Pobierz, zainstaluj i słuchaj radia FM dla Samsung Galaxy S8 i S8 Plus, gdy nie mam radia w telefonie

Samsung S8 jest Wysokiej klasy telefon komórkowyTo najnowszy okręt flagowy firmy i to normalne, że ma to wszystko.

Jesteśmy jednak zaskoczeni, że nie ma na przykład radia FM. Dlatego konieczne jest pobranie określonej aplikacji, aby: Słuchaj radia na Samsung S8.

Chociaż dziś o wiele bardziej normalne jest dla nas używanie aplikacji takich jak Spotify do słuchania lub pobierania muzyki, wiemy, że są ludzie, którzy wolą słuchać radia tak jak dawno temu Chciałeś słuchać muzyki każdego dnia.

Chociaż radio było wcześniej instalowane bezpośrednio na urządzeniach, dziś wiele urządzeń go nie ma i często myślimy, że możemy ponownie uzyskać dostęp do wielu urządzeń, jeśli wykonamy twardy reset na naszym Samsung Galaxy S8 nawet rozwiązać problemy.

Ale jeśli chcesz mieć radio na swoim urządzeniu, twardy reset nie jest jednym z rozwiązań, ale nie martw się o to w tym artykule Pomożemy rozwiązać ten problem.

Indeks
  1. Jak pobrać APK radia FM na Samsung Galaxy S8 krok po kroku?
  2. Radio FM do Samsunga S8
  3. Gdzie mogę bezpiecznie pobrać APK radia FM bez Samsung Galaxy Internet?
  4. Pobierz radio FM dla Samsunga krok po kroku

Jak pobrać APK radia FM na Samsung Galaxy S8 krok po kroku?

Prawda jest taka, że ​​radia FM różnią się od innych opcji, które można dodać do urządzenia to jeden z najmniej używanych lub przynajmniej innowacyjny, aby nie przykuł zbyt dużej uwagi, aby nie został nagrany na telefonie.

Ale możesz łatwo pobrać aplikację radia FM, jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią teraz słuchać radia bądź póki oni pracują, posprzątaj dom lub po prostu zjedz przekąskę i zrelaksuj się.

Jedynym minusem jest to, że musisz mieć internet, aby móc internet Słuchaj radiaPonieważ telefon fabryczny nie ma radia FM, nie ma anteny itp., aby uniknąć przesyłania danych mobilnych w celu działania radia.

Radio FM do Samsunga S8

Przedmiotowa aplikacja nosi nazwę „Radio FM - Darmowe stacje Free„Nazwa i na pewno bardzo kreatywna zbyt opisowy Na pewno?

Jak na ironię, jest to jedna z najlepszych aplikacji radiowych, jakie znajdziesz w Sklepie Play, ponieważ ją ma różnorodne stacje Wysoka jakość i ogólnie aplikacja posiada niezwykle wygodny interfejs użytkownika, który pozwala nam poruszać się między różnymi opcjami w bardzo prosty i wydajny sposób.

Kolejną z aplikacji, które możemy polecić na wypadek, gdyby poprzednia Cię nie przekonała, jest „TuneIn radio" Kto ma ponad 100 000 stacji radiowych Tak więc bez wątpienia istnieje wiele sposobów słuchania radia.

Możesz szukać ziemi według określonych obszarów, aby nie było trudno znaleźć radio, które najbardziej Ci się podoba lub odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli chcesz posłuchać lokalnego radia, całkiem możliwe, że jest na liścieTo tylko kwestia użycia filtra i wyszukiwarki i voila, w kilka minut znajdziesz swoje radio.

Mieć urządzenie mobilne Samsung Galaxy bez bez względu na rodzinę which słyszałeś dużo o tej koreańskiej firmie?

Wtedy będziesz wiedział, że niektóre z tych modeli nie mają aplikacji ani systemu wbudowane radio FMabyśmy mogli nauczyć Cię, jak szybko i łatwo przezwyciężyć tę sytuację.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to są metody zainstalować radio FM w Samsung Galaxy, więc gotowe.

Nawet aplikacja, o której zamierzamy Wam opowiedzieć, pozwala na słuchanie radia FM na telefonach z Androidem, takich jak ten bez niego Podłączony do internetu.

Gdzie mogę bezpiecznie pobrać APK radia FM bez Samsung Galaxy Internet?

Stało się tak, że z jakiegoś nieznanego powodu Samsung postanowił zrobić część swoich najnowsze telefony komórkowe nie mają wbudowanego radia, a wtedy wszystko jest w rękach użytkowników, abyśmy mogli rozwiązać problem.

Dlatego nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o aplikacji radia FM słuchaj muzyki na tych terminalach, więc pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji do korzystania z radia FM.

Czasami Twój telefon komórkowy ma wbudowany tuner radiowy FM, gdy tak nie jest masz do tego aplikację, możesz go rozwiązać, po prostu pobierając aplikację do tego celu.

Chociaż jest ich wiele, polecamy W szczególności pobierz Spirit FM. Jest to całkowicie darmowa aplikacja radia FM, która działa również z lokalnymi radiami z dowolnego kraju.

Chociaż prawdą jest, że w tym segmencie są inne zastosowania, które możesz w Google PlayNaszą radą w tym zakresie jest sprawdzenie, czy Twój Samsung Galaxy ma tuner FM, ponieważ jest to bardzo dobry wybór.

Jeśli Ci się też nie podoba będzie bardzo dobrze słuchaj innych radia internetowego Aplikacja jak radio FM - Darmowe stacje, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką podczas codziennych czynności.

Pobierz radio FM dla Samsunga krok po kroku

Jeśli żadna z tych opcji nie daje rezultatów, pozostała alternatywa jest bezpośrednio związana z: Użyj adaptera USB Dzięki złączu jack 3,5 mm system, za pomocą którego można łatwo wygenerować tuner radiowy FM do słuchania muzyki.

Pozwala to obejść się bez Internetu, z tą zaletą, że również niezwykle ekonomiczne akcesoria, już od 10 USD

Dzięki tym rozwiązaniom możesz słuchać radia FM w telefonie komórkowym, niezależnie od tego, czy jesteś Dostęp do internetu czy nie.

Czy możesz słuchać radia FM na swoim Samsungu za pomocą tej aplikacji?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up