Rozwiązanie „Nie otrzymuję wiadomości WhatsApp, dopóki nie otworzę aplikacji”

Obecnie jednak tak nie jest posiadać whatsappa? Jest to zdecydowanie najczęściej używana aplikacja, która pozwala nam łączyć się ze wszystkimi naszymi znajomymi, czy to ze studiów, ogólnie z przyjaciółmi, z rodziną lub z pracą. Niezależnie od twojej sytuacji, WhatsApp jest dziś niezbędny.

Chociaż jak każda aplikacja może działać nieprawidłowo, a wiele osób narzeka, że ​​pojawiają się wiadomości WhatsApp, dopóki nie otworzysz aplikacji Czy ten problem ci się przytrafia? Jeśli tak, czytaj dalej, bo zobaczymy, jak to naprawić.

Indeks
  1. Żadne wiadomości nie przychodzą, dopóki nie otworzę WhatsApp
  2. Wiadomości WhatsApp nie docierają, dopóki aplikacja nie zostanie otwarta
  3. Inne aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych, które powinieneś mieć

Żadne wiadomości nie przychodzą, dopóki nie otworzę WhatsApp

Kwestionowana aplikacja szeroki wybór opcji, Istnieje wiele rzeczy, które można zrobić, od połączeń głosowych i wideo, wysyłania wszelkiego rodzaju plików multimedialnych, prowadzenia rozmów w grupach i innych.

Ale problem, który dotyka wielu użytkowników, polega na tym, że dopóki nie otworzą aplikacji, wiadomości a wysyłają je jego znajomi Jak to rozwiązać?

otwórz reklamy WhatsApp

Problem zazwyczaj występuje, gdy aktywowałeś tryb oszczędzania energii, aktywacja tego oszczędza dużo baterii na twoim urządzeniu kosztem tej operacji i ograniczeniem jednej z ograniczonych aplikacji Dotyczy to WhatsApp pośród innych.

Jeśli nie otrzymujesz powiadomień, nawet jeśli wyłączyłeś tryb oszczędzania energii, powinieneś się zameldować Ustawienia > Uwagi że działałeś, aby otrzymywać wiadomości WhatsApp, możesz także czytać usunięte wiadomości.

Następnie musisz sprawdzić w sekcji Wifi, aby internet nie rozłącza się po wyłączeniu ekranuNiektóre urządzenia robią to, aby oszczędzać energię, więc musisz skonfigurować opcje tak, aby zawsze pozostawał włączony, nawet jeśli ekran jest wyłączony, możesz zaprogramować wiadomość.

Wiadomości WhatsApp nie docierają, dopóki aplikacja nie zostanie otwarta

problemy z wiadomościami WhatsApp

W pozostałych przypadkach wybór odinstaluj WhatsApp i ponownie zainstaluj aplikację. W skrajnych przypadkach, gdy wypróbowałeś już wszystko, opcja przywrócenia urządzenia do ustawień fabrycznych może pozostać, ale to eliminuje wszystko, co masz na nim z aplikacji, zdjęć, filmów, ustawień, srl. Więc zanim to zrobisz, jeśli zdecydujesz, którą ścieżkę chcesz obrać, powinieneś wykonać kopię zapasową swoich zdjęć itp. Tworzyć.

Jak zwykle, gdzie jesteś wątpliwości co do tego problemuMożesz zostawić go w polu komentarza znajdującym się nieco dalej, jeśli masz SmartWatch, możesz tam otrzymywać powiadomienia.

Inne aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych, które powinieneś mieć

Wiemy to WhatsApp to aplikacja Obecnie najczęściej używany system wiadomości błyskawicznych ze wszystkimi opcjami, jakie oferuje swoim użytkownikom podczas komunikacji, są jednak inne aplikacje, które pomogą Ci komunikować się z kontaktami, a sposób, w jaki komunikujesz się z aplikacjami, poszerza to.

  • Telegram: To największa konkurencja że WhatsApp dotyczy wszystkich opcji, które oferuje swoim użytkownikom, możesz być w różnych grupach, wszystko, co musisz zrobić, to zaprosić, możesz zainstalować buty, które zapewniają komunikatory, pobierać pliki i wiele innych, pamiętaj, aby dać mu próbować.
  • komunikator facebookowy: Facebook - aplikacja powiązana pozwala natychmiast porozmawiaj ze swoimi kontaktamiMożesz czatować wideo, wideokonferencje, tworzyć czaty grupowe i wiele więcej, ma również wersję Lite, która zużywa najmniej pamięci przy zachowaniu wszystkich swoich funkcji.
  • Skype: wielu wie, że wadą jest to, że zajmuje dużo miejsca w pamięci, ale warto mieć wśród aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych wszystkie dostępne opcje, takie jak wideokonferencje zawierające pozwala dzielić ekran z resztą.
  • Sygnał: system wiadomości błyskawicznych, który jest wysoce bezpieczny, open source i kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi, co czyni go jednym z najczęściej używanych obecnie, idealny dla osób, które zawsze lubią bezpieczeństwo.

Dzięki tym opcjom zrozumiesz, że WhatsApp nie jest jedyną aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych każdy z nich oferuje różne opcje, które czynią je atrakcyjnymi dla wszystkich, kolejną zaletą jest to, że większość z nich ma wersję komputerową, aby mogli z nich korzystać również na komputerze. Dobrze mieć je na swoim urządzeniu mobilnym.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up