Najlepsze darmowe gry Buraco na Androida i iPhone'a przeciwko innym ludziom online

Aby grać w Burraco na iPhonie i Androidzie, trenować lub rzucać wyzwania graczom z całych Włoch w turniejach i wyzwaniach, oto najlepsze aplikacje do darmowej gry w Burraco.

Czy lubimy grać w Burraco i chcemy być przygotowani na turnieje w domu lub w podróży z naszym wypróbowanym i przetestowanym smartfonem lub tabletem? Czy nie zaakceptowaliśmy ostatecznej miażdżącej porażki w grach między przyjaciółmi lub rodziną? Wtedy z przyjemnością dowiesz się, że możemy spróbować tak wielu Aplikacja, która pozwala na Buraco. mogę grać zarówno przeciwko sztucznej inteligencji, jak i prawdziwym przeciwnikom online, o rosnącym poziomie trudności i coraz bardziej ekscytujących wyzwaniach.

Jeśli uważamy, że jesteśmy mistrzami Burraco, nie marnuj więcej czasu i wypróbuj jedną z aplikacji dla Graj w burraco za darmo na iPhone'a i Androida zalecane w tym przewodniku. Możemy grać w dowolnym momencie bez ograniczeń zarówno przez połączenie 3G / LTE, jak i przez połączenie Wi-Fi lub grać offline bez zużywania ruchu danych, grając przeciwko sztucznej inteligencji urządzenia.

Notatka: Żadna z polecanych w tym artykule aplikacji nie pozwala na grę na prawdziwe pieniądze lub płatne turnieje; Możesz grać tylko o sławę i satysfakcję, strzelając i pokonując przeciwników, nie można grać z tymi aplikacjami.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Graj w karty na Androidzie, iPhonie i iPadzie z najlepszymi darmowymi aplikacjami

Indeks
 1. Gry online burraco
  1. 1) Burraco Jogatina
  2. 2) Burraco i Pinelle z rzędu
  3. 3) Burraco Italiano wyzwaniem
  4. 4) Królewskie Buraco
  5. 5) BurracoON
  6. 6) Klub BurracoDelGioco
  7. 7) Oprogramowanie Burraco G
  8. 8) Burraco z przyjaciółmi
  9. ukończenie szkoły

Gry online burraco

1) Burraco Jogatina

Jeśli chcesz grać w Burraco zarówno przeciwko komputerowi, jak i prawdziwym graczom online, możesz pobrać bezpłatną aplikację Burraco Jogatina. Dzięki tej aplikacji możesz grać z 2 lub 4 graczami bez połączenia sieciowego i możesz wybrać, czy grasz online z innymi prawdziwymi graczami (w tym przypadku potrzebujesz połączenia internetowego) lub offline z oferowanymi botami o różnych poziomach trudności. Aplikacja jest dość dokładna graficznie, oferuje czat do wysyłania SMS-ów do innych osób w grze, a zasady są bardzo wierne.

Jeśli chcesz wypróbować tę aplikację, możesz ją pobrać za darmo. Android i dla iPhone/iPad.

2) Burraco i Pinelle z rzędu

Burraco i Pinelle Online to kolejne wspaniałe aplikacje do grania w Burraco za darmo na smartfonie. Dzięki tej aplikacji możesz grać zarówno online przeciwko prawdziwym graczom, jak i w trybie offline (bez zużywania ruchu danych) przeciwko dostarczonej sztucznej inteligencji. Gra opiera się na oficjalnych zasadach FIBur (Włoskiego Stowarzyszenia Burraco), więc grając z tą aplikacją masz pewność, że nikt nie gra z „wymyślonymi” lub dziwnymi zasadami, ponieważ wszyscy przestrzegają zasad turnieju. Możliwości, jakie daje ta aplikacja, jest naprawdę wiele: możesz stworzyć własny klub, który obejmuje tylko osoby, które znasz, możesz organizować turnieje, dostosowywać aplikację i wspinać się po światowych rankingach burraco, aby pokazać wszystkim, że jesteś najlepszy. .

Burraco i Pinelle Online możemy pobrać bezpłatnie za Android i dla iPhone/iPad.

3) Burraco Italiano wyzwaniem

Jeśli chcemy grać ze znajomymi i rzucić im wyzwanie w Burraco, możesz pobrać Burraco na swoje urządzenie przenośne. Chociaż nazwa aplikacji jest dość prosta, jest to kompletna aplikacja umożliwiająca grę w wiele odmian 2 lub 4 graczy Burraco. Ta aplikacja oferuje również dobre wyzwanie, jeśli lubisz zbierać trofea: W wyzwaniach Burraco można zebrać ponad 20 osiągnięć, dzięki czemu możesz pokazać wszystkim, jak dobrze przypisujesz karty i pamiętasz karty, które zostały już odrzucone. Jeśli nie masz połączenia z Internetem, nadal możesz grać przez Wi-Fi lub Bluetooth, aby grać ze znajomymi lokalnie.

