Najlepsze wskazówki dotyczące korzystania z AirPods Pro

Czy jesteśmy wśród szczęśliwych posiadaczy Apple AirPods Pro? Zobaczmy razem najlepsze wskazówki, których możemy użyć z iPhonem

Jedne z najładniejszych słuchawek, jakie możemy kupić, to te, które zdecydowanie się wyróżniają Apple AirPods Pro, najnowsze wcielenie wkładek dousznych opracowanych przez firmę Apple, zapewniających czysty dźwięk podczas słuchania muzyki oraz podczas przybliżania lub rozmów przez Skype. Dla tych, którzy dopiero zaczynają kupować AirPods Pro, dobrym pomysłem może być od razu poznanie kilku wskazówek, aby móc w pełni z nich korzystać przy każdej okazji.

Pokażemy Ci w poniższym przewodniku najlepsze wskazówki dotyczące AirPods Prodzięki czemu możesz nimi zarządzać jak prawdziwi profesjonaliści, dostosowując dostępne przyciski, włączając redukcję szumów i włączając identyfikację dzwoniącego przez Siri (asystent głosowy wbudowany w iPhone'a i iPada).

Wskazówki, które pokażemy, są dostępne tylko po podłączeniu AirPods Pro do innego zgodnego urządzenia Apple, zwłaszcza zawsze obsługiwanego iPhone'a i iPada. Przed wypróbowaniem którejkolwiek ze wskazówek zalecamy, aby zawsze aktualizować urządzenie Apple, które zamierzamy sparować z AirPods Pro, jak również pokazano w przewodniku. Nowa aktualizacja do pobrania na iPhone'a: ​​kiedy zainstalować?

Indeks
  1. Włącz redukcję szumów w Airpodach
  2. Dostosuj czas trwania wydruku
  3. Włącz redukcję szumów na jednym airpod
  4. Włącz identyfikator rozmówcy Siri
  5. Używaj Airpods Pro jako aparatu słuchowego
  6. Włącz dźwięk przestrzenny
  7. Udostępniaj dźwięk innym AirPods
    1. ukończenie szkoły

Włącz redukcję szumów w Airpodach

Jedną z ciekawszych funkcji AirPods Pro jest tłumienie zewnętrznych szumów, które możemy ustawić bezpośrednio za pomocą drążków słuchawek lub poprzez specjalne menu ustawień. Aby dostosować je z iPhone'a lub iPada, podłącz AirPods Pro, otwórz menu ustawieniaotwieramy menu Bluetooth, wybierz przycisk „i” obok Airpods Pro i wybierz element Redukcja szumów, dostępny pod nagłówkiem Kontrola poziomu hałasu.

Ten sam element można aktywować, otwierając Centrum sterowania (przesuwając w górę od dołu lub od prawego górnego rogu) oraz naciskając i przytrzymując pasek głośności, gdy podłączone są AirPods Pro.

Jeśli mamy również zegarek Apple Watch na nadgarstku, możemy ustawić redukcję szumów w AirPods Pro, uruchamiając odtwarzanie muzyki, dotykając pola gry Apple Watch, dotykając ikony w lewym dolnym rogu i aktywując ją Redukcja szumów.

Dostosuj czas trwania wydruku

Airpods Pro mają pojemnościowy przycisk na pasku, który umożliwia sterowanie różnymi funkcjami zestawu słuchawkowego jednym dotknięciem, w tym różnymi trybami redukcji szumów. Aby ustawić czas naciskania i wygodnie naciskać przyciski, podłącz AirPods Pro do iPhone'a lub iPada, otwórz aplikację ustawienia, przejdźmy do menu Dostępność i dotykamy menu AirPods.

Na ekranie, który się pojawi, wybieramy sposób regulacji nacisku, wybierając pomiędzy elementami błąd, W podsumowaniu oraz Krótszy, dostępny pod nagłówkiem Czas trwania utrzymującego się ciśnienia. W kategorii Czas drukowania Możesz także użyć głosów, aby wybrać długość klawiszy błąd, Długo oraz Bardzo długo, zgodnie z potrzebami użytkownika.

