Najlepsze strony podróżnicze z poradami, zdjęciami i przewodnikami, jak zorganizować wakacje

Lista najlepszych stron internetowych, na których można znaleźć informacje podróżnicze, opinie, wskazówki i poradniki dotyczące planowania wakacji

Teraz każdy korzysta z Internetu do różnych celów i coraz więcej osób decyduje się na organizowanie swoich podróży bezpośrednio online, aby zaoszczędzić pieniądze i natychmiast znaleźć najbardziej pożądany cel podróży: W końcu wystarczy komputer lub smartfon, aby zabrać nasze wakacje w komfortowych warunkach bez konieczności wizyty w biurze podróży lub bez pośredników.

W tym artykule pokażemy Ci szczegółowo najlepsze strony podróżnicze z poradami, zdjęciami i przewodnikami turystycznymi, które pomogą Ci zorganizować wakacje aby mieć aktualne porady na każdą podróż i wybrać miejsce docelowe z wielu dostępnych.

Indeks

  Bezpieczna podróż

  Przed planowaniem podróży lub wakacji Nie lekceważymy ryzyka związanego z COVID-19 i innymi potencjalnymi przeszkodami raz przybył do obcego kraju. Aby znaleźć wszystkie możliwe informacje o regionie świata wybranym na wakacje, polecamy odwiedzić Bezpieczna strona podróży, opublikowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

  Kiedy wejdziesz na tę stronę, po prostu kliknij menu Znajdź kraj w lewym górnym rogu i wpisz kraj docelowy pobytu lub podróży, aby uzyskać wszystkie informacje biurokratyczne (jeśli potrzebujesz paszportu lub elektronicznego dowodu osobistego), informacje zdrowotne (ewentualnie wymagane zaświadczenia) przeciwko COVID-19 lub innym chorobom endemicznym) oraz Bezpieczeństwo informacje (numer najbliższej włoskiej ambasady lub konsulatu, ogólne instrukcje bezpieczeństwa i obszary o ograniczonym dostępie).

  Wiele zagranicznych krajów nadal akceptuje w planie zdrowotnym, że turyści są przyjmowani tylko z zaświadczeniem lub „zielonym paszportem”, aby udowodnić, że zostali zaszczepieni, że niedawno przeżyli ostrą chorobę COVID-19 lub otrzymali negatywny rozmaz ( w ciągu 72 godzin od wylotu, chociaż w niektórych krajach ramy czasowe są krótsze). Więcej informacji znajdziesz również na stronach internetowych Ponowne otwarcie UE i z boku Informacje podróżne dotyczące COVID-19.
  PRZECZYTAJ TAKŻE: Najlepsze strony do rezerwacji tanich podróży, hoteli i hosteli

  Najlepsze strony do podróżowania we Włoszech i za granicą

  Największa i najlepsza drużyna na świecie Znalezienie wskazówek dotyczących podróży, hoteli, zakwaterowania i obiektów turystycznych jest niewątpliwie TripAdvisor.

  Dzięki tej stronie możemy znaleźć zakwaterowanie we wszystkich krajach świata, ale możemy również uzyskać porady, korzystając z forum podróżniczego (ze zdjęciami i zdjęciami najpiękniejszych miejsc do odwiedzenia lub pobytu), czytając artykuły podróżnicze, zapisując się na jeden Decyzji o wyborze Certified Travellers' Choice lub skorzystaj z jednego z oferowanych pakietów turystycznych.

  Kolejna bardzo dobra strona do odkrycia najniższe ceny na naszą następną podróż na pewno tak jest? Trivago.

  Otwierając tę ​​witrynę, możemy wpisać miejsce docelowe w podanych polach wyszukiwania i wybierać spośród najbardziej atrakcyjnych wyników wyszukiwania, wybranych spośród najlepszych witryn na świecie; Dlatego Trivago nie oferuje żadnych specjalnych wycieczek, ale w jak największym stopniu dba o indeksowanie treści na innych portalach turystycznych. Nie brakuje jednak magazynów Trivago, dzięki którym można zainspirować się najpiękniejszymi i najbardziej egzotycznymi miejscami podróży.

  Dwie największe wyszukiwarki hoteli na świecie to bez wątpienia Sprzedaż biletów Ed Expedia.

