązanie: „WhatsApp nie działa z danymi mobilnymi 3G, 4G lub 5G”

Dlaczego WhatsApp nie działa dla mnie z 3G lub 4G? Musisz więc wiedzieć, że jest to stosunkowo częsty problem w tego typu przypadkach, dlatego przeanalizujemy wszystkie szczegóły, o których powinieneś pomyśleć. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że aby WhatsApp działał, musisz mieć połączenie z jakąś siecią internetową.

W rzeczywistości przytaczany przez nas problem jest związany z niedogodnościami, z jakimi mamy do czynienia, gdy nie mamy połączenia Wi-Fi zwłaszcza ręcznie. Jeśli korzystasz z WhatsApp na danych mobilnych, niezależnie od tego, czy jest to 3G, czy 4G, system może nie działać, dlatego chcemy pokazać Ci niektóre dane, które powinieneś zrobić dobrze w takich przypadkach.

WhatsApp nie działa. Jedno z najbardziej przerażających zwrotów, jakie możemy przeczytać lub usłyszeć w dzisiejszych czasach. I oczywiście wielu z nas korzysta z tej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na co dzień, dlatego musimy sprawić, by działała. Problem w tym, że możemy to uzyskać z różnych powodów WhatsApp nie działa na naszym telefonie komórkowym, więc przeanalizujmy możliwe rozwiązania.

Przede wszystkim musimy pamiętać, że od 31 grudnia 2016 roku Przestań działać WhatsApp na wielu telefonach komórkowych, specjalnie dla tych, którzy starsze wersje Androida, iOS 6 i iOS 7, Symbian, Blackberry i stara Nokia. Spekuluje się, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy pojawią się również inne terminale, które nie będą już mogły korzystać z tej aplikacji.

Jednak często też to stwierdzamy WhatsApp nie działa, właśnie dlatego chcieliśmy napisać artykuł, w którym postaralibyśmy się w jakiś sposób wykluczyć kwestie, które musimy w tych przypadkach brać pod uwagę. Z tego powodu pokażemy Ci, jakie kroki musimy wykonać, jeśli to widzisz WhatsApp nie działa, więc oczywiście zachęcamy do dalszej lektury.

błąd WhatsApp z danymi mobilnymi

Indeks
  1. WhatsApp nie działa, co mam zrobić?
    1. WhatsApp nie działa, co mam zrobić?
  2. Smartfon nie jest kompatybilny z WhatsApp
  3. Telefony, które nie działają WhatsApp
  4. Co zrobić, gdy nasz telefon nie jest już kompatybilny z WhatsApp
  5. WhatsApp nie wysyła wiadomości z danymi mobilnymi
  6. Jeśli podróżuję do innego kraju, czy mogę korzystać z WhatsApp?

WhatsApp nie działa, co mam zrobić?

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego WhatsApp nie działa, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić, czy go nie masz stara wersja Androida, mniej niż 2,0. I to samo z terminalami iOS 6 i iOS 7, Symbian, BlackBerry i starymi terminalami Nokii. W każdym razie musisz wiedzieć, czy masz jedno z tych urządzeń, WhatsApp przestał działać 31 grudnia 2016 r.. Ty również możesz napisz do wsparcia WhatsApp przedstawić swój problem

Jak powiedzieliśmy wcześniej, wielu użytkowników terminali BlackBerry OS, BlackBerry 10, Nokia S40 i S60 od Nokia Symbian, nie będzie mógł dalej korzystać z tej aplikacji do przesyłania wiadomości od tego samego roku 2017. W każdym z wymienionych powyżej terminali nie będziesz już mógł korzystać z WhatsApp, więc proponujemy postawić na zmianę.

WhatsApp nie działa, co mam zrobić?

Jeśli problem nie jest związany z twoim smartfonem, prawdopodobnie jest on spowodowany wewnętrzną awarią WhatsApp, bardziej niż cokolwiek związanego z faktem, że serwery nie działają. W dziale Status usługi, możesz znaleźć konkretne i aktualne informacje w tym zakresie, aby wykluczyć, że problem dotyczy Ciebie.

