Oto jak uzyskać dostęp do skrzynki odbiorczej Hotmail z innego komputera lub wpisać ją bezpośrednio

 

Istnieje wiele dostawcy bezpłatnych usług e-mailJednak Gmail, Yahoo Mail i Microsoft Outlook są nadal ulubionymi użytkownikami. Popularność tych systemów i miliony użytkowników, którzy je posiadają na całym świecie, to także ulepszenia więcej opcji dostosowywania. Możesz nie wiedzieć, ale możesz przejdź prosto do skrzynki odbiorczej w Hotmailu.

Bezpośredni rywal perspektywy Obecnie to Gmail jest uważany za najlepszą bezpłatną pocztę e-mail na świecie, dlatego jest najczęściej używany na świecie.

Indeks
 1. Przełącz się z Hotmaila na Outlook
 2. Kroki, aby przejść bezpośrednio do skrzynki odbiorczej w Hotmail
 3. Oto szybki i łatwy sposób na dostęp do Hotmail z innego komputera
 4. Jak uzyskać dostęp do Hotmail z innego komputera?
 5. Jak uzyskać dostęp do Hotmail z innego komputera?
  1. Czego potrzebuję, aby wprowadzić mój Hotmail?
  2. Czy mogę uzyskać dostęp do Gmaila z innego komputera?

Przełącz się z Hotmaila na Outlook

Jakiś czas temu Microsoft Nabył Hotmail i od tego czasu Usługa pocztowa został przemianowany Microsoft Outlook. Ta zmiana przyniosła nowy, bardziej nowoczesny interfejs użytkownika.

Dzisiaj większość ludzi przystosowała się do zmiany, ale niewielu zdecydowało się zmienić swój adres e-mail na @perspektywy.com a zdecydowana większość użytkowników nadal używa adresu @ hotmail.com w swoich e-mailach. Jednak zmiana adresu nie odbyła się automatycznie, ale musi być wykonana ręcznie.

Kroki, aby przejść bezpośrednio do skrzynki odbiorczej w Hotmail

Domyślnie za każdym razem, gdy wchodzimy do usługi przesyłania wiadomości Microsoft, zauważamy, że wyświetlana strona jest główną stroną Windows Live Messenger. Możemy jednak skonfigurować, aby przejść bezpośrednio do skrzynki odbiorczej w Hotmail.

Kroki są bardzo proste. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zaloguj się do Hotmaila a gdy będziemy w skrzynce odbiorczej, będziemy wybór (Pojawi się w prawym górnym rogu ekranu).

Stąd idziemy Więcej opcji TAk Dostosuj Hotmail. Tutaj klikamy Ustawienia strony startowej Windows Live. Zaznaczamy pole obok Pokaż skrzynkę odbiorczą po zalogowaniu i dajemy chronić.

To prosty sposób, w jaki możemy dokonać zmiany.

Oto szybki i łatwy sposób na dostęp do Hotmail z innego komputera

Czy chcesz wiedzieć, jak szybko i łatwo uzyskać dostęp do Hotmail z innego komputera? Następnie musisz zajrzeć poniżej, ponieważ możesz znaleźć artykuł przydatny dla osób, które muszą wejść na swoje konto e-mail z innego komputera. Pewnie zdarzyło Ci się kiedyś, że odwiedziłeś dom znajomego i z jakiegoś powodu Musisz zalogować się na swoje konto e-mail Hotmail. W takich przypadkach ten samouczek będzie dla Ciebie bardzo przydatny.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć w tym zakresie, jest to W kolejnych wierszach pokażemy, jak uzyskać dostęp do poczty Hotmail lub Outlook z obcego komputera., ale nie nauczymy Cię, jak to zrobić Kolejny e-mail Hotmailponieważ wymagane jest do tego hasło. Prawda jest taka, że ​​jeśli nie masz hasła tej innej osoby, nie będziesz mieć dostępu do jej konta, więc całkowicie rezygnujesz z tej opcji. Możesz również uzyskać dostęp do usługi Hotmail z nowego komputera tutaj.

Jak uzyskać dostęp do Hotmail z innego komputera?