Jeśli jesteś zainteresowany tą aplikacją, możemy ją pobrać za darmo Android i dla iPhone/iPad.

4) Królewskie Buraco

Wariantem Burraco jest Royal Burraco, w którym sortowanie nie jest dozwolone i można zrobić tylko „czyste” Burraco, czyli z tego samego stroju. Ten wariant jest trudniejszy do grania, więc nie jest zbyt powszechny podczas zabawy z przyjaciółmi lub krewnymi, ale możesz zaprezentować go tylko najlepszym jako nowy wariant burraco (znalezienie nowych przeciwników nie zajmie Ci dużo czasu!). . Ale zanim będziesz mógł zaprezentować tę grę, poćwicz rzucanie wyzwania innym graczom w prawdziwym Burraco dzięki tej aplikacji, która pozwala organizować zarówno indywidualne stoły (dla 2 lub 4 graczy), jak i turnieje, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat tego wariantu i udowodnić swoje umiejętności w przyszłości gry na żywo.

Jeśli ten wariant Burraco jest dla nas, możemy go pobrać za darmo Android.

5) BurracoON

To kolejna bardzo popularna gra Buraco na Androida i iPhone'a, którą możesz pobrać za darmo i grać online z innymi prawdziwymi graczami. Po każdej grze możesz sprawdzić statystyki i zobaczyć ogólny ranking graczy. Możesz grać bez rejestracji, bezpośrednio i szybko, bez zobowiązań i zgodnie z zasadami tradycyjnego Burraco.

Aby od razu zacząć grać, wystarczy pobrać darmową aplikację dla Android i dla iPhone/iPad.

6) Klub BurracoDelGioco

Kolejną bardzo przydatną aplikacją do grania w Burraco online na Androida za darmo jest Klub BurracoDelGioco, kompleksowa aplikacja dla każdego, kto szuka ekscytującego i szybkiego wyzwania karcianego. Dzięki tej aplikacji możemy grać za darmo bez rejestracji, grać online ze znajomymi lub z komputerem, grać sam przeciwko komputerowi (z coraz większym trudem), brać udział w turniejach i wspinać się w tygodniowych lub miesięcznych rankingach, aby nawiązać kontakt z innymi graczami.

Aplikację można pobrać bezpłatnie za Android.

7) Oprogramowanie Burraco G

Wśród aplikacji, które możemy pobrać, jest Oprogramowanie Burraco G, bardzo graficzna gra, która oferuje możliwość gry online i offline, zmianę koloru kart i tła oraz rywalizację o tygodniowe i miesięczne tabele liderów, aby spróbować wygrać z bardzo dobrymi i bez wątpienia doświadczonymi graczami.

Aplikację można pobrać bezpłatnie na wszystkie urządzenia Android.

8) Burraco z przyjaciółmi

Jeśli nie chcemy grać online, ale lubimy grać w Burraco ze znajomymi przy tym samym stole, niekoniecznie musimy grać w prawdziwą grę karcianą, ponieważ dzięki aplikacji Burraco Con Amici możemy stworzyć serwer, aby połączyć naszych znajomych (maksymalnie 4 osoby), aby grać w Burraco w trybie offline, postępując zgodnie z klasycznymi zasadami i korzystając z połączenia Wi-Fi Direct, aby umożliwić komunikację wszystkim urządzeniom (z których wszystkie muszą mieć zainstalowaną aplikację).

Tę ciekawą aplikację można pobrać na urządzenia Android, więc upewnijmy się, że wszyscy znajomi mają urządzenie z Androidem, zanim zaplanujemy grę.

ukończenie szkoły

Powyższe to najlepsze gry Buraco, w które możesz grać online lub offline za darmo, nie płacąc nic, aby odblokować nowe poziomy lub rywalizować w krajowych i międzynarodowych turniejach. Niektóre aplikacje mają oczywiście reklamy, które mają przetrwać, ale nic denerwującego ani zbyt inwazyjnego.

Nie lubimy Burraco, ale wolimy grać w pokera na naszym smartfonie? Więc po prostu przeczytaj artykuł Jak grać w darmowego pokera online na Androida i iPhone'a?. Jeśli szukamy innych rodzajów gier karcianych, takich jak Broom, Solitaire, Trump, a nawet Uno lub Burraco do grania na komputerze, przeczytaj nasz poradnik Pasjanse i darmowe gry karciane online: Uno, Scopa, Burraco, Briscola itp..

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up