Rozwiązanie: Mój telefon Samsung mówi, że ładuje się, a nie ładuje się lub ładuje się powoli

Na pewno spotkałeś się z problemem, który niejednokrotnie Bateria Samsung nie ładuje się. Nic nie może nas bardziej niepokoić niż ładowanie naszego telefonu komórkowego, myśląc, że ładuje się prawidłowo, a gdy stwierdzimy, że naprawdę już się nie ładuje, a nasze urządzenie mobilne jest prawie wyczerpane.

W tej chwili jesteśmy bardzo zaniepokojeni, ponieważ uważamy, że nasz telefon jest zepsuty i musimy kupić nowy, ale jest jeszcze gorzej, gdy sprawdzamy portfel i znajdujemy go Nie możemy teraz kupić nowego urządzenia.

Co martwi nas jeszcze bardziej, gdy używamy telefonu komórkowego do pracy i że musimy otrzymuj stałe telefony od klientów, Najgorsze jest to, że nasz telefon komórkowy jest rozładowany i nie ładuje się lub ładuje się bardzo wolno.

To może być jeden z najgorszych problemów pomimo Spędź godziny podłączone do ładowarki w ogóle nic nie pobierał i mogło mieć różne przyczyny, ale tutaj omówimy przyczyny i rozwiązania tego problemu.

Indeks
  1. Twój telefon Samsung nie ładuje się lub ładuje się bardzo wolno
  2. Jak naprawić problem z brakiem ładowania baterii telefonu Samsung?
  3. Co możesz zrobić, jeśli bateria telefonu Samsung nie ładuje się?
  4. Urządzenie mobilne Samsung nie ładuje się przez kabel USB
    1. Twoja ładowarka Samsung współpracuje z inną ładowarką do telefonu, a nie z ładowarką
    2. Wyczyściłeś już port ładowania telefonu komórkowego, a bateria nadal nie ładuje się lub ładuje się bardzo wolno

Twój telefon Samsung nie ładuje się lub ładuje się bardzo wolno

Jeśli nie jesteś Naładuj telefon oryginalną ładowarką to samo oczywiście, jaka byłaby pierwsza rzecz, którą powinieneś spróbować? Użyj oryginalnego, poprawnego przypuszczenia.

Cóż, jeśli już używasz oryginału, pomysł nafty ma sens, prawda? Prawda jest taka, że ​​zanim przejdziesz dalej Zachęcamy do wypróbowania wielu ładowarek aby sprawdzić, czy nie działa tylko Twój telefon komórkowy lub bateria, testuje nawet na różnych ujęciach.

I mówimy, że wypróbuj wiele ładowarek, ponieważ oczywiście mogą też ulec uszkodzeniu, Możesz nawet złamać kabel USB, który możesz również uczynić go kompatybilnym a nie sama ładowarka.

Uważaj, aby nie uszkodzić ładowarki lub przewodu, ponieważ czasami nasz telefon komórkowy się nie ładuje, płacimy pieniądze, aby naprawić problem, a w rzeczywistości brakowało ładowarki i nie tak naprawdę telefon lub port ładowania.

Jak naprawić problem z brakiem ładowania baterii telefonu Samsung?

To nie pierwszy raz, kiedy powiemy prawdę, że kurz czy śmieci nie pozwalają nam na prawidłowe naładowanie smartfona, więc zachęcamy do wypróbowania Użyj lekko zwilżonego wacika alkoholem etylowym, który szybko odparowuje, aby wyczyścić miejsce, w którym ładowarka jest podłączona.

Następnie musisz poczekać kilka minut, a następnie sprawdzić, czy to działa dla Ciebie, jeśli problem nadal występuje, przejdź do Postępuj zgodnie z innymi wskazówkami, które podajemy w tym samouczku.

Co możesz zrobić, jeśli bateria telefonu Samsung nie ładuje się?

