Pokémon Go Plus czy Smartwatch? Plusy i minusy każdego z nich - wszystko o Pokémon Go Plus

Technologia jest częścią naszego codziennego życia i to nie tylko za pośrednictwem telefonów, ale także poprzez tak zwane urządzenia do noszenia, akcesoria (zegarki, bransoletki itp.), Które pomagają nam pozostać w kontakcie przez cały czas. Teraz pojawia się wątpliwość Pokémon Go Plus czy smartwatch?

To naprawdę bardzo osobista decyzja będziemy analizować oba urządzenia dzięki czemu możesz ocenić, który z nich jest najlepszy dla Ciebie, a który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom zakupowym.

Indeks
  1. Różnice między Pokémon Go Plus a smartwatchem, który jest lepszy?
    1. Pokémon Go Plus
    2. Inteligentny zegarek
  2. Akcesoria i gdzie znaleźć nowy Pokémon Go Plus
  3. Gdzie kupić Pokémon GO Plus w najlepszej cenie
  4. Pokémon Go Plus. Dowiedz się wszystkiego o tym urządzeniu
  5. Jakie funkcje zawiera Pokémon Go Plus?

Różnice między Pokémon Go Plus a smartwatchem, który jest lepszy?

Jest to obecnie najbardziej odpowiedni wybór Pokémon Go Plus, od tego momentu Pokemon go Nie jest kompatybilny z Androidem Wear, chociaż może.

Niantic wydał już aplikację, która umożliwia kompatybilność między Ingress i Android Wear, więc Nie jest wykluczone, że w najbliższej przyszłości może być kompatybilny z Pokémon Go i smartwatche który działa z systemem operacyjnym Google. W rzeczywistości istnieje obecnie aktywna prośba do change.org, aby to się stało.

Jednak na razie będziemy musieli poczekać, więc dziś jedyną opcją jest możliwość zagrania w Pokémon Go nie być tam przez cały czas Pokémon Go Plus patrzy na telefon komórkowy.

Chociaż bransoletka nintendo mając mniej zastosowań niż inteligentny zegarek, nie ma co do tego wątpliwości Niezbędne dla wszystkich fanów gry, co wyjaśnia, dlaczego złapanie jednej z tych bransoletek jest trudnym zadaniem.

Pokémon Go Plus

Pokémon Go Plus to urządzenie uruchomione przez Nintendo, aby jak najlepiej wykorzystać Pokémon Go. To jest bransoletka, która informuje nas o zapowiedziach gry za pomocą diod i dźwięku. Co więcej, pozwala nam nawet polować na pokemony bez wyjmowania telefonu komórkowego z kieszeni, a także zbierać rzeczy w PokéStops.

Bransoletka łączy się z telefonem komórkowym przez Bluetooth. Ponadto urządzenie oddziela się od bransoletki i możesz je przymocować do dowolnej innej odzieży, która Ci odpowiada.

Jego część hiszpańska cena to 39,99 EUR. Jeśli chcesz mieć tę obsadę, najbardziej polecaną rzeczą jest zamówienie jej na własnej witrynie Nintendo.

IS okres przedsprzedażowy Pokémon Go Plus, ale produkt nie będzie oficjalnie w sprzedaży aż do następnego razu 12 sierpnia. Więc nawet jeśli dokonasz zakupu teraz, nie otrzymasz bransoletki przez kilka tygodni. Amazon nie gwarantuje, że bransoletka znajdzie się w domu tym, którzy dokonają rezerwacji tego samego 12 sierpnia.

Inteligentny zegarek

Istnieją smartwatche Inteligentne zegarki który posiada dużą ilość funkcji służących m.in .: podawaniu czasu, odczytywaniu i wysyłaniu maili, GPS, odpowiedzieć na WhatsApp, dzwonienie ... w rzeczywistości funkcje smartwatcha różnią się w zależności od danego modelu.

