Oto jak sprawić, by wszystkie zdjęcia miały ten sam rozmiar w programie Word

W folderze aplikacji "Biuro„Dołączona jest kompilacja różnych aplikacji biurowych Microsoft Aplikacja Microsoft Word. Być jednym z najpopularniejszych, żeby nie powiedzieć, że tak jest najpopularniejsza na świecie aplikacja do pisania.

W rzeczywistości firma programistyczna włożyła wiele wysiłku w dopracowanie każdego możliwego szczegółu, którego potrzebują jej użytkownicy. Poprawa w każdej wersji cechy tej aplikacji do pisania. Teraz, jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy wykonują swoje czynności związane z pisaniem za pośrednictwem tej aplikacji, ten przewodnik może być pomocny.

Gdyby Musisz zmniejszyć rozmiar wszystkich obrazów które umieściłeś w swoim folderze słowo. Albo dla prostej estetyki podczas pisania, albo dla zmniejszenia objętości pliku. W tym krótkim poradniku pokażemy Ci, jak to zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać poniższe czynności.

Indeks
  1. Kroki, aby zmniejszyć rozmiar wszystkich zdjęć naraz w programie Word

Kroki, aby zmniejszyć rozmiar wszystkich zdjęć naraz w programie Word

Otwórz dokument Word (do którego edytujemy Twoje obrazy) jest pierwszym krokiem. A przy otwartym pliku musimy "Format narzędzi obrazu”. Ta opcja jest wyświetlana na górze paska narzędzi (na czerwono), gdy zaznaczamy obraz w pliku.

W tej sekcji paska narzędzi iz dowolnym wybranym obrazem. Musimy eksplorować aplikację Word, dopóki nie znajdziemy opcji o nazwie „Kompresuj obrazy”. Zwykle znajduje się w lewym górnym rogu ekranu, w „ustawienia”.

Powinieneś natychmiast otworzyć a małe wyskakujące okienko z niektórymi opcjami kompresji obrazu. To w tym oknie będziesz musiał dokonać zmian niezbędnych do osiągnięcia swoich celów. Jednak najważniejszą rzeczą, którą musisz zmienić, jest „Złóż wniosek o”.

Ponieważ w tej sekcji określamy, że spłaszczenie jest stosowane do wszystkich obrazów w dokumencie. W ten sposób wystarczy zaznaczyć opcję, która mówi: "Wszystkie obrazy w dokumencie”. Zalecamy również kliknięcie opcji „W sieci lub na ekranie”. Ponieważ ta opcja ginie wszystkie twoje obrazy optymalna rozdzielczość do wysłania e-mailem. Nie więcej i nie mniej. Ponieważ jednak ta opcja rabatu wyraźnie zależy od potrzeb użytkownika, możesz wybrać dowolną preferowaną opcję.

Po zakończeniu konfiguracji redukcji obrazu należy kliknąć przycisk "Zaakceptować”. Spowoduje to wyświetlenie wyskakującego okienka z komunikatem ostrzegawczym. W ten sposób zostaniesz o tym poinformowany proces zmniejsza rozmiar obrazów a wraz z nim jego jakość.

Pozostaje tylko nacisnąć przycisk "Zastosować„I rozpocznie się proces zmniejszania rozmiarów obrazów. I po kilku sekundach oczekiwania gotowe! Nie zajmuj więcej niż 5 minut, aby zakończyć cały proces. !Teraz wiesz, jak zmniejszyć rozmiar wszystkich zdjęć w programie Word!

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up