Najlepsze gry na Androida Samsung Galaxy S8, S7 i S7 Edge, S6 i S5 do pobrania

Kiedy myślimy o tym przez chwilę najlepsze urządzenia mobilne które możemy znaleźć w dzisiejszych czasach, nie ma wątpliwości, że dla flagowych terminali koreańskiej firmy Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8 Plus praktycznie nie ma konkurentów, przynajmniej w systemie operacyjnym Android.

Zwłaszcza myśląc, że czekamy na to Galaxy Note osiąga 8 i nowy Google Pixel, kiedy myślimy dziś o najlepszych telefonach z Androidem na świecie, musimy pomyśleć o różnych wersjach Samsunga Galaxy S8.

Teraz, choć oczywiście możemy daj mu wszelkiego rodzaju użytek W przypadku Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8 Plus musimy zaznaczyć, że gry są najlepszą opcją, ponieważ spędzamy wolny czas lub wypoczynek tak długo, jak zwracamy ze sobą telefon komórkowy.

Nieważne, czy jesteśmy w drodze do pracy, na uczelnię czy gdziekolwiek indziej, zawsze jest wygodnie mamy kilka dobrych gier zainstalowanych na naszym Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus, aby się bawić.

W tym artykule szczególnie wtedy, biorąc pod uwagę niezliczone wątpliwości, które użytkownicy zadają nam ostatnio, chcielibyśmy: przekaż im szereg informacji Zwykle znają najlepsze gry na Samsung Galaxy S8.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8 Plus to urządzenia mobilne, które mają jak najwięcej mocy uruchom dowolną grę całkowicie że chcemy je wykorzystać.

Indeks
 1. Jakie są najlepsze gry, które mogę pobrać na Samsung S8?
  1. Opcja, która zdecydowanie przypomina Pokémon Go:
  2. Jeśli lubisz gry kryminalne, pokochasz Grand Theft Auto (GTA San Andres):
  3. Jest gra, która wzbudzi w Tobie wiele nostalgii za Super Mario Run:
  4. Jeśli lubisz gry wieloosobowe, to Clash Royale jest dla Ciebie:
  5. Pobierz Asphalt 8: Airborne, jeśli lubisz gry wyścigowe:
  6. Jeśli lubisz strzelanki, pokochasz Modern Fight 5: Blackout:
  7. FIFA 16 jest dla miłośników piłki nożnej:
  8. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią gry misyjne, to lubisz GTA Vice City:
  9. O Real Racing 3 Entrepreneurs i Billionaire Racers:
 2. Jakie są najlepsze gry do pobrania na moje urządzenie Samsung

Jakie są najlepsze gry, które mogę pobrać na Samsung S8?

Opcja, która zdecydowanie przypomina Pokémon Go:

Kiedy myślimy o najlepszych grach na Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8 Plus, musimy zacząć od oczywiście rozmowy z nimi co za wściekłość, ponieważ telefon komórkowy nie ma żadnych ograniczeń mocy ani nic podobnego.

Szczególnie zalecamy zwrócenie uwagi na możliwość, że zainstaluj pokemona, aby, zwłaszcza jeśli uważasz się za fana tej serii. Prawda jest taka, że ​​Pokémon Go tytuł wirtualnej rzeczywistości, z bardzo dobrą grafiką, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się swoimi możliwościami.

Jest też kilka sztuczek, aby zdobyć pokecoiny, które bardzo ci pomogą, więc jeśli lubisz Pokémony, nie zastanawiaj się dwa razy i pobierz to Nowa wersja.

Jeśli lubisz gry kryminalne, pokochasz Grand Theft Auto (GTA San Andres):

Po drugie, każdy Samsung Galaxy S8 czy Samsung Galaxy S8 Plus pozwoli Ci cieszyć się jednym z najlepszych gry kryminalne tych czasów.

Mówimy o franczyzie Grand Theft Auto i konkretnie z GTA San Andreas w tym przypadku. Dzięki Samsungowi Galaxy S8 możesz je zdobyć get bardziej intensywne gry dziś bez żadnych opóźnień lub zwłok, które zawsze są niepokojące.

Jest tak duże zapotrzebowanie na tę grę, że wiele osób zastanawia się, kiedy GTA 6 zostanie wydane, ponieważ wszyscy umierają, aby dostać się do tej nowej. Poprawiona wersja.

