Najlepsze aplikacje kempingowe na świeżym powietrzu na Androida

Czy lubimy kemping i plener? Zobaczmy razem, które aplikacje należy zawsze zabrać ze sobą na wakacje w namiocie lub kamperze.

Camping to bardzo przyjemna aktywność w sezonie letnim, ponieważ pozwala trochę pomieszkać na świeżym powietrzu i pozostać w kontakcie z naturą w nieskończoność bez obaw o zgiełk i narzucone rytmy. . życie miejskie lub życie cyfrowe. Dla początkujących dobrze jest mieć go zawsze pod ręką Zakres przydatnych zastosowań, aby lepiej zarządzać swoim kempingiem i życiem na świeżym powietrzuaby uniknąć niebezpieczeństw i nieprzyjemnych sytuacji.

W poniższym przewodniku przyjrzymy się Najlepsze aplikacje kempingowe i outdoorowe na Androida do ściągnięcia za darmo z Telefon bojowybyć przygotowanym na każdą ewentualność i beztrosko żyć na świeżym powietrzu.

Indeks
  1. Aplikacja kompasu
  2. Aplikacja do wyszukiwania kempingów
  3. Aplikacja pogodowa
  4. Aplikacja latarka
  5. Przewodnik surwiwalowy
  6. Aplikacja mapy offline
    1. ukończenie szkoły

Aplikacja kompasu

Nie ma nic gorszego niż otwarcie kempingu w szczerym polu i uświadomienie sobie, że nie wiesz, gdzie się udać ani jak się zorientować. Na szczęście prawie wszystkie telefony z Androidem mają dobry. zintegrowany cyfrowy kompas pod aplikacjami systemowymi, aby szybko znaleźć północ lub inny kierunek.

Jeśli chcemy korzystać z aplikacji innych firm poniżej, mamy te najlepsza aplikacja kompasu żeby zainstalować, wszystko bez reklam:

Możemy również przeczytać nasz przewodnik, aby dowiedzieć się więcej Najlepsze aplikacje kompasowe, które pozwolą Ci się zorientować i nigdy się nie zgubić.

Aplikacja do wyszukiwania kempingów

Jeśli nie wiemy, gdzie się rozbić, możemy w tym celu uzyskać pomoc w specjalnych aplikacjach, m.in. Informacje o kempingach, do pobrania z Sklep Google Play.

Aplikacja oferuje mapę wszystkich wyposażonych i bezpłatnych kempingów w regionie, uzupełnioną oceną jakości usług, odległości do pokonania i dostępności miejsc (tylko za opłatą kempingową).

Inną podobną aplikacją, której możemy użyć, jest park4night - domek mobilny, dostępny bezpłatnie pod adresem Sklep Google Play.

Prawdopodobnie najlepsza aplikacja do planowania podróży na kemping, z możliwością wcześniejszego planowania postojów na różnych obszarach kempingowych, sprawdzania z wyprzedzeniem oferowanych usług i recenzji użytkowników, a także korzystania z trybu offline, aby mieć dostęp do obszarów kempingowych danego obszar, który odwiedzamy.

Aplikacja pogodowa

Nawet mieszkając na zewnątrz i na kempingu, ważne jest kontrolowanie warunków pogodowych, ponieważ nagła zmiana może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Najlepsza aplikacja pogodowa, której możemy używać na Androida, to Pogoda 3B, Dostępne od Sklep Google Play.

Aplikacja oferuje wiele informacji o pogodzie praktycznie we wszystkich włoskich i europejskich lokalizacjach, ale dla tych, którzy wybierają się na kemping, ważne jest, aby to wiedzieć Funkcja radaruktóry pokazuje trend chmury w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz sam dowiedzieć się, czy będzie padać, czy nie.

Jeśli często podróżujemy za granicę, zalecamy również pobranie aplikacji pogodowej AccuWeather, dostępny również pod adresem Sklep Google Play.

Aplikacja zapewnia dość dokładne informacje o pogodzie dla wszystkich miejsc na świecie z godzinowymi informacjami, informacjami o wilgotności i jakości powietrza oraz ostrzega inne aplikacje o nagłych zdarzeniach pogodowych innych osób.