  Obie strony oferują najniższe ceny w wielu miastach na całym świecie, wystarczy określić cel podróży, liczbę podróżujących osób oraz daty przyjazdu i wyjazdu, abyś mógł automatycznie wybrać najlepszy pokój. Wśród wielu funkcji na tych stronach znajdują się również pakiety Lot + hotel, Wypożyczalnia samochodów jest Atrakcje turystycznedzięki czemu możesz zaplanować każdy aspekt podróży.

  Jeśli chcemy mieszkanie w hotel najlepsza strona jest bez wątpienia HostelWorld; jeśli zamiast tego szukamy jednego prywatny dom wakacyjny lub wynajmij pokój, aby zostać i wydać niewiele, najlepsza strona na świecie jest bez wątpienia Airbnb.

  Szukaj Pakiety podróżne All inclusive, również dobre strony last minute, które należy szukać, to ponownie Expedia (już widziana powyżej) i dalej eDreams.

  Najlepsze zabytki

  Oprócz wielkich gigantów podróży i gościnności, możemy również wypróbować jedną z zarządzanych przez Włochów lub zorientowanych na Włochy witryn turystycznych, dzięki czemu możesz zainspirować się podróżami naszych rodaków lub znaleźć najnowsze oferty. Najlepsze włoskie atrakcje to:

  • Wędrujący piraci, doskonała witryna internetowa, na której codziennie można znaleźć najnowsze oferty podróży i lotów.
  • Turyści przez przypadek z programu telewizyjnego o tej samej nazwie, oferuje szczegółowe historie wielu pakietów turystycznych oraz oferuje możliwość rezerwacji hoteli i tanich lotów.
  • Data podróży zawiera zdjęcia i historie twórcy strony, w szczególności eksperta w dziedzinie nurkowania.
  • byłem tam z gazetami i wycieczkami.
  • Możliwość śledzenia specjalizuje się w ścieżkach rowerowych z 10 000 km ścieżek rowerowych i wycieczkach zorganizowanych geograficznie.
  • Versisamerica Włoski organizator wycieczek do USA.
  • Cyganie, ze stale aktualizowanymi raportami z podróży i świetnymi ofertami.

  Najlepsze międzynarodowe strony internetowe aby znaleźć informacje o podróży i odkryć nowe cele podróży w różnych językach to:

  • Wayn: sieć społecznościowa do utrzymywania kontaktu z ludźmi, których spotykasz podczas podróży.
  • Centrum miasta: przewodnik z Francji do przeglądania zarówno w Internecie za pomocą komputera, jak i telefonu komórkowego oraz wiele przewodników audio w formacie mp3 do bezpłatnego pobrania.
  • Punkt podróży: Amerykańska sieć społecznościowa do udostępniania informacji i zdjęć aktualizowanych w czasie rzeczywistym.
  • Kauczukowiec: Strona angielska ma sekcję Tours & Travel z doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi podróży.
  • IgoUgo: Amerykańska strona z bardzo szczegółowymi przewodnikami i bardzo cennymi poradami.
  • Czek na wakacje: niemiecka, ale także włoska strona z ogromną bazą danych hoteli.

  Wanderfly, Tripper i Triptuner, wśród Najlepsze miejsca, w których można znaleźć pomysły na podróż i zdjęcia. Po drugiej stronie jest to najlepsze strony z filmami o podróżach turystycznych. Inne ważne strony internetowe pozwalają Pobierz przewodnik turystyczny do druku.
  Lista ciągnie się dalej i Podróżuj przez sieci społecznościowe, aby poznać nowych ludzi za granicą.

  Wniosek

  Planowanie podróży online jest o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać: po prostu wypróbuj wszystkie wymienione powyżej strony, zaczerpnij inspiracji i porównaj oferty lotów i hoteli, aby zorganizować niezapomniane wakacje marzeń.

  Aby dowiedzieć się więcej, możemy również przeczytać nasze poradniki Wskazówki dotyczące rezerwacji hotelu przez Internet i jak Wykrywaj fałszywe recenzje w Internecie.
  Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić za wszelką cenę, możemy również zapoznać się z naszym poradnikiem Oszczędzaj na lotach i szukaj tańszych samolotów.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej