Rozwiązanie: Sony Xperia Z5 nie przechodzi przez logo, nie ładuje się lub ekran pozostaje czarny - częste problemy

Chociaż prawdą jest, że Samsung to najnowsze firmy produkujące urządzenia mobilne z Androidem, które sprzedają najnowsze terminale, a teraz Huawei, nie możemy nie wspomnieć, że nadal istnieje wiele innych firm, które można uwzględnić w tego typu przypadku. Prawda jest taka, że ​​mamy również japońską firmę Sony jako jedną z najbardziej prestiżowych firm w tym segmencie, aw tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy wspominać o bardzo pożądanym samouczku dotyczącym Sony Xperia Z5.

To jest prawda Sony Xperia Z5 Jest to jedno z najnowszych urządzeń high-end tej firmy, ponieważ ma kilka świetnych funkcji. Poza tym w każdym razie widzimy, że Sony Xperia Z5 może być wyświetlany z pewnymi usterkami. W tym sensie należy zaznaczyć, że jeśli Twoja Sony Xperia Z5 zatrzyma się przy logo, gdy się włącza i nie idzie dalej, na szczęście istnieje tutorial, który pozwoli szybko i łatwo pozbyć się tego problemu.

Zanim jednak przejdziemy do szczegółów, porozmawiajmy trochę więcej o tego typu problemach z logo Sony Xperia Z5, qmożna zasadniczo podzielić na dwie wady: Cegła i Bootloop. Zasadniczo różnica polega na tym, że terminal nie dociera do logo w pierwszym przypadku, ale w drugim tak, chociaż w obu przypadkach dowiemy się, że należy wykonać ten sam tutorial, więc jeśli doświadczysz któregoś z nich, są to problemy.

Czytaj dalej. łatwo zablokuj lub odblokuj dowolny program ładujący Sony Xperia, w ciągu kilku minut będziesz cieszyć się telefonem Sony z odblokowanym launcherem.

sony xperia problemy z telefonem komórkowym

Indeks

  Pomiń logo Sony Xperia Z5

  Cóż, jeśli napotkałeś problemy opisane powyżej, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest upewnienie się, że masz oryginalny kabel USB do urządzenia, a także komputer z systemem Windows. Następnie będziesz potrzebować pliku Zapas oryginalnej pamięci ROM lub oprogramowania układowego urządzenia Sony Xperia Z5. Musisz wiedzieć, że ten ostatni plik jest w formacie FTF, a jeśli go nie masz, zawsze możesz go pobrać na swoją Sony Xperia Z5.

  Po pobraniu poprzedniego pliku należy pobrać inne, w szczególności narzędzie Sony Flash Tool za pośrednictwem tego łącza do komputera. Po zakończeniu pobierania nadszedł czas, aby pobrać sterowniki USB dla Sony Xperia Z5 z tego linku. W takim razie masz już wszystkie niezbędne elementy, aby móc to zrobić uruchom ponownie dla Sony Xperia Z5 i użyj go ponownie, jak poprzednio, więc zostawimy krok po kroku, o którym powinieneś pomyśleć w takich przypadkach.

  No to bierzesz Zainstaluj Sony Xperia Z5 i Flash Tool. Następnie musisz pobrać oprogramowanie FTF za pomocą linku, który zostawiliśmy wcześniej. Następnym krokiem jest umieszczenie pobranego FTF w folderze Firmware w katalogu, w którym zainstalowano Sony FlashTool. Później musisz zainstalować wszystkie sterowniki w folderze, którego nie stracisz z żadnego powodu. Sony Xperia ma również narzędzie w takich przypadkach o nazwie PC Companion, w którym można je znaleźć.

  Otwórz narzędzie Flash i kliknij ikonę błyskawicy w lewym górnym rogu, wybierając opcję Flashmode. Następnie wybierasz pobrany plik FTF w sekcji „firmware” okna FlashTool po lewej stronie. Zobaczysz listę zawierającą jedną z opcji Wyczyść, która jest w zasadzie miejscem, w którym znajdują się opcje przywracania ustawień fabrycznych. Po sprawdzeniu wszystkich opcji musisz naciśnij przycisk Flash.

  Po wykonaniu poprzedniego kroku zobaczysz, że FlashTool przygotuj oprogramowanie FTF do instalacji / flashowania, a następnie czas zrestartować Xperię Z5 w trybie Flashmode, zaraz po podłączeniu do komputera, postępując zgodnie z instrukcjami programu. Jeśli wykonałeś wszystkie kroki odpowiednio, nie powinieneś mieć problemu z przejściem tego samouczka, ale zawsze wiesz, że możesz zostawić nam swoją opinię na ten temat.

