Rozwiązanie Samsung Galaxy S7, S8, S9 i S10 nie włączają się ani nie ładują

Jeśli myślimy o najlepszych telefonach, jakie można obecnie kupić od maja 2017 roku, to trzeba powiedzieć, że w panoramie urządzeń z systemem operacyjnym Android nie ma chyba lepszej opcji niż ugruntowanie słynnego koreańskiego Samsunga Galaxy S8. Samsung Galaxy S8 i jego starszy brat, Samsung Galaxy S8 Plus, to dwie prawdziwe bestie, najlepsze, jakie kiedykolwiek widzieliśmy ostatnio i może dwie najlepsze drużyny roku.

I choć koreańska firma sprzedaje większość smartfonów na świecie, to i tak trzeba powiedzieć, że niestety i stosunkowo często urządzenia Samsunga cierpią z powodu przerw w dostawie prądu lub sytuacji, w których z różnych powodów występują. bez opłat. W każdym razie pamiętaj, że nie powinno się to zdarzyć w przypadku nowego terminala, takiego jak Samsung Galaxy S8chociaż w tym artykule przedstawimy rozwiązanie, aby łatwo i szybko rozwiązać ten problem.

Oczywiście, zanim dotkniesz Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus, który się nie ładuje, szczególnie polecamy Sprawdź, czy nie masz aktualnej gwarancji, co zrobić, bo w takim razie lepiej przejść od razu na stronę, w której ją kupiłeś. W przypadku, gdy z jakiegokolwiek powodu nie możesz ubiegać się o gwarancję na Samsung Galaxy S8, zalecamy samodzielne rozwiązanie problemu, aby nie zgubić urządzenia.

Indeks
 1. Samsung Galaxy S8 nie włącza się
 2. Samsung S7 nie włącza się ani nie ładuje
 3. Samsung S7 nie ładuje się
 4. Nie można włączyć Samsunga S7
 5. Nagła śmierć Samsunga S7
 6. Rozwiązanie dla Samsung Galaxy S7 nie ładuje się
  1. Wymuszony restart
  2. Sprawdź ładowarkę i kabel USB
  3. Sprawdź połączenie USB
 7. Mój Samsung Galaxy S9 nie włącza się i nie ładuje, co mam zrobić?
 8. Samsung S9 nie włącza się i nie ładuje
 9. Napraw Samsung S9 się nie włącza

Samsung Galaxy S8 nie włącza się

Cóż, chociaż oczywiście powinniśmy zobaczyć, dlaczego Samsung Galaxy S8 nie włącza się ani nie ładuje, trzeba powiedzieć, że jest wiele przypadków, w których nie jest to problem dla koreańskiej firmy, ani dla urządzenia ani, ale w rzeczywistości złośliwa aplikacja, którą pobraliśmy. Z tego samego powodu Zawsze zalecamy pobieranie absolutnie wszystkich aplikacji ze sklepu Google Play.aby uniknąć pobierania złośliwego oprogramowania lub wirusów, które mogłyby zagrozić Twojemu terminalowi.

W niektórych poprzednich telefonach Samsung opisany przez nas problem został tylko nieznacznie naprawiony po wyjęciu baterii, chociaż wadą było Ponieważ jest wodoodporny dzięki certyfikacji IP68, nie możemy ręcznie wyjąć baterii. Dzieje się tak, ponieważ jeśli masz Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus, który się nie włącza, będziesz musiał przejść przez kolejną serię kroków. Dlatego pokażemy Wam kilka szczegółów, które uważamy za niezbędne w takich sytuacjach.

Pierwszą rzeczą do zrobienia w takich przypadkach jest umożliwienie ładowania telefonu Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus przez około pół godziny.nawet jeśli ekran się nie włącza lub wyświetlany jest stan naładowania urządzenia lub podobny. Rzeczywiście, należy wiedzieć, że ta operacja musi być zawsze wykonywana przy użyciu oryginalnej ładowarki do urządzenia, a nie innej. Następnie musimy wykonać wymuszony restart urządzenia, który zajmuje tylko kilka sekund.

Jak wspomniano wcześniej, musisz jednocześnie nacisnąć przycisk zmniejszania głośności i przycisk zasilania przez co najmniej 30 sekund lub cokolwiek, aż dojdziesz do ekranu terminala. W tym momencie musisz zwolnić przycisk głośności, a także przycisk zasilania, aby przejść krok po kroku. Zobaczysz, że możesz przewijać wewnętrzne menu i że niektóre opcje mówią o ponownym uruchomieniu Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus.. Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić go ponownie i gotowe, problem rozwiązany.

