Rozwiązanie Clash Royale nie otwiera się ani nie zamyka samoczynnie

Clash Royale to jedna z najlepszych gier, które pojawiły się ostatnio. Jeśli regularnie czytasz nasze artykuły, przekonasz się, że spędzamy dużo czasu na rozwiązywaniu wątpliwości graczy w tym zakresie, aby mieli jak najlepsze. mieszkać. W tym konkretnym przypadku wielu powiedziało nam: „Okno klanu w Clash Royale nie ładuje się”.Z tego powodu postaramy się udzielić Ci kilku odpowiedzi, które naszym zdaniem będą pomocne.

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w tym względzie, jest to, że od czasu pojawienia się bitew klanowych w Clash Royale gra napotkała wiele problemów, szczególnie tych związanych z wszelkiego rodzaju błędami i chociaż programiści nad nimi pracują, zawsze są wciąż tam… Co więcej, na to wygląda Serwery Clash Royale są pełne bitew klanowych, co spowodowało, że wiele okien klanów nie ładowało się bezpośrednio.. Problem, który postaramy się rozwiązać poniżej.

W międzyczasie, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Clash Royale, zostawiamy Ci więcej samouczków, które mogą być pomocne., a konkretnie następujące: Jak poznać hasła turniejowe w Clash Royale, jak grać w Clash Royale z emulatorem MEmu na PC, jak rozwiązać najczęstsze problemy Clash Royale, jak pobierać puchary w Clash Royale lub AppKarma, aplikacja, którą to robi daje darmowe klejnoty i złoto do Clash Royale.

Indeks
  1. Klan w Clash Royale nie szarżuje, upadł
  2. Rozwiązanie, aby usunąć czat w Clash Royale
  3. O czym jest pusty kot w Clash Royale?
  4. Jak naprawić niezgodność mojego urządzenia z Clash Royale
  5. Rozwiązanie dla Clash Royale nie jest obsługiwane
  6. Jak naprawić typowe problemy z Clash Royale
  7. Jak naprawić typowe problemy z Clash Royale

Klan w Clash Royale nie szarżuje, upadł

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w tym kontekście, jest to, że zgodnie z komentarzami i twierdzeniami dużej liczby użytkowników, którzy mają takie zdania, „Okno klanu Clash Royale zostało zamknięte na godzinę„Doszliśmy do wniosku, że jest to powszechny problem. Rzeczywiście, jeśli zauważysz Karta klanu nie działa. Powinieneś wiedzieć, że dotyczy to wielu użytkowników. Głównie Nie działają z powodu bitew klanowych. Więc poczekaj.

Zaletą sprawy jest to, że skoro te aresztowania były szczególnie spowodowane tym, że walki stworzyły oczekiwanie, którego Supercell nigdy sobie nie wyobrażał, ostatecznie doprowadzi to programistów do stworzenia lepszych warunków serwerowych dla wszystkich użytkowników. Więc za każdym razem, gdy to widzisz Okno klanu Clash Royale jest zamknięte. Zachęcamy do cierpliwości i czekania. W międzyczasie możesz oczywiście toczyć normalne bitwy.

Co jeszcze chciałbyś wiedzieć o oknie klanu w Clash Royale?

Rozwiązanie, aby usunąć czat w Clash Royale

Chociaż ostatnio kilkakrotnie natknęliśmy się na Clash of Clans, próbując wspomnieć o najważniejszych grach, jakie możemy znaleźć w ekosystemie Androida, ten artykuł będzie inny. I właśnie o tym wspomnieliśmy, gdy programiści uruchomili Clash Royale, nieco inny tytuł, od którego stopniowo uzależniają się gracze na całym świecie.

Teraz wydaje się, że jednym z głównych problemów, jakie możemy napotkać grając w Clash Royale jest właśnie to Czaty, które są częścią gry, są dosłownie puste, to znaczy bez treści. Na wielu forach i portalach społecznościowych użytkownicy Clash Royale skomentowali tę ciekawostkę i dlatego chcielibyśmy trochę o niej porozmawiać, aby zobaczyć, co można zrobić.