Jeśli Twój telefon Samsung się nie ładuje, pierwszą rzeczą do zrobienia jest: Wypróbuj inny kabel USB i ładowarkę z telefonem. ponieważ z czasem mogą one ulec uszkodzeniu, bo jeśli zostawimy go na ścianie bez ładowania telefonu, to się spali.

Kolejny powód, dla którego bateria Samsung to nie może być ciężarem kabel USB jest uszkodzony wewnętrznie, Zwykle dzieje się tak podczas przenoszenia lub przewijania po użyciu, co uniemożliwia ładowanie telefonu lub rozpoznanie go przez komputer.

Jeśli tak, po prostu musisz Kup nową ładowarkę do telefonu komórkowego, najlepiej oryginalne, ponieważ są zaprojektowane tak, aby dbać o baterię Samsunga.

Jeśli używasz ładowarki chińskiej lub innej marki, nie jest to gwarancją bateria lub telefon komórkowy jest bardzo dobrze utrzymany, może skrócić żywotność.

Urządzenie mobilne Samsung nie ładuje się przez kabel USB

Zmień ładowarkę, wystarczy użyć innej ładowarki niż ta, którą masz. Być może Twój jest uszkodzony i nie zauważyłeś, spróbuj wykonać następujące czynności: najpierw naładuj inny telefon własną ładowarką, a następnie użyj innej ładowarki w telefonie, spróbuj to zrobić Oryginalny Samsung, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów.

Poza tym może się nawet skończyć być problemem z kablem USB a nie ładowarkę, o której mowa. Mając to na uwadze, musisz przestudiować wszystkie opcje, które ostatnio omawialiśmy, aby zidentyfikować problem.

Twoja ładowarka Samsung współpracuje z inną ładowarką do telefonu, a nie z ładowarką

Jeśli tak, problem jest prawdopodobny znajduje się w porcie ładowania micro USB z telefonu komórkowego. Nie martw się, nie może ulec uszkodzeniu, może zabrudzić się jedynie kłaczkami lub śmieciami, co uniemożliwi skuteczny kontakt kabla z telefonem. To całkiem normalne, bo kiedy nosimy telefon w kieszeniach, robi się dość brudny.

Jednym z rozwiązań jest dokładne oczyszczenie złącze micro USB z małą szczoteczką i bańką, Możesz również zwilżyć wacik w 95% alkoholu i delikatnie wyczyścić port ładowania i poczekać, aż wyparuje.

Wyczyściłeś już port ładowania telefonu komórkowego, a bateria nadal nie ładuje się lub ładuje się bardzo wolno

W takim przypadku bateria Samsunga może się nie ładować z powodu wadliwego połączenia microSD. Innymi słowy, Niektóre styki portów mogły się poluzować z karty, dzieje się tak często, gdy podczas podłączania lub odłączania kabla przykładana jest siła do kołka obciążającego.

Jako obejście możesz spróbować odtworzyć kabel, to znaczy przesuwając go, aby spróbować odtworzyć kabel pióro ładujące styka się z kartą. Jeśli w rezultacie telefon komórkowy zostanie naładowany, musisz zabrać telefon komórkowy do serwisu technicznego, aby mógł ponownie się przylutować Pin ładowania.

Z drugiej strony ważne jest, aby sprawdzić, czy bateria telefonu komórkowego jest w dobrym stanie, ponieważ z czasem ulegnie degradacji i uszkodzeniu. TAk bateria wygląda na trochę spuchniętą więc powinieneś rozważ zmianę ponieważ osiągnął swój okres użytkowania.

Pamiętaj, aby postępować zgodnie ze wszystkimi poradami, które tutaj dajemy, abyś mógł rozwiązać problem Twój problem szybko i łatwo.

Jeśli masz jakieś Wątpliwości, że chciałbyś, abyśmy rozwiązali samouczek, nie zapomnij zostawić tego w komentarzach.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up