Oto jak uzyskać nowe emotikony na Androida i iPhone'a

Czy chcemy używać najnowszych i najnowocześniejszych emotikonów na naszych smartfonach? Zobaczmy, jak go zdobyć i pobrać

W pewien sposób emotikony zrewolucjonizowały sposób, w jaki się komunikujemy: buźka wystarczy, aby nasze zdanie lub wiadomość, która w przeciwnym razie składała się tylko z liter, cyfr i kropek, była jeszcze bardziej znacząca i ludzka. Nowe emotikony pojawiają się co roku i aby nie pozostawać w tyle i być nieaktualne, warto je śledzić i dowiedzieć się. jak zawsze mieć nowe emotikonyniezależnie od tego, z którego telefonu aktualnie korzystasz.

W tym przewodniku widzimy razem Oto jak uzyskać nowe emotikony na Androida i iPhone'apokazując wszystkie metody, których możesz użyć do włączenia i zainstalowania nowych emotikonów, gdy stają się one dostępne, bez konieczności kupowania nowego telefonu (co jest dość kłopotliwe!). Przypominamy, że nowe emotikony są wydawane mniej więcej raz w roku, więc zaleca się, aby być na bieżąco i natychmiast skorzystać z jednej z sugerowanych metod.

Indeks
  1. Jak znaleźć najnowsze emotikony
    1. Zaktualizuj system operacyjny
    2. Zaktualizuj aplikację do przesyłania wiadomości
  2. Pobierz nowe emotikony na Androida i iPhone'a
    1. Wniosek

Jak znaleźć najnowsze emotikony

Najłatwiejszym sposobem na uzyskanie nowych emotikonów jest aktualizacja systemu operacyjnego, ponieważ emotikony są istotną częścią systemów. Jeśli system operacyjny nie ma aktualizacji, możemy uzyskać nowe emotikony, instalując najnowsze wersje najczęściej używanych aplikacji do przesyłania wiadomości. Jeśli nie dostaniemy tego, czego chcemy w ten sposób, nadal możemy polegać na klawiaturach innych firm, aby uzyskać nowe emotikony, nawet na telefonach z kilkoma latami na ramionach.

Zaktualizuj system operacyjny

Najszybszym i najwygodniejszym sposobem uzyskania nowych emotikonów jest aktualizacja systemu operacyjnego, aby natychmiast otrzymać emotikony wydane w zeszłym roku. Do zaktualizuj smartfon z Androidem otwórz aplikację ustawienia, wybieramy artykuł Przez telefon lub Informacje o systemie i naciskamy Zaktualizuj system, Aktualizacja systemu lub w innych podobnych menu (na przykład na Xiaomi trzeba kliknąć zakładkę Wersja MIUI).

Na tym ekranie naciśnij klawisz Sprawdź aktualizacje aby sprawdzić nowe wersje systemu, aby można je było zainstalować. Jeśli nasz Android nie jest aktualizowany lub nie otrzymał żadnych aktualizacji od miesięcy, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem Dlaczego Android się nie aktualizuje i jak to zrobić.

Jeśli mamy iPhone'a, możemy zaktualizować system operacyjny do najnowszej dostępnej wersji, otwierając aplikację ustawienia, przenosi nas do menu Generał, naciskając menu Aktualizacja oprogramowania i zainstaluj nową wersję iOS (jeśli jest dostępna).

Po wprowadzeniu aktualizacji kliknij Pobierz i zainstaluj, aby uzyskać wszystkie nowe funkcje (w tym nowe emotikony). Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, a także jak włączyć automatyczną aktualizację iPhone'a (super zalecane), przeczytaj nasz przewodnik Jak zaktualizować iPhone'a.

Zaktualizuj aplikację do przesyłania wiadomości

Nasz smartfon od kilku miesięcy nie otrzymywał żadnych aktualizacji? Nawet jeśli nie ma już wsparcia, nadal możemy otrzymywać nowe emotikony ciągła aktualizacja aplikacji do obsługi wiadomościaby mogli korzystać ze zaktualizowanej bazy danych emoji. Jedyną różnicą w stosunku do aktualizacji systemu jest to, że nowe emotikony nie wyświetlają się poprawnie w powiadomieniach (szczególnie na Androidzie), ponieważ brakuje ich na poziomie systemu (ale nadal możesz je zobaczyć po otwarciu powiadomienia).