Czy udało Ci się rozwiązać problem braku włączania Samsung Galaxy S8 krok po kroku lub problemu z ładowaniem?

Samsung S7 nie włącza się ani nie ładuje

Że on Samsung S7 nie włącza się ani nie ładuje to jest telefon nie reaguje na opcje włączania ani na ładowarkę Łącząc się z komputerem, niektórzy użytkownicy nazywają to nagłą śmiercią, co jest dość rzadkie, ale ten przypadek miał miejsce w modelach wcześniejszych niż ta edycja Samsunga, takich jak Samsung Galaxy S5 Samsung Galaxy S5 oraz S6, który jest rozwiązaniem w wielu przypadkach, nawet jeśli do jego włączenia konieczne jest skorzystanie z serwisu technicznego.

Samsung S7 nie ładuje się

Jeśli ty Samsung S7 nie włącza się i nie ładujerozwiązanie może być prostsze niż możesz sobie wyobrazić, dzięki czemu możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy w serwisie technicznym, Aby włączyć Samsung S7, najpierw musisz mieć pod ręką oryginalną ładowarkę do telefonu Samsung. każda inna alternatywa nie zadziała, ponieważ z czasem nas uszkodzi bębny i urządzenie.

Zanim zaczniesz, musisz mieć swój Samsung S7 wykorzystuje swoją ładowarkę do generowania prądu przez 1 godzinęW zależności od czasu, jaki zajmuje, jeśli ładowanie trwa dłużej niż 60 minut, może nie wyświetlać się na ekranie, że ładuje się, nie ma to znaczenia, ponieważ proces ładowania i tak to robi.

W ciągu godziny, w której Samsung S7 ładuje się, w tym czasie będziesz musiał odłączyć go od akumulatora, aby spróbować go włączyć , do tego jest tylko jeden sposób, aby go włączyć, musisz postępować zgodnie z tymi krokami, musisz nacisnąć jednocześnie następujące przyciski, przycisk Home + Power, przez około 30-40 sekund, aż telefon wibruje i to jest jak powinien się włączać włącz normalnie, czasami telefon jest całkowicie martwy, ponieważ proces lub aplikacja ulega awarii, która wykorzystuje całą pamięć BARAN. Mobilny.

Nie można włączyć Samsunga S7

Prawda jest taka, że ​​niestety mówimy o dość powszechnej sytuacji, gdy myślimy o Samsungu Galaxy S7. problem, który niektórzy nazywają nagłą śmiercią, bo w zasadzie terminal nie włącza się bez powodu.

Właściwie to też nie jest zbyt dziwny minus Wcześniej ucierpiało wiele urządzeń Samsung Galaxy S5 i Samsung Galaxy S6, dlatego szybko znaleziono tutaj rozwiązanie.

Nagła śmierć Samsunga S7

Dzięki tej opcji możemy łatwo: Samsung S7 nie włącza się i nie ładuje Aby zakończyć nagłą śmierć, zalecamy sprawdzenie telefonu komórkowego i usunięcie aplikacji, która powoduje ten błąd. Możesz łatwo dowiedzieć się, sprawdzając dane ostatnio zainstalowanych aplikacji i sprawdzając, kiedy urządzenie zawiodło w ten sposób.

Rozwiązanie dla Samsung Galaxy S7 nie ładuje się

Tak więc, jak powiedziałem, może być wiele powodów, dla których Samsung Galaxy S7 nie otrzymuje żadnych opłat. Aby jednak dostarczyć Ci rozwiązania, musimy znać problem i wszystko, co się wydarzyło. Jeśli więc telefon przestał ładować się przez noc bez powodu, może to być rozwiązanie.

Wymuszony restart

Jeśli ten problem wystąpi podczas korzystania z telefonu komórkowego lub bez powodu Szanse na awarię tego samego systemu, zwłaszcza jeśli nie odpowiada lub został wyłączony i nie reaguje na każde naciśnięcie przycisku zasilania. Zanim zabierzesz go do technika, oto kilka rzeczy do wypróbowania:

Naciśnij następujące przyciski, Zmniejszanie głośności, Home Center i Zasilanie przez od 10 do 12 sekund.

