Rozwiązanie: Mój telefon Samsung mówi, że ładuje się i nie ładuje się lub ładuje się powoli

Na pewno nie raz spotkałeś się z problemem Bateria Samsung nie ładuje się. Nic nie może nas bardziej niepokoić niż ładowanie telefonu komórkowego, wierząc, że ładuje się prawidłowo i gdy stwierdzimy, że naprawdę nic nie ładuje, a nasze urządzenie mobilne jest prawie puste.

W tej chwili jesteśmy dość zaniepokojeni, ponieważ uważamy, że nasz telefon jest zepsuty i musimy kupić nowy, ale jest jeszcze gorzej, gdy sprawdzamy i znajdujemy portfel Nie możemy teraz kupić nowego urządzenia.

Co martwi nas jeszcze bardziej, gdy używamy telefonu komórkowego do pracy i że musimy to odbierać stałe telefony od klientów, Najgorsze jest to, że nasz telefon komórkowy jest rozładowany i nie ładuje się lub ładuje się bardzo wolno.

To może być jeden z najgorszych problemów pomimo Spędź godziny podłączone do ładowarki w ogóle nic nie pobierał i mogło mieć różne przyczyny, ale tutaj omówimy przyczyny i rozwiązania tego problemu.

Indeks

  Twój telefon Samsung nie ładuje się lub ładuje się bardzo wolno

  Jeśli nie jesteś Naładuj telefon oryginalną ładowarką tego samego, jaka byłaby oczywiście pierwsza rzecz, którą byś spróbował? Użyj oryginalnego, poprawnego przypuszczenia.

  Jeśli już używasz oryginału, pomysł nafty ma sens, prawda? Prawda jest taka, że ​​zanim przejdziesz dalej Zachęcamy do wypróbowania wielu ładowarek aby sprawdzić, czy to nie tylko telefon komórkowy lub bateria jest uszkodzona?, testuje nawet na różnych ujęciach.

  I mówimy, że wypróbuj wiele ładowarek, ponieważ oczywiście mogą też ulec uszkodzeniu, Możesz nawet złamać kabel USB, który możesz również uczynić go kompatybilnym a nie sama ładowarka.

  Uważaj, aby nie uszkodzić ładowarki ani kabla, ponieważ czasami nasz telefon komórkowy się nie ładuje, zapłacimy pieniądze, aby rozwiązać problem nie tak naprawdę telefon lub port ładowania.

  Jak naprawić problem z brakiem ładowania baterii telefonu Samsung?

  Nie byłby to pierwszy raz, kiedy powiemy prawdę, że kurz czy śmieci nie pozwalają nam na prawidłowe naładowanie smartfona, więc zachęcamy do wypróbowania go Użyj bardzo lekko zwilżonego wacika szybko odparowującym alkoholem etylowym do oczyszczenia miejsca, w którym podłączamy ładowarkę.

  Następnie musisz poczekać kilka minut, a następnie sprawdzić, czy to działa dla Ciebie, jeśli problem nadal występuje, przejdź do Postępuj zgodnie z innymi wskazówkami, które podajemy w tym samouczku.

  Co możesz zrobić, jeśli bateria telefonu Samsung nie ładuje się?

  Jeśli Twój telefon Samsung się nie ładuje, pierwszą rzeczą do zrobienia jest: Wypróbuj inny kabel USB i ładowarkę z telefonem, ponieważ z biegiem czasu w większości mogą ulec uszkodzeniu, ponieważ jeśli zostawimy go na ścianie bez ładowania telefonu, skończy się on spaleniem.

  Kolejny powód, dla którego bateria Samsung to nie może być ciężarem kabel USB jest uszkodzony wewnętrznie, Zwykle dzieje się tak podczas przenoszenia lub przewijania po użyciu, co uniemożliwia ładowanie telefonu lub rozpoznanie go przez komputer.

  Jeśli tak, po prostu musisz Kup nową ładowarkę do telefonu komórkowego, najlepiej oryginalne, ponieważ są zaprojektowane tak, aby dbać o baterię Samsunga.

  Jeśli używasz ładowarki chińskiej lub innej marki, nie jest to gwarancją bateria lub telefon komórkowy jest bardzo dobrze utrzymany, może skrócić jego żywotność.

  Twoje urządzenie mobilne Samsung nie ładuje się przez kabel USB

  Zmień ładowarkę, wystarczy użyć innej ładowarki niż ta, którą masz. Być może Twój jest uszkodzony i nie zauważyłeś, spróbuj wykonać następujące czynności: najpierw naładuj inny telefon własną ładowarką, a następnie użyj innej ładowarki w telefonie, spróbuj to zrobić Oryginalny Samsung, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów.

  Poza tym może się nawet skończyć Problem z kablem USB a nie ładowarkę, o której mowa. Mając to na uwadze, musisz przestudiować wszystkie opcje, które ostatnio omawialiśmy, aby zidentyfikować problem.

  Twoja ładowarka Samsung współpracuje z inną ładowarką do telefonu, a nie z ładowarką

  Jeśli tak, problem jest prawdopodobny siedzi w porcie ładowania micro USB z telefonu komórkowego. Nie martw się, nie może być uszkodzony, może po prostu zabrudzić się kłaczkami lub śmieciami, co uniemożliwi skuteczny kontakt kabla z telefonem komórkowym. Jest to zupełnie normalne, ponieważ gdy nosimy telefon w kieszeniach, dość się brudzi.

  Jednym z rozwiązań tego problemu jest dokładne czyszczenie złącze micro USB z małą szczoteczką i nadmuchem, Możesz również zwilżyć wacik w alkoholu 95°, delikatnie wyczyścić port ładowania i poczekać, aż wyparuje.

  Wyczyściłeś już port ładowania telefonu komórkowego, a bateria nadal nie ładuje się lub ładuje się bardzo wolno

  W takim przypadku bateria Samsunga może się nie ładować z powodu wadliwego połączenia microSD. Innymi słowy, Kontakt portu mógł zostać odłączony od karty, dzieje się tak często, gdy podczas podłączania lub odłączania kabla do kołka obciążającego zostanie przyłożona siła.

  Jako obejście możesz spróbować zagrać kabel, to znaczy przesunąć go, aby spróbować zrobić kabel pióro ładujące styka się z kartą. Jeśli telefon zacznie się ładować, należy zanieść telefon do serwisu technicznego, aby mógł odsprzedać urządzenie. Pin ładowania.

  Z drugiej strony ważne jest, aby sprawdzić dobry stan baterii mobilnej, ponieważ z czasem ulegnie ona degradacji i uszkodzeniu. tak bateria wygląda na trochę spuchniętą więc powinieneś rozważ zmianę ponieważ osiągnął swój okres użytkowania.

  Pamiętaj, aby postępować zgodnie ze wszystkimi poradami, które tutaj dajemy, abyś mógł rozwiązać problem Twój problem szybko i łatwo.

  Jeśli masz jakieś Wątpliwości, że chciałbyś, abyśmy rozwiązali samouczek, nie zapomnij zostawić tego w komentarzach.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej