Rozwiązanie: Samsung Galaxy J7 i J7 Prime NIE ładują ani nie włączają

Jednym z najpopularniejszych ostatnio urządzeń mobilnych jest bez wątpienia Samsung J7 Prime (Wyraźnie dzięki uprzejmości Samsunga S8) Ponieważ jest to potężny telefon z wieloma interesującymi funkcjami, w końcu ma ośmiordzeniowy procesor, 3 GB pamięci RAM i 5,5-calowy ekran Full HD, a wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

Ale pomimo tego, że jest to popularny telefon i bardzo dobrze się sprzedaje, z czego Samsung musi być bardzo zadowolony, ma taki czy inny problem i jeden z nich dzieje się, gdy Samsung J7 Prime nie pobiera opłaty i nie chce go włączać.

Indeks
  1. Samsung J7 Prime nie ładuje się
  2. Samsung J7 Prime nie włącza się
  3. Samsung Galaxy J7 Prime go nie włącza, nie ładuje się
  4. Z Samsungiem Galaxy J7 nie będzie rozwiązania
  5. Samsung Galaxy J7 nie włącza się po aktualizacji

Samsung J7 Prime nie ładuje się

Ten telefon jest dostarczany z wbudowaną baterią, nie można go wyjąć jak każdego innego urządzenia, możesz łatwo zdjąć tylną obudowę i wyjąć baterię od razu, to znaczy, gdy telefon cierpi słynny nagła śmierć Samsungaproblem można rozwiązać nieco bardziej skomplikowany.

Aby rozwiązać ten problem Samsung J7 Prime nie włącza sięMusisz zostawić telefon ładujący się na około dwie godziny, bez względu na to, czy nie włącza świateł, nie trzęsie się czy nic, i tak zostaw go na ładowanie na te dwie godziny.

Samsung J7 Prime nie włącza się

Po upływie tego czasu wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć i przytrzymać jednocześnie przez chwilę przyciski domu i zasilania, aż telefon zawibruje lub po prostu do momentu, gdy zobaczy, że go włączasz.

W większości przypadków problem pojawia się, gdy instalujemy aplikację, która generuje konflikty w oprogramowaniu, polecam dZainstalowałeś najnowsze aplikacje, które pobierałeś, zanim to samo się powtórzy.

Samsung Galaxy J7 Prime go nie włącza, nie ładuje się

Oczywiście z obawy przed słyszeniem dźwięków, wibracji itp. Ale może nic nie pojawia się na ekranie wewnętrzny problem sprzętowyW takim przypadku radzę zanieść urządzenie do profesjonalisty, do serwisu technicznego telefonów komórkowych, aby mógł w ten sposób zweryfikować i rozwiązać problem sprawnie i szybko, bo w takim przypadku nie będzie. problem z oprogramowaniem i jeśli nie wiesz o nim zbyt wiele, najlepiej, aby ktoś z doświadczeniem i odpowiednimi narzędziami zajął się problemem przed dalszym uszkodzeniem urządzenia.

Z Samsungiem Galaxy J7 nie będzie rozwiązania

O ile najlepsze terminale Samsunga w tej chwili to prawdopodobnie Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus, o ile czekamy, aż Galaxy Note 8 zostanie poznany w drugiej połowie tego roku, nie możemy powiedzieć o jego awarii. Że wiele innych koreańskich urządzeń są na sprzedaż. Bardzo dobrze. Właściwie przy tej wyjątkowej okazji nie chcieliśmy przestać mówić o Samsungu Galaxy J7biorąc pod uwagę, oczywiście, że jest to obecnie jeden z najlepiej sprzedających się telefonów komórkowych.

Pierwszą rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę w przypadku Samsunga Galaxy J7, jest to, że był to jeden z wielu terminali, które otrzymały aktualizacje systemu operacyjnego Android. Problem w tym, że po aktualizacji Samsunga Galaxy J7 niektóre jednostki terminala nie wydają się wtedy włączać. W poprzednich tygodniach otrzymywaliśmy w tym zakresie różnego rodzaju zapytania, dlatego nie chcieliśmy przestać oferować wielu naszym czytelnikom szeregu rozwiązań i odpowiedzi w tym zakresie.