Jeśli zauważysz, że telefon ma wystarczająco dużo baterii, mógł się nieoczekiwanie wyłączyć, po czym będziesz musiał użyć oryginalnej ładowarki i naładować ją w normalny sposób.

Sprawdź ładowarkę i kabel USB

Załóżmy na przykład, że telefon jest w idealnym stanie, z tą różnicą, że nie ładuje się za każdym razem, gdy jest podłączony. Musisz tylko sprawdzić, czy ładowarka i kabel USB naprawdę działają. Kolejną rzeczą do zobaczenia jest wejście microUSB, ponieważ może być brudne.

Ważne jest, aby przewód był w dobrym stanie, więc lepiej bądź ostrożny, spójrz na wejście, które łączy się z telefonem komórkowym, aby zobaczyć, czy coś nie jest uszkodzone, ponieważ jest to bardzo wrażliwy obszar i dość odsłonięty.

Sprawdź połączenie USB

W przypadku telefonów komórkowych podłączonych za pomocą kabla USB normalne jest uszkodzenie kodu PIN ładowania. Prawda jest taka, że ​​naprawa jest kosztowna, ponieważ trzeba oddać ją do serwisu technicznego, gdzie część wymaga spawania. Aby sprawdzić, czy to jest problem, musisz podłączyć telefon do ładowarki i trochę nim poruszyć. Jeśli w dowolnym momencie zacznie się ładować, już wiesz, jakie jest rozwiązanie.

Mój Samsung Galaxy S9 nie włącza się i nie ładuje, co mam zrobić?

Samsung Galaxy S9 to jeden z najlepszych smartfonów, jakie możemy znaleźć w katalogu koreańskiej firmy na razie, a prawda jest taka, że ​​szczególnie chcieliśmy się nad tym zastanowić, ponieważ kilku czytelników tej witryny powiedziało nam już, że ich urządzenie nie tylko ma problemy z włączeniem, ale także ładuje baterię.

W związku z tym, Jeśli Twój Samsung Galaxy S9 nie ładuje się ani nie włącza, musisz czytać dalej, aby znaleźć rozwiązanie.

Samsung S9 nie włącza się i nie ładuje

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to Ta niedogodność dotyczy nie tylko Samsunga Galaxy S9, ale także innych urządzeń Samsunga.i jest znany jako nagła śmierć, więc działa również na innych urządzeniach.

Prawie zawsze o tym rozmawiamy błąd związany z oprogramowaniem, a nie sprzętem, a jego główne objawy związane są nie tylko z niewłączaniem się telefonu komórkowego, ale także z tym, że nie ładuje baterii.

Aby rozwiązać ten problem, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to podłączyć telefon do oryginalnej ładowarki, która będzie działać przez co najmniej godzinę bez przerwy, co jest normalne w przypadku wyświetlacza Samsung Galaxy, a S9 nic nam nie pokazuje.

Po upływie tego czasu ładowania urządzenie zostanie automatycznie uruchomione w kolejnym kroku., dla którego musisz jednocześnie nacisnąć przyciski Bixby + Power przez kilka sekund. Jeśli się nie włącza, naciśnij kombinację zmniejszania głośności + Bixby + zasilanie.

Napraw Samsung S9 się nie włącza

Po włączeniu Samsung Galaxy S9 wystarczy nacisnąć określony przycisk zasilania, a następnie inne, które pozwalają Wejdź do menu o nazwie Tryb odzyskiwania. Tutaj musisz dotknąć pierwszej opcji, która mówi Reboot System Nowaby zrestartować terminal.

Oczywiście po ponownym uruchomieniu komputera będziesz musiał poszukać aplikacji zainstalowanych w telefonie i usunąć najnowszą, ponieważ jest szansa, że ​​spowoduje ona wszystkie problemy.

Inną, bardziej ekstremalną opcją jest przywrócenie ustawień fabrycznych.Jednak przed podjęciem tej decyzji zalecamy wykonanie kopii zapasowej, w przeciwnym razie utracisz swoje pliki i dokumenty.

Niestety jest to częsty błąd w przypadku Samsunga Galaxy S9 i pozostałych smartfonów koreańskiej firmy.chociaż, jak widać, zawsze mamy gotowe dobre rozwiązania.

Czy pomyślnie rozwiązałeś problemy z Samsung Galaxy S9?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up