Oto jak łatwo zamontować partycję NTFS w systemie Mac Snow Leopard

Chociaż Mac Snow Leopard obsługuje woluminy NTFS, nie jest on automatycznie montowany (ani nie można go montować) podczas uruchamiania.

Większość ludzi zwraca się do MacFuse i NTFS-3G, podczas gdy inni próbowali różnych hacków, aby partycja NTFS działała w Finderze, z różnym skutkiem. Jeśli szukasz łatwiejszej (i bezbolesnej) drogi, sprawdź mounter NTFS.

NTFS Mounter to proste narzędzie do montowania woluminów NTFS w trybie odczytu / zapisu. Opiera się na obsłudze NTFS wbudowanej w Mac SL, więc nie ma hakowania ani modyfikacji. Co najważniejsze, nie wymaga żadnej konfiguracji i działa (przynajmniej dla mnie).

Ściągnij Monter NTFS .

Otwórz plik dmg i przeciągnij ikonę narzędzia NTFS do folderu aplikacji.

Przejdź do aplikacji i otwórz aplikację do montowania NTFS.

Powinieneś teraz zobaczyć ikonę czarnego kota na pasku menu.

Kliknij ikonę blackjacka i (jeśli to nie jest złe) twój dysk NTFS powinien być wymieniony. Kliknij odpowiednią pozycję, aby zamontować dysk NTFS. To wszystko.

Uwaga : Jeśli zamierzasz zamontować NTFS w jakikolwiek inny sposób, będziesz musiał najpierw wysunąć wolumen, zanim będzie można go zamontować przez system NTFS. Po wysunięciu głośności możesz spróbować ponownie wybrać ją z menu.

Wypróbuj mounter NTFS i daj nam znać, czy jest lepszy niż MacFuse / NTFS-3G.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up