Możemy przeczytać nasze instrukcje na ten sam temat Najlepsza aplikacja pogodowa na Androida z temperaturą i prognozą pogody oraz Najlepsza aplikacja pogodowa na iPhone'a z prognozą i temperaturą.

Aplikacja latarka

Kiedy spędzamy noc na kempingu, warto mieć zawsze pod ręką aplikację z latarką, abyśmy mogli używać lampy błyskowej LED kamery cofania jako latarki awaryjnej. Wszystkie telefony mają przycisk lub przycisk przypominający o latarce, ale jeśli chcemy pobrać aplikację innej firmy, skompilowaliśmy aplikacje latarki bez reklam na poniższej liście:

Możemy również przeczytać przewodnik, aby dowiedzieć się więcej 6 sposobów korzystania z lampy błyskowej LED (iPhone i Android).

Przewodnik surwiwalowy

Aby przetrwać na łonie natury nawet w ekstremalnych warunkach, konieczne jest przeczytanie dobrego podręcznika survivalu. Jedyna rzecz po włosku, jaką mogliśmy znaleźć w sklepie, to Zestaw przetrwania, do pobrania z Sklep Google Play.

W tej aplikacji znajdujemy wiele przydatnych informacji, aby przetrwać w lesie lub na nieznanym terenie przyrodniczym, dzięki czemu możemy zdobyć wodę, żywność i schronienie za pomocą prostych i dobrze wyjaśnionych przewodników. Wszystkie informacje są dostępne w trybie offline, bez dostępu do internetu.

Jeśli rozumiemy angielski, możemy również wypróbować aplikację Przewodnik przetrwania w trybie offline, jeszcze bardziej obszerny podręcznik zawierający przydatne informacje w każdej sytuacji.

Aplikacja mapy offline

Oczywiście nie mogło zabraknąć aplikacji dla nich Mapy i nawigacja mogą działać bezproblemowo nawet bez połączenia z internetem (pobierając wcześniej mapy obszarów, do których musimy się udać). Pierwsza aplikacja, którą zalecamy pobrać, to oczywiście mapy Google, Dostępne od Sklep Google Play.

Dzięki tej aplikacji możesz pobrać mapy offline dla obszaru 50 kilometrów kwadratowych, bardzo dużego obszaru do biwakowania, a jeśli musimy objąć większy obszar, po prostu pobierz więcej map o powierzchni 50 kilometrów kwadratowych, aby objąć cały stan lub kontynent. Możemy również przeczytać nasz przewodnik, aby dowiedzieć się więcej Jak korzystać z Map Google w trybie offline bez połączenia.

Jeśli szukamy mapy offline z konturami wzgórz i gór, możemy celować OsmAnd, oparte na mapach open source i dostępne od Sklep Google Play.

Prawdopodobnie najlepsze mapy offline i aplikacje nawigacyjne do biwakowania lub na zewnątrz, dzięki trasom udostępnionym przez innych użytkowników i bardzo dokładnym mapom wysokości. Aby stworzyć własne aplikacje, możemy przeczytać artykuł Twórz spersonalizowane mapy ze wskazówkami i trasami.

ukończenie szkoły

Instalując wszystkie aplikacje przewodnika, możemy podejść do dowolnego zewnętrznego kempingu bez obawy, że się zgubimy lub wpadniemy w niewygodną, ​​a nawet niebezpieczną sytuację. Jeśli nasz telefon komórkowy się wyczerpuje, najlepiej zabrać ze sobą zewnętrzne baterie lub ładowarki słoneczne, jak pokazano w naszych przewodnikach. Ładowarki etui i powerbanki do smartfonów również z korbą i solarem oraz Oto jak naładować telefon bez ładowarki.

Na wycieczki i eksploracje zapraszamy do lektury naszych przewodników turystycznych Aplikacja do wyszukiwania hoteli, BandB i hosteli oraz Najlepsze aplikacje do jazdy lub chodzenia na Androida i iPhone'a.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up