Jest gra, która wzbudzi w Tobie wiele nostalgii za Super Mario Run:

A jeśli wspomnieliśmy o Pokémon Go i GTA San Andreas, co do tego też nie mieliśmy wątpliwości powinniśmy polecić dla wszystkich użytkowników Galaxy S8 lub Galaxy S8 Plus, zainstaluj Super Mario Run na swoich urządzeniach inteligentnych.

To był klasyk niedawno wprowadzony na terminale z systemem Android, w którym musimy iść z tą sławną postacią, próbując pokonać wszystkie poziomy z jego różnymi trudnościami.

Chociaż różni się nieco od oryginalnego Mario, powinieneś wiedzieć dokładnie tak, jak w tej grze, w tej grze jest sposób na odblokowanie całego świata, dzięki czemu możesz wyższy poziom szybciej.

Jeśli lubisz gry wieloosobowe, to Clash Royale jest dla Ciebie:

I skończyliśmy prosto z ręki a klasowa gra rodzinna, który jest w rzeczywistości najpopularniejszy ze wszystkich w tej samej kategorii. To jest tytuł bardzo zabawne Działa w czasie rzeczywistym i posiada system multiplayer.

Dostajesz wszystko rodzaj bohaterówJak panowie, postać, której każdy chce, czarodziej lodu ma zabawne postacie i charakterystyczne elementy, w skrócie.

Teraz jedynym sposobem na pokonanie wszystkich wrogów jest poznanie charakterystyki każdej z kart. Jak widzisz dostaniesz przepustkę godziny rozrywki Jesteś gotowy?

Która z tych gier jest twoją ulubioną Samsung Galaxy S8?

Samsung Galaxy S5 był flagowcem koreańskiej firmy na rok 2014, a fakt, że był to urządzenie, którego chciało tak wielu użytkowników, wielu z nich wciąż mają go w rękach i nadal go używać, ponieważ jego wydajność jest zgodna z oczekiwaniami i nie tylko.

Jeśli nie pamiętacie, jak wygląda Samsung Galaxy S5, musicie wziąć pod uwagę, że jest to terminal z 5,1-calowym ekranem i technologią Super AMOLED o rozdzielczości Full HD, więc jest idealny do biegania wszelkiego rodzaju gry.

Faktem jest, że Samsung Galaxy S5 to terminal, który nadal działa bardzo dobrze, dlatego zobaczysz, że w tym artykule zamierzamy to zrobić nauczy Cię najlepszych gier Jeśli chodzi o Samsung Galaxy S5, w tej chwili spotkasz jedne z najtrudniejszych na rynku.

Oczywiście najlepiej przeczytać ich relacje, bo te tytuły są dla for Samsung Galaxy S5 naprawdę różni się od siebie, więc musisz znaleźć taki, który będzie idealnie pasował do rodzaju rozrywki, którą lubisz najbardziej.

nowi użytkownicy gry

Pobierz Asphalt 8: Airborne, jeśli lubisz gry wyścigowe:

Dowiemy się być może, że wielu zwykłych użytkowników Samsunga Galaxy S5 uwielbia gry wyścigowe, a w tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać myśleć o tym, co się dzieje z gra Asfalt 8: W powietrzu. W przypadku tej gry możemy podkreślić, że ma jedną z najlepszych grafik w segmencie, a jednocześnie oczywiście ma niezliczoną ilość samochodów do wyboru.

Jeśli lubisz strzelanki, pokochasz Modern Fight 5: Blackout:

Modern Fight 5: Blackou to jedna z najlepszych strzelanek w FPS, w które możemy teraz grać na naszym Samsungu Galaxy S5. Jeśli chcesz się cieszyć graj w najlepszą strzelankę, który również oferuje nam fabułę i fabułę u szczytu okoliczności, to bez wątpienia to Gra jest tą do pobrania. Ponadto ma bardzo zabawny tryb wieloosobowy, w którym można rzucić wyzwanie naszym przyjaciołom.

FIFA 16 jest dla miłośników piłki nożnej:

Kiedy myślimy o najlepszych grach na Samsunga Galaxy S5, nie sposób nie uznać za najlepszy możliwy symulator piłki nożnej. Tak jest w przypadku FIFA 16 i chociaż mamy też FIFA 17, lubimy to trochę bardziej dla niektórych opcji. Prawda jest taka, że ​​jeśli chcesz grać ze swoimi ulubionymi drużynami, zarządzać nimi, ścigać historycznych rywali lub nie tylko, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to pobrać FIFA 16 teraz na Galaxy S5.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią gry misyjne, to lubisz GTA Vice City:

Lista najlepszych gier nie może znajdować się w żadnym segmencie, chyba że włączymy jedną z części serii GTA. W takim przypadku szczególnie polecamy gra GTA Vice City, od kiedy jest jeden z najbardziej rozrywkowych, tytuł stworzony przez ludzi z Rockstar Games, który postawi na nas buty kilku skomplikowanych mężczyzn, którzy muszą wykonać przeróżne misje, aby sprostać wyzwaniom i uzyskać różnego rodzaju korzyści.