  Jeśli Sony jest obecnie jedną z czołowych firm zajmujących się urządzeniami mobilnymi, możemy zauważyć, że w jej szerokim zakresie Sony Xperia Z5 Jest to jedna z najlepszych dostępnych alternatyw między potężnymi terminalami. W tym konkretnym przypadku chcemy zatrzymać specyfikacje techniczne Sony Xperia Z5, o których wspominaliśmy już niejednokrotnie, ale w rzeczywistości w niektórych problemach operacyjnych, o których wspominali jej użytkownicy, a które mogą być dobrymi rozwiązaniami, które pozwolą nam je przezwyciężyć bez znajomości osób trzecich.

  sony xperia błąd wejścia

  Sony Xperia Z5, jak naprawić swoje problemy?

  Aby nie być tak gwałtownym, musimy to najpierw stwierdzić Sony Xperia Z5 sJest dostępny w sprzedaży od kilku tygodni, a ponieważ możemy go zabrać do domu, będzie nam łatwiej, jeśli znamy potencjalne błędy i jak je naprawić bez konieczności wizyty u specjalisty, co będzie nas kosztować dużo pieniędzy.

  Jeśli masz wątpliwości co do kwalifikacji Sony Xperia Z5warto wiedzieć, że posiada 5,2-calowy ekran LCD ze specjalnym systemem ochrony, a ponadto posiada Procesor Snapdragon 810 od Qualcomm, 3 GB RAM, 32 GB wewnętrznej pojemności ROM z możliwością rozszerzenia do 200 GB, plus główny aparat 23 MP i drugi aparat 5 MP i oczywiście system operacyjny Android, który wkrótce zostanie zaktualizowany do Marshmallow w jednej ze swoich wersji.

  Krótko mówiąc, świetny terminal jak każdy inny może mieć pewne wady, więc nie ma nic lepszego niż wiedza o tym, aby unikali cię bardziej niż zwykle.

  Problem z zapłonem

  Przez nich samych Użytkownicy Sony Xperia Z5 Komentowali nas, jeden z problemów, który może się przytrafić temu terminalowi, związany jest z momentem jego włączenia, kiedy wydaje się, że ekran może zgasnąć. Jeśli tak się stanie, możemy zasugerować, abyś był trochę gwałtowny, więc zamierzamy otworzyć jego obudowę i wyjąć kartę nano-SIM i przytrzymać przycisk przez długi czas., Aż zawibruje, a na koniec uruchomi się ponownie, niż z tym powinien się uruchomić.

  Z drugiej strony, jeśli poprzednie rozwiązanie nie działa dla Ciebie, na stronie jest kilku właścicieli Sony Xperia Z5 Sugerują, że możemy rozwiązać ten problem, naciskając przycisk na około dwie minuty, ignorując wibracje, a gdy pojawi się przycisk ładowania, włącz go.

  Zbyt ograniczona niezależność

  Chociaż prawdą jest, że najbardziej zaawansowane terminale wydajnościowe, takie jak Sony Xperia Z5, mają problemy z niezależnością, nie możemy zapominać o tym, że istnieją rozwiązania zapewniające większą niezależność. Oczywiście mamy aplikacje opracowane przez strony trzecie, takie jak Greenify, które posiadamy pozwala zachować część ciężaru, hibernacja nieużywanych aplikacji.

  Potem sama Sony Xperia Z5 ma specjalnie opracowaną metodę o nazwie "Wytrzymałość", co pozwala nam ograniczyć to, co jedzą aplikacje działające w tle.

  Problemy z ekranem dotykowym

  Najwyraźniej kolejna wada prezentowana przez użytkowników Sony Xperia Z5 który ucierpiał, jest podłączony do ekranu dotykowego urządzenia, który czasami nie reaguje na nasz kontakt. W tej chwili przypisuje się to niektórym ochraniaczom ekranu, które podszywają się pod niego, lub niektórym fizycznym ochraniaczom, więc jeśli wybierzesz jeden, najlepiej go usunąć, ponieważ mogą one generować ciepło, co nie jest korzystne dla urządzenia.

  Wady połączeń

  Wygląda na to, że jednym ze słabych punktów Sony Xperii Z5 mogą być połączenia telefoniczne, aw odniesieniu do nich trzeba powiedzieć, że niektórzy użytkownicy wskazują na pewne problemy związane z jakością dźwięku, którego słuchamy. W związku z tym możemy zasugerować wprowadzenie pewnych zmian w preferencjach dźwiękowych telefonu komórkowego. Ale jeśli to nie wystarczy, zawsze masz możliwość sprawdzenia odbieranego sygnału i odnowienia go, wyjmij kartę SIM i dobrym pomysłem może być ponowne połączenie.

  Brak połączenia USB

  Ostatnia z potencjalnych trudności z Sony Xperią Z5 związana jest z łącznością USB, która w niektórych przypadkach wydaje się zawodzić, gdy musimy podłączyć urządzenie bezpośrednio do naszego komputera. Aby odłożyć te problemy na bok, zalecamy przejście do Opcje, Łączność Xperia, Łączność USB, Wykrywanie urządzenia USB. Do tego mogą być potrzebne dyski, które można znaleźć na oficjalnej stronie Sony.

  Dowiedz się także, jak sformatować, wykonać twardy reset, zresetować lub przywrócić ustawienia fabryczne Androida Sony Xperia Z i pozostawić go jak nowy.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej