Najlepsze darmowe gry tylko na Windows 10 i 11

Specjalny wybór najlepszych, najpopularniejszych i najpopularniejszych darmowych gier Windows 10 z Microsoft Store

Niewielu użytkowników wie z Microsoft Store, App Store wbudowany w Windows 10, pozwala nam pobierać bezpłatne aplikacje i gry, podobnie jak Stores dla Androida i Apple Store na iPhone'a. Chociaż aplikacje są w większości nadal niedojrzałe i nie mogą jeszcze dobrze zastąpić tradycyjnych programów, dyskurs zmienia się, jeśli chodzi o Gry wideoktóry obszar Microsoft Store jest naprawdę duży i doskonałej jakości.

Aby nie zgubić się w poszukiwaniach, przyjrzymy się specjalnej selekcji w tym artykule Najlepsze darmowe gry dla systemu Windows 10 z systemem Windows 11 do pobrania ze sklepu Microsoft Store i różne gatunki, niektóre z najpopularniejszych w sklepie. Chociaż można w nie grać za darmo, większość z tych gier można wydać prawdziwe pieniądze na ulepszenia i dostosowania.

CZYTAJ TAKŻE -> 60 najlepszych darmowych gier na PC

Indeks
 1. 1) Asfalt 9: Legendy
 2. 2) Trzy Królestwa: Bohaterowie Przeznaczenia
 3. 3) Striker Zone: strzelanki online z pistoletami
 4. 4) World of Tank Blitz
 5. 5) Gra online WWR: Wojna robotów
 6. 6) World of Warships
 7. 7) Schron przeciwatomowy
 8. 8) Call of Duty: Strefa wojny
 9. 9) Roblox
 10. 10) automat do gry w pinball systemu Windows XP
 11. Inne gry na Windows 10
  1. dyplom

1) Asfalt 9: Legendy

Asfalt 9: Legendy to jedna z najpopularniejszych zręcznościowych gier wyścigowych dla systemu Windows 10, która zawiera superszybką samochodową grę wideo ze świetną grafiką 3D. Po wybraniu jednego z wielu dostępnych samochodów ścigaj się z czasem w różnych scenariuszach, każdy z innymi ścieżkami, aby jako pierwszy dotrzeć do mety.

Podobnie jak w serii Need For Speed ​​i podobnie jak w filmach Szybcy i Wściekli, możesz ulepszać samochód modyfikacjami i wypuszczać nitro na drogę dla potężnego przyspieszenia. Asfalt jest szczególnie świetną zabawą w trybie multiplayer, który pozwala rywalizować w wyścigach sieciowych z maksymalnie 8 osobami lub zmierzyć się z tą, która ma najlepszy czas.

2) Trzy Królestwa: Bohaterowie Przeznaczenia

Trzy królestwa to klasyczna bijatyka, której celem jest zdobycie tronu. Do fabuły możemy wybierać spośród ponad 300 bohaterów. Aby wygrać, musisz zbudować silną drużynę i stworzyć unikalną kombinację bohaterów, aby pokonać przeciwników.

Bardzo fajna i ekscytująca gra RPG, która wymaga strategii i taktyki, aby móc wygrać w bitwie. W grze możemy rozmawiać z innymi graczami z całego świata i starannie dobierać naszych sojuszników, aby umożliwić ostateczne zwycięstwo.

3) Striker Zone: strzelanki online z pistoletami

Strefa atakującego to wciągająca strzelanka w stylu Call of Duty. W tej wieloosobowej grze 3D online zaczniemy w Czarnobylu, aby przetrwać inne drużyny. Gra oferuje ogromną różnorodność broni, wyposażenia i ulepszeń dla nas i naszych sojuszników. Gra toczy się w różnych obszarach Czarnobyla: zawsze warto wybrać najlepszą broń w zależności od sytuacji, aby od razu nie znaleźć się w niekorzystnej sytuacji.

Intuicyjne sterowanie sprawia, że ​​jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Gra oferuje wspólny czat, w którym można rozmawiać z sojusznikami i planować strategię. Pokonaj wszystkich terrorystów i zostań najlepszym wojownikiem w Czarnobylu.

4) World of Tank Blitz

World of Tank Blitz to gra wojenna oparta na czołgach dostępna w sklepie za darmo, ale z opcją zakupu nowych czołgów i odznak. W tej grze rywalizujemy w zespołach „siedem na siedem” z graczami z całego świata.

