Oto jak przesyłać strumieniowo filmy na żywo na YouTube, Facebooku i Instagramie

Przesyłaj strumieniowo wideo na żywo z komputera lub smartfona na Youtube, Facebook lub Instagram

Korzystanie z funkcji dla i Wideo na żywo Możemy Stwórz prawdziwy internetowy program telewizyjnygdzie każdy, nie wydając ani grosza i wyposażony jedynie w komputer, kamerę internetową i mikrofon, może otworzyć kanał telewizyjny w sieci, a także stać się sławnym, zwłaszcza jeśli stamtąd założysz bazę użytkowników i obserwujących, którzy już śledzą nasze kanały społecznościowe.

W poniższym poradniku pokażemy Ci jakie to proste Przesyłaj filmy na żywo na YouTube, Facebooku i Instagramie i stwórz własny serial internetowy, własnego vloga lub własny bezpłatny kanał telewizyjny, który nadawany jest bezpośrednio w najpopularniejszych sieciach społecznościowych.
W poniższych instrukcjach pokażemy Ci, jak uruchomić telewizję na żywo z komputera i smartfona dla głównych sieci społecznościowych YouTube, Facebook i Instagram, a tym samym stworzyć za darmo własny serial internetowy, vlog lub kanał telewizyjny i transmitować go bezpośrednio do najbardziej popularne sieci społecznościowe. Kiedy już nauczymy się, jak rozpocząć transmisję na żywo, możemy również stworzyć kanał lub stronę, która jest dedykowana tylko transmisjom na żywo i transmituje tylko wideo na żywo.

CZYTAJ TAKŻE -> Programy do nagrywania filmów z kamery internetowej PC

Indeks
  1. Jak streamować na YouTube
  2. Jak streamować na Facebooku
  3. Jak streamować na Instagramie
    1. Wnioski

Jak streamować na YouTube

Aby przesyłać strumieniowo wideo na żywo z komputera na YouTube, otwórzmy to oficjalna strona sieci społecznościowej, połącz się z kontem (Google, Gmail lub Android) w prawym górnym rogu, naciśnij ikonę w prawym górnym rogu Stwórz, wybieramy Życie i postępujemy zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć nowy ciąg (np. możemy użyć naszego imienia lub fikcyjnego imienia). Na życzenie przeprowadzimy weryfikację naszym numerem telefonu i w razie potrzeby zobaczymy nowy po potwierdzeniu. Pokój kontrolny YouTube Studio.

Na pierwszym ekranie wybieramy, czy chcemy nadawać od razu, czy później, wybieramy kamerę wbudowaną w nasz laptop lub podłączoną do komputera, przyznajemy uprawnienia dostępu do kamery i mikrofonu (przez przeglądarkę), wybieramy nazwę dla Transmisja, ochrona danych publicznych, kompatybilność treści z dziećmi, w razie potrzeby ustalamy granicę wieku i natychmiast rozpoczynamy transmisję na żywo!

W niektórych przypadkach może upłynąć co najmniej 24 godziny, zanim będzie można natychmiast rozpocząć transmisję na żywo: dlatego zaleca się zaplanowanie pierwszej transmisji, czekając, aż zapoznasz się z interfejsem YouTube Studio w sekcji Możesz także wyświetlać komentarze w trybie rzeczywistym czas. , udostępniaj okno lub tryb pełnoekranowy swojego komputera i integruj inne treści multimedialne.

Jeśli natomiast wyślemy wideo z YouTube Android spacerować iPhone/iPad Wszystko, co musimy zrobić, to otworzyć aplikację, dotknąć przycisku + poniżej, wybrać Życie, przyznaj niezbędne uprawnienia i rozpocznij transmisję na żywo za pomocą przedniej kamery, abyśmy mogli transmitować w dowolnym miejscu. Ustawienia do skonfigurowania są takie same jak w YouTube Studio na PC, ale ze smartfona jest to o wiele szybsze i szybsze.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasze przewodniki czytaj Oto jak utworzyć prywatny kanał YouTube dla rodziny, przyjaciół i współpracowników jest YouTube Studio do tworzenia filmów i dodawania efektów, zdjęć i czcionek.

Jak streamować na Facebooku

Aby przesyłać strumieniowo na żywo z Facebooka na PC, otwórzmy oficjalna strona w dowolnej nowoczesnej przeglądarce (odpowiedni jest również Google Chrome), zaloguj się na posiadane przez nas konto i od razu naciśnij przycisk na ekranie głównym Wideo na żywo, obecne w obszarze zarezerwowanym do udostępniania postów.

Po przyznaniu uprawnień dostępu do kamerki i mikrofonu mamy do dyspozycji prawdziwe „studio” nagraniowe, w którym wybierasz nazwę pokazu na żywo, źródło i przeznaczenie publikacji (w protokole osobiście lub na jednym z nich) może być przez nas zarządzana) oraz czy chciałbyś uczestniczyć w transmisji na żywo z innymi osobami. Na różnych ekranach można również sprawdzać postępy transmisji, zarządzać komentarzami otrzymanymi na żywo, dodawać pytania lub ankiety oraz dostosowywać ustawienia prywatności dla użytkowników, którzy chcą oglądać transmisję.

Transmisja na żywo na Facebooku jest równie łatwa na smartfonach i tabletach: Otwieramy Android jest iPhone/iPad), wprowadź dane logowania do naszego konta, naciśnij Życie, nadajemy uprawnienia do kamery i mikrofonu i na koniec wciskamy Rozpocznij wideo na żywo.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz poradnik Grupowy czat wideo na Facebooku, na żywo i impreza wideo.

Jak streamować na Instagramie

Jeśli z drugiej strony chcemy stać się dużymi influencerami na Instagramie, możemy zacząć kręcić wiele transmisji na żywo bezpośrednio z aplikacji (do pobrania pod adresem Sklep Google Play i odSklep z aplikacjami Apple); Po otwarciu aplikacji przesuń palcem w lewo, aby otworzyć aparat, przewiń w dół elementy na dole (pod przyciskiem migawki), aż znajdziesz element Życie.

Możemy od razu uruchomić wideo na żywo, przesłać je jako prosty post lub historię. Oczywiście mamy znacznie mniej ustawień niż media społecznościowe, które widzieliśmy wcześniej, ale wciąż możemy tworzyć zabawne filmy, które przemawiają do odbiorców, dodając tagi, efekty i filtry przerywników.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasze przewodniki czytaj Jak tworzyć filmy na Instagramie za pomocą filtrów filmowych jest Jak tworzyć śmieszne krótkie filmy za pomocą rolek na Instagramie?.

Wnioski

Wielu użytkowników twierdzi, że telewizja przyszłości będzie oparta na filmach tworzonych w sieciach społecznościowych: może to być prawda i prawdopodobnie nie musimy nawet czekać na przyszłość, ponieważ w sieciach społecznościowych w tym przewodniku można już zobaczyć wiele śmiesznych filmów i znaleźć ciekawe filmy bezpośrednie, które mogą przyciągnąć uwagę młodych i bardzo młodych ludzi. Dowiedzmy się więc, jak przesyłać strumieniowo filmy na żywo na YouTube, Facebooku i Instagramie, abyśmy mogli wykorzystać naszą niszę w nowym telewizorze.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up