Jeśli widzisz, że ikona pogody zawsze pojawia się we wszystkich rozmowach WhatsApp, musisz wiedzieć, że WhatsApp jest prawdopodobnie całkowicie wyłączony. Co musisz zrobić w tej sytuacji użyj jakiejś alternatywnej aplikacji, na przykład użyj Telegrama lub wyślij SMS-a, aby komunikować się z innymi.

Z drugiej strony musimy powiedzieć, że są pewne bardzo specyficzne momenty w kalendarzu, w których WhatsApp spada, co musi zrobić przede wszystkim, aby w większym stopniu korzystać z aplikacji, na przykład Boże Narodzenie lub Nowy Rok. W rzeczywistości w dzisiejszych czasach bardzo często zdarza się, że WhatsApp całkowicie znika. Poza tym i jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek pytania, zalecamy to zostaw nam swoje pytania w komentarzach.

Smartfon nie jest kompatybilny z WhatsApp

Użytkownicy Androida powinni spróbować zaktualizuj swój system operacyjny z opcji, na które pozwala nam system operacyjny. Ustawienia> O urządzeniu> Aktualizacja oprogramowania, jeśli nie masz aktualizacji, możesz łatwo spróbować zrootować telefon komórkowy i zainstalować niektóre Niestandardowa pamięć ROM który ma bardziej aktualną wersję systemu operacyjnego, w przeciwnym razie Twój telefon komórkowy nie korzysta już z WhatsApp.

Jeśli masz jeżynę z System operacyjny BlackBerry Więc wiesz, że WhatsApp z 2017 roku na pewno nie zatrzymał się na tych telefonach, to samo nie dzieje się na BlackBerry z Androidem. Ale wracając do tematu wszystko co musisz zrobić zmień datę telefonu komórkowego na 2014, zostaw dzień i miesiąc bez zmian, wystarczy zmienić rok i to wszystko. W ten sposób możesz bez problemu kontynuować korzystanie z WhatsApp.

Telefony, które nie działają WhatsApp

Aplikacja stale otrzymuje aktualizacje w celu poprawy oczywiście pod względem funkcji, ale także bezpieczeństwa dzięki ogromna ilość błędów, usterek, podatnościitp. Oczywiście nie wszystkie systemy operacyjne lub wersje mogą uzyskać te aktualizacje, aw wielu przypadkach nawet nie ma wielu luk w zabezpieczeniach wersji, która nie jest już używana lub ma niewielką ochronę lub nie ma jej wcale.

Dlatego telefony komórkowe, na których WhatsApp przestaje działać na ich urządzeniach Android 2.3 lub starsze wersje, w dodatku w niektórych iPhone i Windows Phone Przestałem pracować na miesiące.

Ale znajdujemy urządzenia takie jak BlackBerry OS, BlackBerry 10, Nokia S40 i Symbian S60 nie mogą już korzystać z aplikacji.

Co zrobić, gdy nasz telefon nie jest już kompatybilny z WhatsApp

Niestety, nie ma na to zbyt wielu opcji i jeśli z aplikacji zdecydują, że Twój telefon komórkowy nie jest już kompatybilny, opcje są prawie nieważne. Jedna z możliwości strachu Android jest sprawdzenie, czy istnieje Niestandardowa pamięć ROM na telefon komórkowy, który zwykle ma nowsze wersje oficjalnych, dzięki czemu możesz nadal korzystać z WhatsApp.

Później można było zobaczyć, czy od Oficjalna strona internetowa Nadal obsługują aplikację, ponieważ to nie to samo, co pobieranie aplikacji z repozytorium lub z oficjalnej strony internetowej. Nie wchodząc dalej, kiedy pobieramy WhatsApp z oficjalnej strony internetowej, zawsze pobieramy wersję beta test z wiadomościami niż w stabilnej wersji Sklep Play zwykle tego nie rozumiemy.

