POBIERZ FILMY na Instagramie dłużej niż minutę

sieć społeczna Instagram służy głównie do udostępniania zdjęć i filmów z urządzenia mobilnego i ma wiele narzędzi. Dzięki temu jest atrakcyjny dla swoich zwolenników, dlatego stał się ulubieńcem technologów.

Większość entuzjastów aplikacji czuła się jednak ograniczona. Powodem jest to, że ty umożliwia pobieranie filmów w ciągu 60 sekund.

W naszych czasach odkryliśmy, że aby nie przesadzać, większość problemów ma rozwiązania. Powód, który umożliwia wyszukiwanie nowych wydań w celu udostępniania filmów w nieskończoność.

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem tej sieci, prawdopodobnie korzystałeś z większości narzędzi oferowanych przez tę aplikację. Właśnie dzięki temu przedstawiamy Ci rozwiązanie tej niedogodności, która sprawia, że ​​czujesz się ograniczony. Możesz również chcieć dowiedzieć się więcej o innych tematach w. doświadczyć Zobacz, jak to zrobić, Wejdź tutaj.

Indeks
 1. Tradycyjne metody pobierania filmów z Instagrama
 2. Nowe alternatywy dla pobierania filmów, które mijają na minutę
 3. Jak publikować filmy na Instagramie z komputera?
  1. Gramblra
  2. Baran
  3. Google Chrome

Tradycyjne metody pobierania filmów z Instagrama

Jeśli korzystałeś tylko z podstawowych narzędzi tej aplikacji, być może znasz tradycyjne sposoby jej używania. Spojrzymy jednak pokrótce wstecz Co zwykle robimy, gdy pobieramy wideo w tradycyjny sposób, możemy to zrobić na dwa sposoby:

 • Jednym z nich jest naciśnięcie przycisku "Nowa treść" które kierują nas do strony dostępowej, na której zapisaliśmy nasze zdjęcia i filmy.
 • Więc Wybieramy wideo chcemy go opublikować i udostępnić.

My też możemy to zrobić:

 • Idź do okna z napisem Twórz treści i nagrywaj filmy bezpośrednio zanim go pobierzesz.

Tak czy inaczej, jeśli film przekroczy minutę, aplikacja będzie poprosi o skompresowanie Poświęć tylko minutę, zanim publikacja będzie dozwolona.

Nikt nie lubi się ograniczać, nie musi robić zdjęć bardzo szybko ani wycinać z wideo bardzo ważnych momentów. Kiedy myślisz o tym, jak dobrze się bawić, Instagram ma dla Ciebie kilka opcji Pomyślnie pobieraj filmy, które przekraczają określoną minutę.

Nowe alternatywy dla pobierania filmów, które mijają na minutę

Przez Historie „na żywo” Opcja używana od aktualizacji 2016. Masz taką możliwość. Chcemy Ci pokazać, jak: Jeśli pójdziesz na tę sesję, możesz Twórz treści o nieograniczonej długości ponieważ jest transmitowany na żywo.

Z zastrzeżeniem, że nie masz już opcji przesyłania strumieniowego i dopracowywania szczegółów, ponieważ zobaczą to tak samo, jak nagranie. Tam będziesz Transmisja na żywo, w rzeczywistym momencie.

Kiedykolwiek relacja na żywo, Twoi subskrybenci otrzymają powiadomienie z informacją i możliwością zobaczenia się z Tobą. Musisz się upewnić, że masz dobry sygnał internetowy osiągnąć lepsza jakość transmisji a wideo się nie zatrzymuje.

Inną, znacznie nowszą opcją jest to Telewizja na Instagramie (IGTV)) kanał telewizyjny zintegrowany z siecią społecznościową. Co przerosło oczekiwania użytkowników, ponieważ filmy mogą sięgać nawet godziny w swoim rozszerzeniu.

Znajdziesz go w prawym górnym rogu swojego profilu z ikoną małego telewizora. Chociaż filmy są obecnie tworzone, masz możliwość ich utworzenia. Podgląd przed pobraniem.

Kolejną mocną stroną aplikacji jest to, że możesz Przechowuj filmy i zbieraj i zbieraj liczbę użytkowników kto to widział. Sprawdź komentarze i wróć do swoich ulubionych chwil.