Ale nawet najbardziej podstawowe modele, a kosztują zaledwie 10 eurozobaczmy zapowiedzi telefoniczne.

zalety inteligentnego zegarka zalety wady

Akcesoria i gdzie znaleźć nowy Pokémon Go Plus

Jakiś czas temu Rozmawialiśmy o wszystkich funkcjach Pokémon Go Plus, zużywalnego urządzenia które pojawiłyby się na rynku jako swego rodzaju uzupełnienie do aplikacji mobilnej Pokémon Go, uruchomionej w tym tygodniu.

W rzeczywistości, po światowym sukcesie Pokémon Go jako pierwszej ogromnej gry w wirtualnej rzeczywistości tych czasów, uważamy, że powinieneś wiedzieć gdzie kupić Pokémon Go Plus. Bransoletka Pokémon Go Plus to jeden z najciekawszych produktów, jakie znaleźliśmy.

Możliwość pełnego korzystania z jednej z gier z pewnością będzie bardzo poszukiwana w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Kosztem 39,90 euro Pokémon Go Plus możemy kupić bezpośrednio na oficjalnej stronie Nintendo, a my chcemy Cię wszystkiego nauczyć.

Po pierwsze, musimy ci powiedzieć, o kupowaniu Pokémon Go Plus, więcej niż jednym wydarzeniu na wejdź na oficjalną stronę sprzedaży może się okazać, że bransoletka jest niedostępna.

Odnosi się to do faktu, że a ograniczone zapasy Pokémon Go Plus, a gdy jednostki są sprzedawane, inne są dodawane później.

Gdzie kupić Pokémon GO Plus w najlepszej cenie

Co do reszty, musimy powiedzieć, że bransoletka Pokémon Go Plus jest prawdziwym geniuszem, szczególnie dla tych, którzy nie chcą być świadomi swoich urządzeń mobilnych podczas zabawy w tę wirtualną grę. Pokémon Go Plus łączy się z naszym telefonem za pośrednictwem technologii Bluetooth.

Działa poprzez wysyłanie świateł LED i wibracji, która mówi nam o wszystkim, co dzieje się wokół nas. Oczywiście musimy podkreślić to samo, jeśli potrzebujesz inteligentnego zegarka od jakiejkolwiek firmy, nie musisz kupować Pokémon Go Plus, ponieważ działają w ten sam sposób.

Ale, Jesteśmy pewni, że fani tej serii będą chcieli przynieść do domu Pokémon Go Plus, i nie należy wykluczyć, że dostaniesz go w krótkim czasie za około 30 euro.

Jeśli myślisz o funkcjach w pudełku Pokémon Go Plus w środku Musisz wiedzieć, że ma w zasadzie samą bransoletkę, ale także poliester do jej ochrony i baterię, której potrzebuje do działania.

To jest oficjalny pakiet Pokémon Go Plus i oczywiście zawsze zalecamy skorzystanie z niego przez Sklep internetowy Nintendo lub autoryzowani sprzedawcy.

Jeszcze zanim nadejdzie na końcu naszego artykułu, mógłbyś pobrać aplikację O Pokemon Go, Jeśli nie masz go jeszcze na swoim urządzeniu, jednocześnie chcieliśmy Ci powiedzieć, że będziemy komentować tę stronę, gdy tylko pojawi się ciekawa oferta na inteligentną bransoletkę.

Pokémon Go Plus. Dowiedz się wszystkiego o tym urządzeniu

Jeśli czytałeś nasze najnowsze artykuły, nie mamy wątpliwości, że będziesz wiedział wiele powiązanych wiadomości i wszystko, o czym musisz wiedzieć Pokémon Go, gra rzeczywistości rozszerzonej które obecnie przygotowują deweloperzy Nintendo i Niantic.

Mamy zamiar uruchomić go gdzieś w tym roku, co pozwoliłoby nam na interakcję z postaciami tych ludzi animowane przygody, jakby były częścią prawdziwego życia. Jednak podczas gdy Pokémon Go to gra zaprojektowana specjalnie dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Nie możemy stracić tego z oczu, aby móc się tym cieszyć będziemy potrzebować specjalnego gadżetu, zużywalnego urządzenia o nazwie Pokémon Go Plusi to właśnie jest tym razem szczególnie interesujące dla nas, aby wziąć to pod uwagę, wraz z bardziej szczegółową analizą każdej z jego cech.