O Real Racing 3 Entrepreneurs i Billionaire Racers:

I oczywiście kończymy z nim ramię w ramię Gra Prawdziwe wyścigi 3, gra, o której musimy powiedzieć, to jeden z najlepszych wyborów w zakresie wyścigów, zwłaszcza jeśli marzysz o zostaniu miliarderem i światowej sławy. W tej grze sukces jest niezbędny do ulepszania swoich samochodów w warsztacie, więc musisz być czujny podczas wszystkich zawodów, aby nie rezygnować z jednej pozycji.

Która z tych gier jest Twoim ulubionym Samsung Galaxy S5?

Nie możemy zaprzeczyć, że urządzenia mobilne stają się coraz bardziej wydajne, nie posuwając się zbyt daleko, nawet telefony komórkowe o niskim i średnim poziomie, takie jak ten Samsung J7 aby nie wykraczać poza bycie dostępnym, cieszą się dobrą gamą gier.

Chociaż wyraźnie są te, które są wyższe na końcu, takie jak Samsung S7 liczba możliwości Do gier, które są prawie nieskończone. Dlaczego to mówię? Po prostu dlatego, że nie tylko będziemy mogli grać w gry na Androida, ale nawet patrząc na Xbox 360, PlayStation 3 i Wii, będziemy mogli emulować wszystko na naszym telefonie komórkowym, więc jest to dość potężne.

Xbox Wii Play Station

Jakie są najlepsze gry do pobrania na moje urządzenie Samsung

Ale przejdźmy do czego bardzo nas to interesuje, Porozmawiamy o najlepszych grach, jakie mamy dostępne w sklepie Google i o tym, że nasz Samsung S7 lub S7 Edge będzie w stanie sprawić, że będzie działać bez żadnego problemu, nawet nie przekonując ani jednej kropli.

To dobry wybór Pobierz Modern Combat 5: Muszę przyznać, że jest to jeden z pierwszych, które pobrałem, gdy tylko dostałem Uwaga 5 a kiedy udało mi się opanować S7, też go pobrałem.

Wystarczy kilka słów, aby pobrać Call of Duty na Androida, z po prostu wysublimowaną jakością grafiki i będąc jednym z najlepszych dokładnie w grafice które znajdujemy na tej platformie i jesteśmy jednymi z pierwszych pod względem jakości ze znaczącymi efektami świetlnymi, co daje coś bardzo realistycznego.

Kolejna opcja, która zapewni Ci godziny rozrywki pobierz The Walking Dead: Bez wątpienia panowie są jednymi z więcej zabawnych gier że dostaniesz i z kim na pewno będziesz uzależniony.

Bardziej niż cokolwiek dla tych, którzy są fanami komiksów, a także seriali telewizyjnych, które poruszają miliony ludzi, ale zostaw to na boku, jeśli chcesz, nawet jeśli są to małe zombie, zdecydowanie musisz Spróbuj A poza tym musisz skorzystać z tego, że jest wolny.

Reborn Heroes: Enigma: Prawo do zwrotu Seriale o bohaterach Oczywiście na jego podstawie musiała powstać gra i to jest właśnie to.

Zasadniczo musimy uciec z miejsca, w którym jesteśmy zakładnikami ciekawych mocy, przygoda pełna akcji, bardzo zabawne, choć jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że nie trwa tak długo, jak byśmy chcieli i kosztuje około pięciu dolarów. Ale czy warto.

To najlepsza opcja, jaką możesz dostać pobierz Dungeon Hunter 5: Najlepsi oszczędzamy oczywiście na końcu, bo w tym hack-and-slashu, w którym musimy wyeliminować wszystko w zasadzie tylko wysublimowani panowie, od samego początku jakość grafiki jest ekscytująca.

Ale poza tym ogólna jakość historii, wrogów i scenariuszy to najlepsza gra typu hack-and-slash gra akcji RPG na Androida z wieloma możliwościami.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up