Dobra, chodźmy z krokami do szybki i łatwy dostęp do Hotmail z innego komputeralub, a zobaczysz, że możesz to zrobić w zaledwie 10 krokach taki atrakcyjny samouczek. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jak zawsze mówimy, możesz zostawić nam komentarz, abyśmy mogli Ci w tym pomóc:

 • Wtedy pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to weź czyjś smartfon lub komputeri użyj jednej z aplikacji przeglądarki, ale nie aplikacji Hotmail, która może być zainstalowana na telefonie innej osoby
 • Otwórz jedną z odpowiednich przeglądarek, np. Internet Explorer, Firefox lub Chrome
 • Kiedy to otworzyłeś, przejdź do oficjalnej witryny programu Outlook, z www.hotmail.com i naciśnij Enter
 • Następnie w Hotmailu otwiera się nowe okno, w którym musimy wpisać nasz adres e-mail i hasło.
 • Za kilka sekund zalogujesz się na swoje konto Hotmail na czyimś komputerze

Jak widać, jest to niezwykle prosty krok po kroku, który możemy wykonać w mgnieniu oka i potrzebujemy tylko kilku minimalnych pytań, takich jak komputer, przeglądarka, która może być zwykła, konto e-mail Hotmail, które musi być starsze niż wszystko, co wcześniej wspomniano. Od tego czasu Musisz zapamiętać konto e-mail Hotmail W przeciwnym razie nie będziesz mieć dostępu do tej sekcji komputera i swojego konta.

Jak uzyskać dostęp do Hotmail z innego komputera?

Hotmail, obecnie Outlook.com, był jednym z najpopularniejsze na świecie usługi przesyłania wiadomości. Z biegiem czasu Gmail stał się numerem jeden wśród użytkowników, ale nadal taki pozostaje Miliardy użytkowników, którzy nadal korzystają z zalet konta Hotmail.

Jeśli szukasz Wprowadź Hotmail Z innego komputera jest to naprawdę łatwe, a my pokażemy Ci krok po kroku, jak to zrobić bezpiecznie i trzymać wszystko zamknięte, aby nikt nie wszedł na Twoje konto bez Twojej zgody. Przede wszystkim dajemy Hotmail od. na przeglądarka internetowa na innym komputerze niż nasz.

Czego potrzebuję, aby wprowadzić mój Hotmail?

DO Wprowadź i zarządzaj swoim kontem e-mail w Hotmail Wszystko, czego potrzebujesz z dowolnego komputera, to połączenie z Internetem. Gdy tylko połączymy się z siecią, przechodzimy na oficjalną stronę Hotmaila (www.hotmail.com - www.outlook.com) i pojawia się okno startowe, w którym musimy wpisać swoje dane dostępowe.

Jak tylko będę mógł otworzyć Hotmail, ważne jest, aby mieć taką opcję. dezaktywować „Zachowaj połączenie sesji. " W ten sposób konto zostanie raz zamknięte zakończyć swoje działania i naciśnij Wyloguj się. Dostęp do konta wymaga jedynie podania konta e-mail i wcześniej skonfigurowanego hasła.

W celu Wprowadź HotmailMożemy czytać, odpowiadać, usuwać wiadomości, zarządzać kontami spamowymi i przechowywać wszystko w folderach zgodnie z naszymi preferencjami. Następnym krokiem jest zamknięcie konta, gdy skończymy z tym, co musimy zrobić. Proces jest po prostu bardzo prosty kliknij w prawym górnym rogu ekranu i wybierz Wyloguj się z menu rozwijanego.

Czy mogę uzyskać dostęp do Gmaila z innego komputera?

Podczas Gmail to usługa e-mail podobna do Hotmail, często zdarza się, że umożliwia również dostęp do naszego konta z dowolnego komputera. Bardzo łatwo jest dostać się do Gmaila z innego komputera, potrzebujemy tylko cPołączenie internetowe i przeglądarka internetowa. Procedura jest taka sama jak w przypadku Hotmail, wystarczy wejść na oficjalną stronę Gmaila i podać informacje o koncie i hasło. Jak tylko zalogujemy się na nasze konto, zarządzamy e-mailami, odpowiadamy na nie, usuwamy je i organizujemy w folderach oraz zalecamy ponowne wylogowanie, aby uniemożliwić innym użytkownikom dostęp do danych z naszego konta.

Należy pamiętać, że konta e-mail Można je pozostawić otwarte, jeśli nie będziemy ostrożni. Zwłaszcza, gdy korzystamy z komputerów w miejscach publicznych, gdzie nasze konto e-mail może zostać przypadkowo zauważone przez nieznajomych.

Ponieważ są to usługi przesyłania wiadomości online, możemy uzyskać do nich dostęp z dowolnego komputera z połączeniem internetowym. Możemy nawet uzyskać do niego dostęp przez przeglądarkę internetową na telefonie komórkowym lub tablecie. Wszystkie zależy od podłączonych urządzeń które mamy pod ręką i przeglądarkę internetową.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up