Rozwiązanie: „Nie mogę pobrać i zainstalować Facebooka lub Facebook Lite na moim telefonie komórkowym z systemem Android lub iPhone”

Facebook jest jedną z największych sieci społecznościowych na świecie i możemy śmiało powiedzieć, że prawie każdy ma konto w tej sieci społecznościowej, nawet jeśli loguje się raz na jakiś czas, prawie wszyscy są Konto na Facebooku.

Początkowo Facebook wydawał się istnieć tylko dla młodych ludzi, ponieważ używaliśmy go tylko jako hobby, do marnowania czasu lub do czat z naszymi przyjaciółmi.

Ale z biegiem czasu stało się to narzędzie przydatne, które pomogą Ci nawet wyszukiwać osoby.

I czy Facebook pozwala Ci dziś z niego korzystać? Hobby dzielić się zdjęciami, statusem, przesyłać, wiedzieć o swoich znajomych, informować kontakty o tym, gdzie podróżowałeś, dzielić się chwilami, filmami, dzielić się tym, jak toczy się życie, a nawet jedzeniem, którego dziś spróbujesz itp.

Ale i dzisiaj jest używany do znacznie więcej, to znaczy tak oficjalne strony na Facebooku co pozwala nam uzyskać informacje o wiadomościach ze świata, a jeśli kogoś zaginie, możemy dzielić się na naszych profilach lub stronach, aby to uzyskać.

Możemy ostrzec, jeśli jesteśmy w niebezpieczeństwie lub dokąd idziemy, a w tych czasach jest to zbyt przydatne, aby nie wychodzić z domu możesz dowiedzieć się o tym, co dzieje się na świecie.

Lub po prostu gadanie z przyjaciółmi lub rodziną, którzy są daleko od ciebie. Z tego powodu wszyscy mamy dziś konto na tej platformie

Dlatego zbyt często zdarza się, że aplikacja Facebooka pojawia się na wielu urządzeniach wstępnie zainstalowany, dzieje się coś tak, jak dzieje się na przykład z WhatsApp.

Ale gdzie musisz to pobrać i okazuje się, że nie możesz tego zrobić, oczywiście pojawia się wielkie pytanie: Dlaczego nie mogę pobrać Facebooka? Na co postaram się odpowiedzieć poniżej.

Indeks
  1. Dlaczego nie mogę pobrać Facebooka?
  2. Nie mogę jeszcze zainstalować Facebooka

Dlaczego nie mogę pobrać Facebooka?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić, czy masz dużo miejsca być w stanie zainstalować tę aplikację.

W tym celu musisz przejść do Ustawień, a następnie do pamięci, gdy już tam będziesz, powinieneś sprawdzić, czy masz nawet kilka 100 MB za darmo móc pobrać i zainstalować Facebooka.

zainstaluj aplikacje do odzyskiwania ikon

Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce w telefonie, możesz przenieść aplikację na kartę SD urządzenia, aby uzyskać więcej przestrzeń, które możesz wypróbować w większej liczbie aplikacji.

Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, to Zacznij jeszcze raz urządzenie i spróbuj ponownie pobrać.

Dodatkowo powinieneś przejść do Ustawienia> Menedżer aplikacji> Sklep Play i tutaj powinieneś wyczyść dane mobilne i pamięci podręcznej, a następnie zatrzymaj urządzenie mobilne i uruchom je ponownie.

Po tym wysiłku pobrać Znowu Facebook, a zobaczysz, że możesz to zrobić bez żadnego problemu.

Nie mogę jeszcze zainstalować Facebooka

Jeśli wypróbowałeś już wszystkie powyższe i nic nie zostało zrobione pracował, bądź cierpliwy i czytaj dalej pomożemy Ci go rozwiązać.

Innym problemem, który możesz mieć, jest złe połączenie, które nie pozwala na pobieranie, czasami jest to nasze połączenie z internetem za późno co oznacza, że ​​nie pozwala na pobieranie ani aktualizowanie aplikacji.

Aby rozwiązać ten problem, spróbuj połączyć się z stabilna sieć Wi-Fi lub dołącz do 4G co ogólnie działa dobrze.

Jeśli wypróbowałeś już resztę i nadal nie możesz jej zainstalować, spróbuj zweryfikować swoje konto Google, jeśli masz stary adres e-mail lub nie istnieje w kratę Twoje konto w telefonie, Sklep Play nigdy nie pozwoli Ci zainstalować żadnej aplikacji.

słabe mobilne połączenie internetowe do transmisji danych

Dzięki tym rozwiązaniom możesz bez problemu pobrać i zainstalować Facebooka. Ale na wypadek, gdybyś nadal miał kłopoty i zastanawiał się, dlaczego nie mogę pobrać Facebook na moim telefonie zostawia komentarz poniżej z konkretnym błędem, który się pojawia.

Skoro jesteśmy za tą sprawą mogę Ci wiele dać rozwiązania, ale jeśli nie wiem dokładnie jaki masz problem, niewiele mogę zrobić niż wspomniałem powyżej.

W każdym razie pamiętaj, że są aplikacje alternatywy, lżejszy pod każdym względem i urzędnik sieci społecznościowej znanej jako „Facebook Lite” i „Messenger Lite”

Które są lekkimi wersjami oficjalnych, które nie tylko zajmują mniej miejsca (Dużo mniej miejsca), ale zużywają mniej danych mobilnych, a przede wszystkim znacznie mniej baterii.

Spróbuj zainstalować jedną z dwóch, a odkryjesz nowe aplikacje, które są o wiele ciekawsze i prostsze.

Czy zainstalowałeś aplikację bez problemów?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up