Recenzja płyty odzyskiwania systemu EasyRE + prezenty (konkurs zamknięty)

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której Twój komputer nie chce się uruchomić, a wypróbowałeś już opcję „Ostatnia dobra konfiguracja” i nie działa, co jeszcze możesz zrobić?

SystemDiscs ma rozwiązanie, które może pomóc złagodzić frustrację dzięki automatycznej aplikacji naprawczej o nazwie. zredukować Łatwo przywracaj ważne rzeczy (w skrócie EasyRE). To świetne oprogramowanie, które może pomóc w naprawie systemu Windows i tworzeniu kopii zapasowych plików, nawet jeśli nie możesz uruchomić systemu Windows. My też mamy niespodziankę. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.

Indeks

Uruchamia się EasyRE

Po pobraniu EasyRE jest on w formacie ISO. Aby z niego skorzystać, musisz nagrać go na płytę CD.

Aby uruchomić EasyRE, musisz włożyć płytę CD do komputera i ponownie uruchomić.

Uwaga : Upewnij się, że skonfigurowałeś BIOS do uruchamiania z płyty CD przed dyskiem twardym. W przeciwnym razie płyta CD nie uruchomi się.

Proces rozruchu zajmie trochę czasu. Zajęło mi to około 2 minut. Wydaje się, że zajmuje to dużo czasu, niezależnie od wydajności systemu. To trochę czkawka, ale w międzyczasie możesz po prostu wzruszyć ramionami i zrobić kawę. Podczas uruchamiania zobaczysz ekran startowy Linuksa z tą łatwo rozpoznawalną ikoną:

pewnego razu

2: Funkcje EasyRE

Po przejściu do ekranu głównego zobaczysz wszystkie funkcje EasyRE.

Tutaj >>

Automatyczne naprawy

Ta opcja umożliwia automatyczną naprawę systemu Windows. Jeśli system Windows nie uruchamia się, zwykle zajmuje się tym. Z trzech „zepsutych” systemów, które wypróbowałem, wszystkie trzy działały. System Windows mógł zostać uruchomiony po zainstalowaniu wadliwego sterownika. Inni w Internecie również odnieśli ten sam sukces. Jeśli korzystasz z automatycznej naprawy, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać partycję komputera, na której jest zainstalowany system Windows 7, i rozpocząć proces.

Skaner antywirusowy

Ten skaner antywirusowy jest dość prosty, ale dość szybko skanuje dysk twardy, głównie dlatego, że nie ma na drodze żadnych uruchomionych aplikacji. Jedynym problemem, jaki mam, jest to, że nie mogę aktualizować definicji wirusów na komputerach podłączonych do mojego serwera przez ICS (Udostępnianie połączenia internetowego). Ponadto, jeśli Twój dostawca usług internetowych wymaga nazwy użytkownika i hasła do uwierzytelniania, nie będzie można zaktualizować definicji. Może programiści mogliby rozważyć dodanie tej możliwości?

Przeglądaj / kopie zapasowe plików

To chyba jedna z najbardziej przydatnych funkcji. Jeśli nie możesz nic rozwiązać za pomocą EasyRE, możesz wykonać kopię zapasową plików za pomocą natywnej przeglądarki systemu plików. Jeśli masz wolny dysk twardy, możesz przenosić pliki z jednej partycji na drugą.

Edytor partycji

Ta funkcja, jak sama nazwa wskazuje, umożliwia zmianę partycji w systemie Windows, dzięki czemu można stworzyć środowisko, w którym można tworzyć kopie zapasowe plików na inne dyski.

przeglądarka internetowa

Jeśli nadal masz rzeczy do zrobienia w sieci i nie masz teraz dużo czasu na zresetowanie systemu Windows, możesz użyć przeglądarki, która pozwoli Ci korzystać z Internetu bez konieczności uruchamiania systemu Windows na komputerze. To pozycja obowiązkowa dla osób, które używają komputera do pracy.

Ta szeroka gama funkcji sprawia, że ​​EasyRE jest jednym z najbardziej przydatnych do tej pory programów do odzyskiwania. Zróbmy podsumowanie doświadczeń użytkownika.

Wylot

EasyRE dobrze wykonał swoją pracę. Uruchom swój system operacyjny w mgnieniu oka. Twój skaner antywirusowy jest przyzwoity i nie wykrył żadnych fałszywych alarmów. Zainfekowanie niektórych plików rzadkimi „szczepami wirusów” zajęło trochę czasu, a EasyRE wykrył je poprawnie. Internet i przeglądarki plików są trochę podstawowe, ale i tak to wszystko, czego potrzebujesz. To lepsze niż posiadanie komputera, który nie potrzebuje nic więcej niż przycisk do papieru.

Wadą jest to, że EasyRE zostanie zamknięty po zakończeniu skanowania antywirusowego i pozostaniesz w tle na pulpicie systemu operacyjnego. Może to być trochę denerwujące, gdy ma więcej wspólnego z aplikacją. Trochę trudno jest ponownie uruchomić EasyRE po zamknięciu. Kolejny problem pojawia się po ponownym uruchomieniu komputera. System Windows rozpoznaje, że coś się stało z systemem plików i ponownie rozpoczyna skanowanie. Niekoniecznie jest to wina aplikacji, ale pomyślałem, że wskażę to, ponieważ jest to trochę kłopotliwe, ponieważ opóźni Cię o około 10-20 minut.

Ogólnie rzecz biorąc, EasyRE to doskonały pakiet do odzyskiwania. dałbym to 9/10 , tylko dla kilku drobnych nierozwiązanych problemów (takich jak wyłączanie sieci i wyłączanie EasyRE po zakończeniu skanowania antywirusowego). Pomijając te małe problemy, jest to potężny i potężny program, który każdy powinien mieć w swoim arsenale!

loteria

EasyRE jest dostępny w wersjach Home, Professional i Server i działa od Windows XP do Windows 8. Cieszymy się, że go mamy 10 kopii EasyRE Professional (39,95 USD) do rozdania w prezencie Dzięki życzliwemu wsparciu NeoSmart Technologies.

Jak wziąć udział w loterii:

Uwaga: Konkurs zamknięty.

To wszystko. Po zakończeniu wydarzenia losowo wybierzemy 10 zwycięzców.

Ostateczny termin: 11 lutego 2013 r.

Aktualizować : Zwycięzcami są

  • Rahul
  • pws
  • Ian Warren-Tibbetts
  • Jan L
  • Adriano Oliveira
  • Sharon Teesdale
  • Sztuka Bahme
  • Huy Nguyen Quang
  • Neil Wakeman
  • Deni Lad

Wkrótce zostaniesz poinformowany o swoich zarobkach.

Podziękowania dla NeoSmart Technologies za życzliwy sponsoring. Aby zasponsorować prezent, kliknij skontaktuj się z nami tutaj.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up