Rozwiązanie: „Moje tablety włączają się, ale nie uruchamiają się, zawieszają i blokują za każdym razem”

To straszna sytuacja, gdy Twoje tablety się zawieszają. Na szczęście jest ich więcej niż jeden sposób na rozwiązanie tej irytującej sytuacjin, bez względu na to, jakie masz Tablety i jak poważna może być awaria.

Należy jednak wspomnieć, aby uniknąć tego typu niedogodności, pamiętaj o regularnym czyszczeniu tabletów nie tylko część fizyczna, ale także te aplikacje, których nie używasz, a także ważne jest, aby zamykać aplikacje, gdy nie są używane, ponieważ ograniczają one pamięć i sprawiają, że urządzenia są podatne na wypadki.

Abyś nie komplikował już swojego życia okropnymi metodami, oto 5 prostych rozwiązań.

Indeks
  1. Alternatywne rozwiązania do naprawy rozruchu tabletu z Androidem
  2. Co zrobić, jeśli mój tablet to iPad i zawiesza się po włączeniu?
    1. Ostateczne sugestie

Alternatywne rozwiązania do naprawy rozruchu tabletu z Androidem

Najczęstsze, najstarsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie gdy tablet się zawiesi, uruchom go ponownie. Jest to tak proste, jak przytrzymanie przycisku zasilania przez kilka sekund. Następnie uruchom ponownie urządzenie, a następnie włączy się ono normalnie. Warto wspomnieć, że przestarzały przycisk nie działa w niektórych modelach do realizacji tego rozwiązania.

przewodnik po naprawie zamrożonych tabletek

Mają jednak małą dziurkę oznaczone słowem „RESET”. Wewnątrz znajduje się klucz zaprojektowany, aby uwolnić tablet od zamarzania. Wystarczy, że jeśli użyjesz małego przedmiotu, takiego jak spinacz do papieru, dotkniesz klawisza na dole otworu.

Po zakończeniu tablet należy ponownie uruchomić w taki sam sposób, jak modele, które wymagają jedynie naciśnięcia i przytrzymania przycisku wyłączania. Z tego materiału mamy innym razem publikował cenne informacje, aby poprawnie zrestartować urządzenie.

Obowiązkowe wyłączenie, jeśli nie jesteś całkowicie pewien co do poprzedniej metody, powinieneś wiedzieć, że niektóre tablety mają wewnętrzne możliwości wymusić zamknięcie. Aby dowiedzieć się, czy jesteś jednym z nich, wystarczy nacisnąć jednocześnie przycisk głośności „+”, a także przycisk wyłączenia.

Jeśli tablet jest zgodny z tą metodą, na ekranie pojawi się komunikat z prośbą o to potwierdź, że chcesz zamknąć system. Musisz to tylko potwierdzić. Następnie wystarczy włączyć urządzenie, aby zobaczyć, jak działa normalnie.

Pozwalanie na rozładowanie baterii może nie jest najpraktyczniejszą opcją, ale w niektórych przypadkach jest to bardzo skuteczne rozwiązanie bardziej ekstremalne zamrażanie. W zależności od opłaty pobieranej przez Twoje urządzenie musisz mieć pewien poziom cierpliwości, ale masz tę zaletę, że zawsze działa. Nie trzeba dodawać, że jeśli konstrukcja twojego modelu na to pozwala, możesz wyjąć baterię, aby przyspieszyć to zadanie, co działałoby w ten sam sposób.

Co zrobić, jeśli mój tablet to iPad i zawiesza się po włączeniu?

Jeśli Twój tablet to iPad, rozwiązanie jest na miejscu alternatywa dla wszystkich już wymienionych. Oficjalna strona, w takich przypadkach zaleca się dotknięcie przedniego przycisku, który znajduje się na dole ekranu, ma dokładny kształt i sąsiaduje z przyciskiem wyłączania.

Musisz nacisnąć ten przycisk obok przycisku wyłączania w tym samym czasie. W tym celu musisz starać się zachować pewną koordynację, ponieważ w przeciwnym razie to nie przyniesie efektu.

rozwiązać problemy z iPadem, który go włącza, ale sam się zawiesza

Gdzie zamrażanie nie jest kompletne, ale ogranicza się do jednego programu, nie musisz uciekać się do poprzedniej metody, ale wystarczy nacisnąć przycisk start. Następnie naciśnij go ponownie dwa razy z rzędu. Na ekranie, który się pojawi, musisz znaleźć zamrożony program za pomocą przeglądarki poziomej. Gdy go znajdziesz, wystarczy szybko go podnieść, a zamknie się automatycznie.

Ostateczne sugestie

Jak zawsze zapobiegać problemom lub je rozwiązywać, konieczne jest zalecenie, aby nie przeciążać tabletów aplikacjami. Nie tylko wtedy, gdy ich używasz, ale także podczas ich instalacji. Najczęstszą przyczyną zawieszania się systemu jest przeciążenie systemu przez wymaganie znacznie większych możliwości przetwarzania niż ma.

Podobnie należy zachować ostrożność podczas instalowania aplikacji innych firm poza oficjalnymi sklepami. Odkąd istnieje wiele wirusów i złośliwych aplikacji.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up