Włącz redukcję szumów na jednym airpod

Domyślnie redukcja szumów jest aktywna tylko wtedy, gdy oboje nosimy słuchawki, ale gdy jesteśmy w korku i zawsze chcemy mieć co najmniej jedno ucho wolne, aby słyszeć nasze otoczenie, możemy sami aktywować redukcję szumów, jeśli mamy na sobie tylko jeden airpod. Aby kontynuować, podłącz AirPods Pro do iPhone'a lub iPada, dotknij aplikacji ustawienia, ponownie dotykamy menu Dostępność i otwieramy menu AirPods.

Po otwarciu ekranu przewiń w dół, aby znaleźć przedmiot Redukcja szumów za pomocą słuchawek Airpodsktóre wystarczy, aby aktywować, gdy nosisz tylko jeden AirPods Pro (Nieużywany należy przechowywać w walizce, aby nie został rozpoznany przez system).

Włącz identyfikator rozmówcy Siri

Wśród interesujących wskazówek dotyczących wypróbowania AirPods Pro znajdujemy również Identyfikator dzwoniącego przez Siri: Asystent głosowy Apple może wypowiedzieć imię osoby, która dzwoni do Ciebie przez AirPods.

Aby aktywować tę interesującą funkcję, podłączamy AirPods do iPhone'a, otwieramy menu ustawieniaotwieramy menu Wsparcie finansowe, naciskamy menu Przeczytaj nazwiska dzwoniących i wybierz artykuł Tylko słuchawki.

Używaj Airpods Pro jako aparatu słuchowego

Technologia AirPods Pro wzmacnia również dźwięki docierające do ucha, dzięki czemu działają jak prawdziwe aparaty słuchowe (chociaż nie są tak precyzyjne, jak zaprojektowane dla nich profesjonalne modele).

Aby wzmocnić dźwięki, które słyszymy, otwieramy aplikację ustawienia, otwórzmy menu Centrum Kontroli, naciskamy Dostosuj sterowanie i aktywujemy głos publiczność (dostępne w rubryce Dodatkowe egzaminy). Po dodaniu głosu otwórz centrum sterowania i naciśnij przycisk w kształcie ucha, aby aktywować funkcję Słuchanie na żywo. Pozostaje tylko zbliżyć iPhone'a do telewizora lub innego urządzenia emitującego dźwięki w celu ich wzmocnienia.

Włącz dźwięk przestrzenny

Inną bardzo popularną funkcją AirPods Pro jest dźwięk przestrzenny, który wzmacnia dźwięk i symuluje system kina domowego, gdy słuchamy dźwięku filmu lub muzyki z kompatybilnych aplikacji (takich jak Apple Music).

Aby aktywować tę interesującą funkcję, podłączamy AirPods Pro, otwieramy menu ustawienia, otwórzmy menu Bluetooth, wybierz przycisk „i” obok Airpods Pro i włącz przełącznik obok elementu Dźwięk przestrzenny. Aby dostosować efekt, możemy również otworzyć menu Zobacz i posłuchaj, jak to działa.

Udostępniaj dźwięk innym AirPods

Czy mamy przyjaciela, który chce posłuchać naszej muzyki lub obejrzeć film za pomocą słuchawek AirPods Pro? Dzięki tym słuchawkom możemy udostępniać dźwięk innym AirPods Pro, aby nawiązywać kontakty towarzyskie bez konieczności trzymania dźwięku z dala od głośnika.

Aby udostępnić bieżące odtwarzanie innym AirPods Pro, otwieramy centrum sterowania, stukamy w symbol AirPlay w pozytywce, a następnie stukamy w Udostępnij dźwiękwybierając, do którego AirPods Pro przesyłać strumieniowo dźwięk w tym samym czasie.

ukończenie szkoły

ten AirPods Pro Są to najładniejsze słuchawki, biorąc pod uwagę wszystkie funkcje i jakość dźwięku, jakie mogą zaoferować na iPhonie i iPadzie.

Być może jedynym mankamentem słuchawek jest ich zależność od ekosystemu Apple: nie potrafią w pełni wykorzystać swojego potencjału na telefonie z Androidem, choć alternatyw jest wiele, co również widzimy w przewodniku. Najlepsze słuchawki bluetooth do smartfonów podobnych do AirPods.

Jeśli chcemy poprawić dźwięk słuchawek i wkładek dousznych po podłączeniu do telefonu, możemy przeczytać nasze poradniki Jak zwiększyć głośność połączeń na smartfonach oraz Jak poprawić dźwięk słuchawek bezprzewodowych (komputer i smartfon).

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up