Prośba o przesłanie prywatnych lub zagrożonych zdjęć

Co to znaczy wysyłać prywatne zdjęcia i filmy za pomocą aplikacji Snapchat, Telegram, Signal i Element?

Wysyłanie prywatnych zdjęć, udostępnianie zdjęć, które nie pozostawiają śladów lub wysyłanie zdjęć, które nie są publicznie widoczne, stało się coraz większą potrzebą, ponieważ wszystko, co piszemy lub używamy w sieciach społecznościowych lub w aplikacjach do czatu przechowywanych w taki czy inny sposób na serwerze lub w kanałach najbardziej znanych sieci społecznościowych, dzięki czemu nawet kilka lat po ich opublikowaniu nadal można uzyskać dostęp do sieci bez możliwości ich usunięcia (nawet jeśli zdjęcia zostały usunięte).

W poniższym przewodniku zajmiemy się tą bardzo ważną potrzebą w zakresie ochrony danych i pokażemy, jak to zrobić Najlepsze aplikacje do wysyłania prywatnych lub zagrożonych zdjęćaby nie móc zostawić żadnych śladów na serwerach i sprawić, by zdjęcia znikały na zawsze z internetu po określonym czasie bez możliwości odzyskania (nawet z narzędziami przeznaczonymi do odzyskiwania usuniętych plików).

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Aplikacja do samo-usuwania i autodestrukcji wiadomości

Indeks
 1. Jak wysłać prywatne zdjęcia, które znikają
  1. Wysyłaj prywatne zdjęcia za pomocą Snapchata
  2. Wysyłaj prywatne zdjęcia za pomocą Telegrama
  3. Wysyłaj prywatne zdjęcia z Signal
  4. Wysyłaj prywatne zdjęcia z Elementem
  5. Wnioski

Jak wysłać prywatne zdjęcia, które znikają

Na szczęście istnieją aplikacje i funkcje dla dobrze znanych i bezpiecznych aplikacji do przesyłania wiadomości, które pozwalają na wysyłanie prywatnych zdjęć, które znikną po pewnym czasie bez pozostawiania śladów ich przejścia. Zgłoszone przez nas aplikacje oferują Wyższy poziom ochrony danych niż historie na Instagramie, WhatsApp i Facebookugdzie nikt nie może być pewien, że zostaną skutecznie anulowane.

Wysyłaj prywatne zdjęcia za pomocą Snapchata

Bez wątpienia jest to najpopularniejsza aplikacja do samodzielnego usuwania prywatnych zdjęć Snapchatdo pobrania bezpłatnie dla Android i dla iPhone / iPad.

Aplikacja narodziła się z tą funkcjonalnością, która w tamtym czasie całkowicie zrewolucjonizowała sposób komunikowania się z ludźmi: udostępniasz migawkę kontaktowi za pomocą tej samej aplikacji i jest ona usuwana na zawsze po pewnym czasie, bez możliwości przywrócenia. Aplikacja uczyniła szyfrowanie i brak serwera do przechowywania zdjęć jednym z jej mocnych stron. Aby jednak nadążyć za konkurencją, filtry i efekty kamery, historie (w stylu Facebooka i Instagrama), gry wieloosobowe i eksploracja zostały wprowadzone w trybie (w celu znalezienia nowych ludzi) utraty części pierwotnej filozofii.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz przewodnik Przewodnik i porady Snapchata, aplikacja do zdjęć, selfie, czatów, wiadomości i filmów.

Wysyłaj prywatne zdjęcia za pomocą Telegrama

Dobrą bezpieczną alternatywą dla wysyłania prywatnych lub wrażliwych zdjęć jest niewątpliwie Telegram, który możemy pobrać bezpłatnie Android i dla iPhone / iPad.

Aby rozpocząć prywatny czat (nie przechwytywać go) i sprawić, że zdjęcia znikną po pewnym czasie, otwieramy aplikację, stukamy w czat znajomego lub znajomego, do którego chcemy wysłać prywatne zdjęcia i stukamy w jego profil zdjęcie u góry, dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu i wybierz Rozpocznij tajny czat i dalej zaczynać.