Jedynym sposobem jest zmiana lub zmiana urządzenia mobilnego na bardziej aktualne, biorąc pod uwagę, że istnieje wiele tanich opcji ekonomicznych, które mają świetną wydajność zbliżoną do rodziny. Samsung J.Myślę, że najlepszą opcją na przyszłość jest oczywiście zmiana urządzenia.

WhatsApp nie wysyła wiadomości z danymi mobilnymi

Dokładnie, wielu z nas z tego czy innego powodu zdarzyło się, że WhatsApp nie działa dla nas Dane mobilne, nie ma znaczenia, czy mamy połączenie 3G czy 4G. Problem wydaje się być bezpośrednio związany z połączeniem, więc spróbujmy zaoferować kilka rozwiązań some To, jak dobrze powinieneś myśleć w takich sytuacjach, jest tak specyficznes, Zdecydowanie.

Jeśli masz połączenie z komórkową transmisją danych lub siecią komórkową, a po otwarciu WhatsApp widzisz, że nie pozwala to na wysyłanie ani odbieranie wiadomości, musisz wiedzieć, że problem jest związany z połączeniem. Dlatego najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić w takich sytuacjach, nie sprawdzaj, czy dane mobilne działają dla Ciebie, próbując na przykład otworzyć przeglądarkę internetową.

Jeśli dane mobilne działają, możemy przedstawić: problem bezpośrednio z serwerem aplikacji, dlatego musisz zacząć szukać innych możliwych rozwiązań. W tym sensie musisz wziąć pod uwagę, że uruchom ponownie smartfon w tym przypadku jest to ciekawe rozwiązanie, więc zacznij od razu.

Cóż, jeśli problem i tak nie zostanie rozwiązany, musisz dokonać szczegółowego przeglądu, ponieważ niedogodności mogą być związane przede wszystkim z twoim mobilna usługa transmisji danychs. Dlatego wygodnie jest skontaktować się z operatorem, aby dowiedzieć się, czy naprawdę są wyślij ci szczegóły. Po przeanalizowaniu tego wszystkiego WhatsApp powinien działać bez żadnych problemów.

Jeśli podróżuję do innego kraju, czy mogę korzystać z WhatsApp?

Dzieje się tak, że kiedy podróżują do innego kraju, wiele osób nie masz mobilnego internetu, ponieważ firmy świadczące usługę nie mają umowy z innymi mieszkańcami na pokrycie ich w ten sposób.

I tak nie ma się czym martwić, biorąc pod uwagę to o ile masz dostęp do sieci internetowej WiFi, i tak możesz połącz się z WhatsApp zawsze bez niedogodności.

Oczywiście zawsze istnieje taka możliwość wynajęcie usługi roamingu, który oferuje mobilne dane podróżnym w dowolnym kraju, w którym się znajduje, choć ogólnie jest to kosztowna usługa.

To ciekawa rzecz ta aplikacja działa we wszystkich krajach!Ponieważ nawet podróżujesz za granicę, nie musisz go odinstalowywać i ponownie instalować ani nic w tym stylu, ponieważ jedyną ważną rzeczą w takich sytuacjach jest możliwość pozostawania w kontakcie z osobami, które są dla Ciebie ważne.

Dwa sposoby, o których wspomnieliśmy powyżej, to główne sposoby, w jakie pracujemy nad korzystaniem z WhatsApp w innym kraju, jeśli planujesz wyjechać za granicę lub myślisz o podróżowaniu, myśląc, że nie jest to naprawdę konieczne wynajęcie roamingu po kosztach z nim związanych.

ikona WhatsApp

Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że istnieje alternatywa, związana z możliwością, o ile jej odblokowany smartfon, włóż lokalną przedpłaconą kartę SIM, który pozwoli Ci mieć tradycyjny mobilny Internet gdziekolwiek jesteś.

Istnieją więc dwa główne sposoby korzystania z WhatsApp w innym kraju i trzeci sposób, który jest już nieco bardziej skomplikowany i wymaga od nas luźny zacisk, chociaż jesteśmy pewni, że dzięki takim alternatywom uzyskasz więcej niż interesujące wyniki.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up