Jest to bardzo wciągająca i zabawna gra MMO, w której możemy walczyć na jednej z 26 aren bitewnych, z których wszystkie są unikalne w swoim gatunku (i mają różne strategie dla każdej mapy). W grze dostępnych jest ponad 300 czołgów opartych na realistycznych modelach z Japonii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, ZSRR i Stanów Zjednoczonych.

5) Gra online WWR: Wojna robotów

Jeśli kochamy roboty wojenne, nie możemy ich przegapić Gra online WWR: Wojna robotów, w którym stoczymy mnóstwo robotów bojowych w totalnej wojnie przeciwko innym robotom. Roboty mają niszczycielską siłę bojową, więc mogą za jednym zamachem zabić wroga (jeśli zostaną umieszczone w odpowiednich miejscach).

Podobnie jak w przypadku innych podobnych gier MMO, możemy modyfikować naszego robota, podwajać jego wydajność i zwiększać jego wytrzymałość, aby w miarę postępów turnieju stawać się coraz silniejszy. Gra oferuje ciągłe wyzwania z możliwością bezpłatnego udziału w międzynarodowych turniejach, dzięki czemu możesz wspinać się po szczeblach i stać się najpotężniejszym robotem na świecie.

6) World of Warships

Jeśli lubisz czołgi, poczekaj, aż zobaczysz okręty wojenne! Z grą Świat okrętów wojennych Możemy przeżyć epickie bitwy morskie i wybierać spośród ponad 300 okrętów opartych na prawdziwych modelach, takich jak krążowniki, niszczyciele i lotniskowce.

Walczymy online z innymi graczami o dominację na morzu, zbieramy nasz zespół niezwyciężonych sojuszników i wygrywamy wojnę morską. Podobnie jak w innych podobnych grach, możemy ulepszyć dowolny element statków, ale nawet nie wydając ani grosza, otrzymamy bardzo wciągający poziom strategicznego wyzwania.

7) Schron przeciwatomowy

Jak mieszkasz w bunkrze nuklearnym? Z Schron nuklearny Musimy zarządzać wszystkimi aspektami bunkra nuklearnego, wybierać pomieszczenia, ludzie będą w nim pracować i zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić bunkierowi wodę, światło i żywność. Uchodźcy mają swoje potrzeby: lepiej zwracać uwagę na ich potrzeby, aby zawsze byli szczęśliwi i zadowoleni.

Oprócz funkcji zarządczych, istnieją również bitwy przeciwko zmutowanym potworom, z innymi ocalałymi wrogami i dzikimi zwierzętami: od nas zależy, czy wyposażymy każdego ocalałego ze schronienia w skuteczną broń i wzmocnimy systemy.

8) Call of Duty: Strefa wojny

Jeśli kochamy gatunek mobilnych strzelanek Call of Duty, na pewno spodoba nam się gra Call of Duty: Warzone. W tej grze MMO online mamy ogromną arenę, na której możesz walczyć z każdym lub zawierać sojusze, aby pokonać najsilniejsze drużyny na poziomie międzynarodowym.

Chociaż gra jest darmowa, oferuje wiele ulepszeń i broni do kupienia, które mogą zwiększyć twoje szanse na wygranie najkrwawszych bitew. Gra pozostaje przyjemna dla zwykłych gier, nawet bez wydawania euro, biorąc pod uwagę dobry zapas broni, który jest oferowany wszystkim graczom.

9) Roblox

Bardzo młodzi ludzie na pewno to docenią Roblox, jedna z najpopularniejszych gier poniżej 10 roku życia. jest bardzo popularny wśród dzieci. W tej grze musimy wykazać się kreatywnością, aby stworzyć naszą postać, wybierając spośród wielu czapek, koszulek, twarzy i wielu innych.

Po przygotowaniu awatara wybieramy jeden z tysięcy dostępnych światów i wchodzimy w interakcję z innymi awatarami lub z wyjątkowymi sytuacjami z wybranego świata, abyśmy mogli przeżyć fantastyczne przygody z nowymi i starymi znajomymi.

10) automat do gry w pinball systemu Windows XP

Kto nie pamięta słynnego automatu do gry w pinball pod Windows XP? Ta gra była naprawdę przyjemna i wciągająca, ale z jakiegoś niejasnego powodu Microsoft usunął ją w późniejszych wersjach systemu operacyjnego. Aby ponownie przeżyć tę grę, możemy ją pobrać ze sklepu Gwiazda pinballa, wierna kopia pinballa na starym systemie operacyjnym.