Jakie funkcje zawiera Pokémon Go Plus?

Jak powiedzieliśmy wtedy, nie potrwa to dla nas zbyt długo Pokémon, który jest świadkiem, jedna z najbardziej obiecujących gier wideo z jej rewolucyjnej koncepcji, choć byłoby szkoda spróbować cieszyć się nią bez konsumpcyjnego Pokémon Go Plus.

Dlatego w celu lepszego wykorzystania tego tytułu opracowanego przez Niantic, sponsorowany przez The Pokémon Company i dystrybucja przez Nintendo, chcemy porozmawiać o urządzeniu Pokémon Go Plus. Na początku oczywiście zastanawiasz się, czym jest urządzenie Pokémon Go Plus, i musisz wiedzieć, że chodzi o to, że cieszymy się taką grą bez naszego telefonu komórkowego.

Gdy już zdobędziemy Pokémon Go Plus, będziemy mogli grać w obiecaną grę w trybie bezzałogowym, dzięki czemu będziemy mogli zobaczyć wszystkie PokéStops i uchwycić wszystkie postacie, które pojawiają się na naszej drodze bez większych niedogodności jest to naszym zdaniem wielkie pytanie.

idź Pkemon plus punkty, skąd je masz

Istnieją pewne szczegóły dotyczące terminala Pokémon Go Plus, które jego twórcy pozwolili nam ostatnio zobaczyć, że kiedyś byli w to zaangażowani rozpoczęliśmy naszą podróż Chociaż nie mamy aktywnej aplikacji na telefon komórkowy, ani na pierwszym planie, ani w tle nie jest uruchomiona.

Mamy taki rodzaj bransoletki pozwoli ci to wykryć aktywność wokół ciebie w grze, obecnością postaci, a nawet ciekawym wydarzeniem. Kiedy Pokémon Go Plus wykryje powyższą aktywność, to to urządzenie zaczną emitować serię wibracji i kolbę z wbudowanych diod LED, więc jesteśmy świadomi tego, co się dzieje.

Oczywiście nadal nie mamy pojęcia, czy rodzaj wibracji lub ruchy światła ulegną zmianie w zależności od rodzaju aktywności, która dzieje się wokół nas, czy też będzie taka sama dla którejkolwiek z nich. Jeśli postrzegana aktywność jest związana z obecnością niektórych plików Postacie z Pokémon Go, możemy to uchwycić nawet bez wyjmowania telefonu komórkowego z kieszeni.

Wszystko dzięki temu, że musielibyśmy tylko wcisnąć jedyny przycisk tej inteligentnej bransoletki. Widocznie, możemy określić różne funkcje naciskając lekko raz lub przytrzymując przez długi czasChociaż prawdopodobnie za jakiś czas dowiemy się o tym więcej.

Oczywiście, jeśli tak jak my interesuje Cię nie tylko gra w rzeczywistości rozszerzonej Pokémon Go, ale także działanie zużywalnego Pokémon Go Plus, Być może miałeś pewne wątpliwości, które chciałeś rozwiązać.

Na przykład can Weźmy postacie z Pokémon Go nie walczyć z nimi na wolności, czy też powinniśmy mieć jakąś konfrontację? Następnie, jeśli go złapaliśmy, jak podnieść jego poziom?

Czy będziemy mieli takie same szanse na złapanie jednego Pokémona i drugiego, w zależności od ich sytuacji? Czy będziemy wiedzieć, co to jest postać pokemona Czy to ten, który jest blisko nas, aby nie wszystko było takie samo?

W każdym razie, wierzymy, że wiele wątpliwości, które się teraz pojawiają, dotyczy Pokémon Go i jego opcji rozrywki zostanie to ujawnione, gdy nadejdzie czas na konferencję Game Developers Conference 2016 w połowie tego miesiąca marzec właśnie się rozpoczął.

Więc jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły relacje z Pokémonami, postaciami i przedmiotami, radzimy nie robić nic więcej, jak tylko postępować zgodnie z naszym artykułem, aby być ich świadomym.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up