A teraz, gdy masz już pod ręką te technologiczne alternatywy, co powiesz na naukę w terenie? Odwiedź IGTV z aplikacji mobilnej i zobaczyć filmy przesłane przez użytkowników, których obserwujesz? Instagram to bardzo wizualna sieć społecznościowa, której czerwona nić jest Zdjęcia i filmy, które zwykle publikujemy na telefonach komórkowych.

Większość ludzi, a może wszyscy, wiedzą, jak udostępniać zdjęcia lub filmy z telefonów komórkowych za pośrednictwem Instagrama. Dziś pomożemy Ci znaleźć kogoś innego Możliwość oglądania filmów z komputeraco dla wielu jest trochę niemożliwe.

Jednak dzisiaj zrobimy co w naszej mocy, aby Cię poprowadzić i upewnić się to wyzwanie staje się rzeczywistością w wirtualnym świecie. Istnieje wiele różnych narzędzi, dzisiaj omówimy trzy z nich.

Jak publikować filmy na Instagramie z komputera?

Ta opcja jest dostępna w niektórych aplikacjach i mogą to być:

Gramblra

Pierwszą z nich jest Gramblr, czyli aplikacja umożliwiająca pobieranie Zdjęcia i filmy z komputera. Najlepsze jest to, że nie musisz posiadać telefonu komórkowego.

Pobierz aplikację na swój komputer, zarejestruj się i zaloguj. Przejdź do zakładki „Pobierz teraz”, znajdź foldery na swoim komputerze i wybierz film, który chcesz pobrać.

Poczekaj, aż się załaduje i pamiętaj, że filmy trwają 60 sekund. Być może będziesz musiał je wyciąć. Możesz wtedy opublikuj go, umieszczając stopkęlub możesz pobrać go później.

Baran

Narzędzie numer dwa z naszych trzech opcji to „taran”, przeznaczone dla komputerów zajmujących się głównie System operacyjny Linux.

Podobnie jak w przypadku Gramblr, musisz pobrać aplikację i w takim przypadku zarejestrować się przy użyciu konta i hasła na Instagramie. Wtedy ty Zacznij używać go tak, jakbyś korzystał z Instagrama z telefonu komórkowego bezpośrednio do komputera.

Google Chrome

Jak mogłeś zauważyć, jest to bardzo proste, ale mamy jeszcze jeden wybór i jest nim Chrome. Pamiętaj, że jest to przeglądarka wielofunkcyjna, w tym przesyłanie filmów na Instagram z systemu operacyjnego Windows. Jeśli masz wersję 10, jeszcze lepiej.

Aby to zrobić, musisz otwórz kartę w Chrome i przejdź do prawej górnej części. Kliknij Więcej narzędzi, a następnie Narzędzia programistyczne.

Poszukaj „Toogle Device Toolbar” na powyższych kartach, aby móc wybrać żądany smartfon. Następnie wybierz listę rozwijaną w prawym górnym rogu i Wybierz smartfon, który chcesz emulować na ekranie komputera.

Naciśnij klawisz F5, aby odświeżyć ekran przeglądarki. W ciągu, pojawi się pasek narzędzi aplikacji mobilnej Instagram.

Jeśli wykonasz te kroki, zobaczysz poniżej ikony aplikacji Instagram. Kliknij znak plus (+) pośrodku. W swoich plikach znajdź film, który chcesz opublikować a reszta jest zupełnie taka sama, jak w przypadku korzystania z aplikacji z telefonu komórkowego.

Już to odkryłeś Trzy metody pobierania filmów na Instagram z komputera. Mamy nadzieję, że nadal będziesz w pełni wykorzystywać to narzędzie pola widzenia.

Użyj tego, który Twoim zdaniem jest najbardziej korzystny, najłatwiejszy i najbardziej produktywny. Pokazuj to dalej świat wirtualny nie ma granic ponieważ tylko Ty jesteś w stanie umieścić blokady, które uniemożliwiają Ci spełnienie Twoich oczekiwań.

Nie zapomnij nas odwiedzić, ponieważ naszym celem jest zapewnienie najlepszych możliwych opcji, abyś mógł mieć jak najlepsze wrażenia. Pamiętaj jednak, że pod koniec dnia zdecydujesz, którego użyć, ponieważ decyzja należy do Ciebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mediach społecznościowych i wskazówkach, które mamy dla Ciebie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up