Jak tylko naciśniemy na czacie prywatnym (który nie przechodzi przez serwer) w prawym górnym rogu menu z trzema kropkami, naciskamy Czas samozniszczeniaWybieramy czas, który musi upłynąć, zanim wiadomości i zdjęcia zostaną usunięte (zalecamy 1 godzina lub Pewnego dnia) i na koniec udostępniamy zdjęcia na prywatnym czacie (z którego nie można nawet robić zrzutów ekranu). Po określonym czasie wszystkie wiadomości i zdjęcia zostaną usunięte bez odzyskiwania.

Jeśli chcemy poznać więcej wskazówek dotyczących Telegrama, zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem Telegram: wskazówki, sekrety i ukryte opcje z najbardziej kompleksowej aplikacji do obsługi wiadomości.

Wysyłaj prywatne zdjęcia z Signal

Inną bardzo bezpieczną i prywatną aplikacją do wysyłania tajnych zdjęć do usunięcia po chwili jest sygnałktóre możemy pobrać za darmo Android i dla iPhone / iPad.

Ta aplikacja szczyci się tym, że jest najbezpieczniejsza na świecie i szyfruje wszystkie wiadomości i zdjęcia wymieniane między dwoma kontaktami bez przechodzenia przez serwer. Aby w pełni wykorzystać tę aplikację i wysyłać prywatne lub wrażliwe zdjęcia, otwórz ją, najpierw zarejestruj się pod numerem telefonu (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś), otwórz jeden z otwartych czatów lub utwórz nowy czat z jednym z naszych kontaktów. Naciśnij trzy kropki w prawym górnym rogu, otworzymy menu Wiadomości, które znikają i wybierz czas trwania wiadomości (również w tym przypadku zalecamy ustawienie czasu 1 godzina lub Pewnego dnia). Teraz możemy udostępniać zdjęcia na czacie i mieć pewność, że zostaną usunięte bez śladu.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać z tej aplikacji, możemy również przeczytać nasz przewodnik Tajne i niemożliwe do wykrycia czaty z Signal na Androida, iPhone'a i w Internecie.

Wysyłaj prywatne zdjęcia z Elementem

Inną przydatną aplikacją do wysyłania prywatnych zdjęć w czatach, których nie można przechwycić, jest element, dostępne bezpłatnie dla Android i dla iPhone / iPad.

Ta aplikacja wykorzystuje protokół Matrix, aby nawiązać komunikację między różnymi użytkownikami bez przechodzenia przez serwer i bez pozostawiania śladów wymienianych wiadomości lub plików multimedialnych w sieci. Aby udostępniać zdjęcia prywatnie, po prostu otwórz czat ze znajomym lub znajomym. Prześlij zdjęcie i usuń je z czatu, gdy masz pewność, że zostało obejrzaneaby nie zostawić żadnych śladów związanych z nami lub naszym telefonem.

Wnioski

Te, które widzieliśmy powyżej, to najlepsze aplikacje, których możemy używać na smartfonach lub tabletach do wysyłania prywatnych lub wrażliwych zdjęć. używając wyłącznie aplikacji, które oferują wysoki poziom szyfrowania i nie zostawiają żadnych śladów na żadnym serwerze a po ustawieniu licznika czasu zniszczenia samoczynnie usuwa całą swoją zawartość, uniemożliwiając jej odzyskanie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozmówca pobierał lokalnie zdjęcia wymienione z prywatnymi aplikacjami, ale przynajmniej nie są one już dostępne na naszym telefonie po wymianie.

Jeśli chcemy ukryć zdjęcia w pamięci naszego telefonu lub tabletu, możemy dalej czytać nasze artykuły Ukryj zdjęcia na smartfonie z Androidem jest Jak ukryć zdjęcia na iPhonie, nawet jeśli są chronione hasłem.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up