Poniżej zestawiliśmy niezbędne linki do aktualizacji najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości, aby można było uzyskać nowe emotikony:

Jeśli chcemy automatycznie otrzymywać nowe emotikony za pośrednictwem aplikacji, aktywujemy automatyczną aktualizację aplikacji z odpowiednich sklepów na Androida i iPhone'a; Aby dowiedzieć się więcej o tym aspekcie, zapraszamy do lektury naszych poradników Jak zaktualizować aplikacje na Androida na smartfonach i tabletach jest Jak aktualizować i usuwać aplikacje na iPhonie i iPadzie.

Pobierz nowe emotikony na Androida i iPhone'a

Jeśli nawet pobranie zaktualizowanych wersji aplikacji nie zapewnia nowych emoji, które chcemy, możemy rozważyć użycie jednego. nowa klawiatura, jest zainstalowany na Androidzie i iPhonie, aby zastąpić klawiaturę systemową.

Najlepsze aplikacje, które wprowadzają nowe emotikony do dowolnego smartfona z Androidem lub iPhone'a, to:

1) Bitmoji do tworzenia spersonalizowanych emotikonów (emotikonów), opisana już w przeszłości i dostępna na iPhone'a i Androida. Aplikacja tworzy serię niestandardowych emotikonów na podstawie naszego wyglądu, których można używać na dowolnym czacie lub klawiaturze.

2) Fleksy To jedna z najlepszych klawiatur Android jest iPhonektóry oprócz standardowych funkcji zawiera również dużą liczbę pakietów naklejek i emotikonów. Aplikacja zaleca również zastępowanie emotikonów podczas wpisywania słów i jest bezpłatna.

3) Klawiatura Kika, do pobrania za darmo z Sklep Google Play i odSklep z aplikacjami, zawiera ponad 5000 emotikonów do użycia, nowy podgląd emotikonów, ponad 3000 motywów do wyboru (co również zmienia styl dostępnych emotikonów), nowe czcionki i opcję użycia dowolnego zdjęcia jako tła, które jest naprawdę fajne i nowoczesna klawiatura.

4) Google Gboard to jedna z dwóch najpopularniejszych klawiatur na Androida i iPhone'a, która zawiera również tryb wyszukiwania i pisania emotikonów. Za pomocą Gboard możesz też tworzyć naklejki ze zdjęciem selfie.

5) Kaomoji, do iPhone jest Android, to jedna z najlepszych aplikacji do tworzenia i pisania tradycyjnych emotikonów, a nie emotikonów. Różne emotikony są również podzielone na kategorie, co ułatwia nawigację.

6) Klawisz Microsoft Swift to klawiatura podobna do GBoard, jednej z najpopularniejszych dla Androida, a także dla iPhone'a. Aplikacja uczy się również emotikonów, które najbardziej nam się podobają i poleca je podczas pisania i autokorekty.

7) Przejdź do klawiatury, ponieważ jest dostępny bezpłatnie na Androida Sklep Google Play Umożliwia dostęp do ponad 1000 emotikonów i emotikonów, pobieranie ponad 10 000 różnych motywów, szybkie uzyskiwanie nowych unikalnych GIF-ów i naklejek oraz zmianę dźwięków i tła na stylową klawiaturę, która sprawi, że wszyscy Twoi znajomi będą zazdrośni.

8.) Klucz tęczy, jedynie dla iPhone, umożliwia tworzenie nowych emotikonów na podstawie naszej twarzy, pobieranie zabawnych naklejek, wybieranie spośród tysięcy różnych tematów i dodawanie animowanych GIF-ów do rozmów, aby lepiej przekazać zabawną i przyjemną wiadomość.

Za pomocą tej klawiatury mamy możliwość tworzenia nowych emotikonów na podstawie naszej twarzy, pobierania zabawnych naklejek, wybierania spośród tysięcy różnych tematów i dodawania animowanych GIF-ów do rozmów, aby jeszcze lepiej przekazać wiadomość.

Wniosek

Dzięki nowym emotikonom możesz pisać wiadomości do znajomych i bliskich z jeszcze bardziej wciągającym ładunkiem emocjonalnym, bez względu na to, z jakiego telefonu korzystamy. Nowsze telefony mogą uzyskać emotikony nowej generacji, aktualizując system, ale starsze telefony mogą również uzyskać nowsze emotikony, instalując najnowsze wersje aplikacji do przesyłania wiadomości lub alternatywne klawiatury.

Możemy również przeczytać nasze instrukcje na temat alternatywnych klawiatur i klawiatur emoji Najlepsze aplikacje klawiaturowe na iPhone'a i iPada jest Wyświetlaj i pisz emotikony na komputerach z systemem Windows i Mac.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up