Przewodnik po zaawansowanych technologicznie stoiskach z lemoniadą / wyprzedażach garażowych

Kiedy wspominasz swoje dzieciństwo, może przyjść Ci na myśl kilka rzeczy. Jednym z tych zabawnych wydarzeń może być klasyczne stoisko z lemoniadą w Twojej okolicy. Klient składa zamówienie, Ty robisz lemoniadę, a klient przekazuje Ci pieniądze. Jednak w dzisiejszych czasach stoisko z lemoniadą nie musi być takie proste. Nawet patrząc obok stoisk z lemoniadą, wszystko, od wyprzedaży garażowych po sprzedaż niektórych rzeczy znajomym, może być kształtowane przez nowe aplikacje i gadżety. Dziś przyjrzymy się pięciu aplikacjom, które przenoszą nostalgiczną wyprzedaż lemoniady/garażu w XXI wiek.

1. Mennica na iOS

Mennica to aplikacja, która pozwala zarządzać pieniędzmi, budżetem i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać dane swojej karty kredytowej i konta bankowego, a zobaczysz, na co przeznaczane są Twoje pieniądze i na czym możesz zacząć oszczędzać. Odbywa się to bardzo łatwo, bez konieczności ręcznego wprowadzania każdej transakcji. Świetnie nadaje się to do przydzielenia budżetu na wyprzedaż garażową lub stoisko, pozwalając Ci określić, ile wydasz na materiały eksploatacyjne, takie jak kubki, pudełka i znaki. Wszystko jest bezpieczne, a nawet chronione hasłem, co uniemożliwia wścibskim oczom zobaczenie Twoich informacji finansowych. Ponadto wszystko jest dostępne w Internecie, dzięki czemu nie musisz mieć telefonu w pobliżu podczas sprawdzania stanu konta. Mint.com jest dostępny bezpłatnie.

2. Pakiet Microsoft Office dla komputerów Mac

Możesz być zdezorientowany, dlaczego pakiet biurowy znajduje się na tej liście. Możesz być zaskoczony, gdy się tego dowiesz Microsoft Office umożliwia bezpłatne tworzenie ładnych, żywych znaków i plakatów. W pakiecie Microsoft Office po kliknięciu Galerii Microsoft Project wystarczy kliknąć wydarzenia lub ulotki, aby wyświetlić wiele możliwości reklamowania swojej sprzedaży. Są to szablony, które pozwalają dostosować tekst i zdjęcia, dzięki czemu Twoje plakaty będą nieco bardziej spersonalizowane. Pakiet Microsoft Office dla komputerów Mac jest wyposażony w edytor tekstu Microsoft Word, program Microsoft Excel umożliwiający tworzenie arkuszy kalkulacyjnych, program Microsoft PowerPoint umożliwiający tworzenie prezentacji oraz program do obsługi poczty e-mail Microsoft Entourage.

3. Kwadrat na iOS

Kwadrat na iOS to niemal niezbędna aplikacja dla każdego, kto chce sprzedać podczas wyprzedaży garażowej lub stoiska z lemoniadą. Square pozwala akceptować karty kredytowe w biegu, zamiast polegać na pieniądzach. Kwadrat jest prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić sumy i informacje, przesunąć kartę, a wszystko zostanie obciążone i przesłane na Twoje konto bankowe. Square jest bardzo łatwy w konfiguracji i działa po podłączeniu odbiornika do gniazda słuchawkowego urządzenia iOS. Jedyne, co musisz zrobić, to uiścić bardzo niewielką opłatę. Dzięki Square możesz także śledzić wszystkie otrzymane pieniądze. Możesz także wysyłać potwierdzenia do klientów na ich telefony i e-maile. Rejestracja w Square jest bezpłatna i jest dostępna w App Store.

4. Facebook na iOS

Na początku wybór może wydawać się mało prawdopodobny Facebook jako jedna z podstawowych aplikacji na następną wyprzedaż garażową i stoisko z lemoniadą; jednakże w rzeczywistości jest to aplikacja, której warto szukać w celu promowania kolejnej sprzedaży. Dzięki wydarzeniom na Facebooku możesz promować sprzedaż, ustalać określony czas, przeglądać osoby, które odwiedzą Twoją witrynę i nie tylko. Możesz skorzystać z funkcji zdjęć, aby umożliwić oczekiwanym odwiedzającym obejrzenie tego, co sprzedajesz na wyprzedaży garażowej. Funkcja wskazówek pozwala dodać lokalizację, a nawet mieć mapę. Integracja z Facebookiem pozwala także odpowiedzieć na wszelkie pytania, które niektórzy klienci przedstawiają Ci za pośrednictwem wiadomości. Facebook na iOS to bezpłatna aplikacja, na którą warto zwrócić uwagę przy okazji kolejnej sprzedaży.

5. eB dla iOS

Jeśli szukasz całkowicie wirtualnej wyprzedaży garażowej, to eBay'u może być najlepszą aplikacją dla Ciebie. Chociaż publikowanie każdego elementu osobno w witrynie może być nieco czasochłonne, oczekuje się, że ostatecznie uzyskasz więcej. Chociaż eBay oferuje specjalną ofertę umożliwiającą bezpłatne publikowanie postów w serwisie, nie masz pewności, jak długo to będzie trwało. Mimo to eBay zapewni Ci najlepszy zwrot. Dodatkowo masz możliwość otwarcia swoich produktów na szerszą grupę odbiorców. Serwis eBay umożliwia zarówno przeglądanie, jak i publikowanie w serwisie WWW. Możesz monitorować, jak radzi sobie Twój przedmiot w aplikacji eBay, a także korespondować z zainteresowanymi kupującymi w obu aplikacjach. Obydwa są bezpłatne i warto je dzisiaj sprawdzić.

Indeks
  1. 1. Mennica na iOS
  2. 2. Pakiet Microsoft Office dla komputerów Mac
  3. 3. Kwadrat na iOS
  4. 4. Facebook na iOS
  5. 5. eB dla iOS

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up