Co to się stało Wielu graczy, którzy widzieli pustego kota w Clash Royale, uważało, że mogli zostać wyeliminowani ze swoich klanów. lub coś niepokojącego, nawet jeśli rzeczywistość nie ma z tym nic wspólnego. Dlatego chcemy trochę porozmawiać o ogólnym problemie z pustym czatem w Clash Royale, abyś nie miał zbyt wielu problemów w przyszłości.

O czym jest pusty kot w Clash Royale?

Jeśli grałeś w Clash Royale, jak powiedzieliśmy wcześniej, zauważyłeś, że jedną z najważniejszych rzeczy w tej grze są koty, które pomagają niektórym z nas się trochę uzależnić. Poza kontekstem, który mamy w tym sensie i chociaż W szczególności zalecamy, aby cały czas pozostawać w zasięgu Wi-FiWygląda na to, że nie ma z tym nic wspólnego.

Jak przywrócić pustego kota Clash Royale do normalności? Cóż, prawda jest taka, że ​​nie możemy udzielić konkretnej odpowiedzi w tym zakresie, ponieważ rzeczywistość pokazuje, że nawet deweloperzy nie udzielili żadnych odpowiedzi. Pierwszą rzeczą, którą możemy polecić, jest to, że jeśli masz wiele urządzeń zalogowanych na swoje konto Clash Royale, otwórz, zamknij grę w jednym, otwórz, zamknij w drugim itd., Aż zobaczysz, czy jedno działa.

Logicznym pomysłem tych, którzy mogli opuścić problem z pustym czatem w Clash Royale, jest to, że będziesz musiał wyjść z systemu co najmniej dwa razy, co może obejmować nie tylko ponowne uruchomienie gry, ale także ponowne uruchomienie gry w innych przypadkach. Telefon komórkowy. Dlatego możemy Ci to polecić w takich przypadkach Wykonuj wszelkiego rodzaju ruchy, które mogą rozwiązać problem pustego kota w Clash Royale i powiedz nam, jak to zrobiłeś.

Jak naprawić niezgodność mojego urządzenia z Clash Royale

Jedną z najpopularniejszych ostatnio mobilnych gier boiskowych jest Królewskie starcie. Jest sporo osób, które uwielbiają ten niesamowity, wciągający i co najważniejsze codziennie stymulujący tytuł. Problem polega na tym, że gdy niektórzy nowi użytkownicy chcą wypróbować daną grę i pobrać ją, znajdują wystarczająco dużo wiadomości. "nieprzyjemny„Możesz powiedzieć, że jest napisane„ Urządzenie nie jest zgodne ”lub„Żadne z Twoich urządzeń nie jest kompatybilneNie martw się, w tym artykule podamy Ci rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się tą wspaniałą grą karcianą i strategiczną.

Rozwiązanie dla Clash Royale nie jest obsługiwane

Zanim przejdziemy do innych możliwych rozwiązań, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest sprawdzenie, czy nasz telefon rzeczywiście jest niekompatybilny z grą lub czymś innym. Przede wszystkim musisz mieć 1 GB Baran aby móc go poprawnie zainstalować i odtwarzać. Ponadto musisz mieć Android 4.0.3 lub wyższa, a rozdzielczość ekranu musi wynosić co najmniej 800x480. Jeśli spełniasz te warunki, zobaczmy, co jeszcze może to być.

I mówię, jeśli to zrobisz, ponieważ przy wielu okazjach stwierdzamy, że na przykład uważamy, że mamy rozwiązanie, które przekracza minimalne wymagania i jeśli okaże się, że tak nie jest, ponieważ musimy rozważyć urządzenia końcowe jako w niewielkim stopniu To dość powszechne rozwiązanie, prawdę mówiąc. Więc bądź ostrożny w tym przypadku teraz Obserwuj uważnie, czy naprawdę osiągamy, czy przekraczamy tę rozdzielczość.