Niektóre z głównych wątpliwości, które próbowaliśmy wyjaśnić w tym artykule, dotyczą następujących kwestii: mój j7 nie włącza się po aktualizacji oprogramowania, aktualizuję moje oprogramowanie i mój samsung aceb4 nie włącza się, aktualizacja j7 nie kończy się niepowodzeniem, j7 nie uruchamia się ponownie lub kontynuuje tak, jak mówi, ponieważ mój samsung j7 nie włącza się podczas aktualizacji nowe oprogramowanie, samsung galaxy j7 2016 nie włącza się po zainstalowaniu odzyskiwania. Jeśli udało nam się rozwiązać Twój problem, prosimy o komentarz.

Samsung Galaxy J7 nie włącza się po aktualizacji

Cóż, jak powiedzieliśmy w tym względzie, jasne jest, że aktualizacje dla Samsunga Galaxy J7 i każdego innego smartfona są absolutnie konieczne, biorąc pod uwagę, że są uruchamiane, biorąc pod uwagę wiele logicznych problemów i awarii, które naprawiają te terminale. Problem pojawia się po uwzględnieniu aktualizacji wielu użytkowników zaskoczyło, że ich Samsung Galaxy J7 nie włączył się później.

Zasadniczo problem jest dość prosty, biorąc pod uwagę, że gdy niektóre urządzenia Samsung Galaxy J7 są aktualizowane do Androida, niewiele z nich istnieje, sprawiając, że czuje się jak błąd aktualizacji, który powoduje niezgodność. Dlatego też, jeśli kiedykolwiek zetknąłeś się z komentarzem, który tu piszemy, chcielibyśmy zaoferować Ci rozwiązania, które naszym zdaniem powinieneś rozważyć w takich przypadkach.

Jeśli masz Samsung Galaxy J7 i już zaktualizowałeś lub zainstalowałeś najnowszy system operacyjny Android dostępny dla tego urządzenia i zauważyłeś, że Samsung Galaxy J7 nie włącza się ponownie, zalecamy wyjęcie baterii i ponowne sprawdzenie. . Jeśli problem nie został rozwiązany, wszystko, co musisz zrobić, to wejść w tryb odzyskiwania, ponieważ jest to najprawdopodobniej instalacja nie powiodła się i musimy zresetować dany terminal za pomocą twardego resetu.

Aby wykonać twardy reset w telefonie Samsung Galaxy J7, musimy później upewnić się, że co najmniej 50% baterii jest dostępne, a potem nadszedł czas, aby uzyskać dostęp do trybu odzyskiwania dla twojego urządzenia, co powinno zająć tylko kilka sekund. Aby to zrobić, należy najpierw całkowicie wyłączyć smartfon, a następnie wejść do menu naciskając przycisk Volume + i naciskając przycisk Power, aż pojawi się dany ekran, kiedy nie puszczamy tylko ostatniego z nich.

W tym momencie Musimy przejść do opcji, która mówi wyczyść dane / przywróć ustawienia fabryczne, gdzie system zapyta nas, czy jesteśmy pewni usunięcia i sformatowania systemu, prawdopodobnie po angielsku. Jeśli wykonałeś już kopię zapasową lub nie chcesz tego robić, kliknij Tak. Proces, o którym mowa, rozpocznie się wtedy automatycznie, a gdy zakończy się krok po kroku, wróci nas do menu startowego, gdzie będziemy mieli pierwszą widoczną opcję, która nie istnieje poza systemem Reboot teraz, wybierz dla telefonu komórkowego i wejdź do normalności.

Możemy wtedy powiedzieć, że proces prawdopodobnie się skończył, przynajmniej jeśli wszystko wydarzyło się na pasach, na których powinno się to wydarzyć. W takim przypadku wykonasz wiele niezbędnych czynności krok po kroku w tego typu przypadkach, aby jak najlepiej wykorzystać wszystko, co dotyczy przywracania ustawień fabrycznych Samsung Galaxy J7. Poza tym nie chcemy przerywać cytowania w ten sam sposób stopniowo system zacznie w takich przypadkach przeładowywać wszystkie niezbędne pliki systemowe i aplikacje.

Czy pomyślnie rozwiązałeś ten problem Samsung Galaxy J7, który nie rozwiązuje tego kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up