Po prostu otwórz aplikację i użyj klawiszy klawiatury, aby poruszać paletkami, rzucać piłką i przesuwać całą arenę (nie przesadzaj, bo to jest TILT). Stara gra, ale wciąż świetna zabawa do spędzania czasu bez wydawania czegokolwiek i bez konieczności logowania.

Inne gry na Windows 10

 • Modern Combat 5: Zaciemnienie to najlepsza darmowa strzelanka dla systemu Windows 10, kompletna i z grafiką godną najlepszych gier FPS. To gra, która powinna spodobać się każdemu fanowi Call of Duty lub Battlefield, z pełną akcji kampanią dla jednego gracza i fantastyczną fabułą oraz trybem wieloosobowym z pięcioma różnymi klasami żołnierzy (atak, twardy, zwiad, snajper i wsparcie). .
 • Wściekłość snajpera to gra snajperska, jedna z najpoważniejszych i dobrze zaprojektowanych gier, która ma odpowiednią ekscytację dzięki wielu misjom.
 • Przesadzone 3 to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, w której mężczyzna jest zabierany od tyłu i może poruszać się i strzelać, aby ukończyć różne misje. Grafika i rozgrywka są na najwyższym poziomie, mimo że są bezpłatne.
 • Blitz Świat Dziękczynienia to wysoce taktyczna gra wojenna czołgów rozgrywana w trybie wieloosobowym przeciwko innym graczom.
 • mali żołnierze 2 to gra strategiczna czasu rzeczywistego, w której musisz kontrolować zabawne oddziały. Ta gra jest fajna, z wymagającymi misjami, świetną grafiką i świetną rozgrywką.
 • Wyścig GT 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych dla systemu Windows 10, z dużą ilością torów i widokiem z pierwszej osoby, który sprawia wrażenie, że naprawdę jeździsz.
 • Szachy 3D to jedna z najlepszych gier planszowych na komputer z systemem Windows 10 do grania twarzą w twarz, twarzą w twarz i twarzą w twarz.
 • Ludo król to kolejna gra planszowa, która daje najwięcej frajdy z przyjaciółmi.
 • pająk to najpopularniejsza karta do pasjansa na PC.
 • Magiczne królestwa Disneya to prosta i urocza gra, w której musisz stworzyć park Disneya z księżniczkami i postaciami Disneya, Pixara i Gwiezdnych Wojen.
 • Microsoft Saper to historyczna gra Windows, teraz z różnymi trybami, a nawet różnymi poziomami.
 • Microsoft Sudoku to najlepsze darmowe Sudoku na Windows 10.
 • Microsoft Scavenger Hunt to gra logiczna z zagadkami, które należy rozwiązać, aby znaleźć skarb ukryty w ścieżkach i labiryntach tuneli.
 • Łapanie kota to swobodna gra pełna zabawnych wyzwań, odpowiednia dla dzieci.
 • Iliriada to darmowa gra strategiczna dla wielu graczy i międzyplatformowa, gatunek RPG, bardzo duża.
 • Poli i marmurowy labirynt to gra z bardzo ładną grafiką, w której prowadzisz piłkę, aby zebrać wszystkie kryształy i dotrzeć do czerwonej flagi, aby przekroczyć poziom. Największą frajdą jest też gra z przyjaciółmi.
 • Swobodny przepływ to łamigłówka z 300 różnymi poziomami i 10 różnymi rozmiarami planszy, w której musisz połączyć odpowiednie kolory z rurką, rysując linię i tworząc przepływ.
 • Przyjaciele minigolfa to bardzo przyjemna gra w golfa 3D z kolorową grafiką i płynnymi dźwiękami.

dyplom

To tylko kilka darmowych gier w Sklepie Windows 10. Aby znaleźć więcej, po prostu otwórz aplikację. Sklep Microsoft Otwórz sekcję w menu startowym Gry i na koniec naciśnij sekcję Darmowe popularne grydzięki czemu możesz oglądać i pobierać inne zabawne gry.

Jeśli lubimy open source, możemy pobrać i grać w wiele darmowych gier, jak pokazano w naszym przewodniku Ponad 60 gier open source na systemy Linux, Mac i Windows PC, na zawsze za darmo.
Z drugiej strony, jeśli gramy z konsol lub smartfonów z Androidem, zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami Najlepsze darmowe gry na PlayStation (PS4 i PS5) oraz Xbox oraz 25 darmowych gier bez „zakupów w aplikacji” na Androida.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up