Wersja Androida Niezwykle ważne jest również upewnienie się, że spełniamy wymagania tej gry. Musimy przejść do ustawień, a następnie przejść do końca, gdzie jest napisane o urządzeniu, a następnie przejdziemy do miejsca, w którym jest powiedziane. "Informacja. oprogramowanie„Na koniec widzimy wersję z napisem„ Wersja Androida ”. Jeśli spełniasz ten wymóg, przejdziemy do następnej.

Minimum do zainstalowania tej gry to 512 MB pamięci RAM, chociaż czasami potrzebujemy więcej. Również, móc cieszyć się grą Ważne jest, aby mieć nawet 1 GB pamięci RAM, ponieważ gdy nie działa wystarczająco dobrze i doświadczenie jest jasne, nie jest optymalne.

W każdym przypadku, jeśli nadal nie pozwala ci go pobrać Dzieje się tak, ponieważ niektóre z tych wymagań w oczywisty sposób ich nie spełniają, prawdopodobnie przez wypróbowanie innego telefonu komórkowego.

Jak naprawić typowe problemy z Clash Royale

„Jak rozwiązać najczęstsze problemy w Clash Royale?” Zasadniczo stało się to jednym z głównych wymagań, jakie stawiają nam nasi czytelnicy. Ostatnio dzięki tej grze wiedzieliśmy, że budzi ona pasje u absolutnie każdego. Prawda jest taka, że ​​niestety istnieje wiele problemów związanych z Clash Royale i dlatego w tym artykule postaramy się przedstawić kilka informacji na ich temat, na które możesz zwrócić uwagę.

Jak naprawić typowe problemy z Clash Royale

Czarny ekran w Clash Royale

Jeśli masz telefon komórkowy, który nie jest w pełni kompatybilny z Clash Royale, możesz zobaczyć, jak czarny ekran pozostaje w Clash RoyaleJest to jeden z głównych problemów, o których informowali nas użytkownicy. Prawda jest taka, że ​​jest to problem, który dotyczy głównie podstawowych lub ograniczonych telefonów komórkowych. Podobnie zawsze zalecamy ponowne zainstalowanie gry. Jeśli problem będzie się powtarzał, powinieneś znaleźć lepszy smartfon.

Clash Royale nie działa na Bluestacks

Jeśli masz problemy z uruchomieniem Clash Royale na emulatorze Bluestacks, pamiętaj, że cierpisz na jeden z głównych problemów związanych z tą grą. Zalecamy pobranie go z instalacji na komputerze, a następnie dodanie APK gry, którą należy sprawdzić, aby była najnowszą możliwą wersją. Aby pobrać najnowszą wersję Clash Royale, musisz wprowadzić ten link.

Clash Royale nie działa z Wi-Fi

Jednym z problemów, który najwyraźniej dotyczy większej liczby użytkowników niż powinien, a który wiąże się z następującymi kwestiami, jest to, że wielu użytkowników nie może grać w gry, gdy są podłączone do sieci WiFi. W takich przypadkach powinieneś najpierw spróbować szczęścia z więcej niż jedną dostępną siecią Wi-Fi. Jeśli to nie działa w sieci, zalecamy odinstalowanie i ponowne zainstalowanie gry. Wszystko po to, aby nie wydawać żadnych pieniędzy na gry połączone z mobilną transmisją danych.

Jak naprawić problemy z łącznością w Clash Royale

Jeśli nie możesz grać w Clash Royale na domowej sieci Wi-Fi, możesz mieć problemy z routerem. Pierwszą radą, jaką możemy ci dać, jest granie w domu w pobliżu źródła internetowego, aby siła połączenia była jak najwyższa. Podobnie możesz spróbować szczęścia, resetując router, aby działał jak nowy. Jeśli żadna z tych czynności nie zadziała, zalecamy skontaktowanie się z firmą świadczącą usługi internetowe w celu uzyskania dalszych informacji..

Czy udało ci się rozwiązać główne problemy Clash Royale dzięki tym wskazówkom?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up