Najlepsze aplikacje do tworzenia fałszywych rozmów na WhatsApp i Facebooku

WhatsApp niewątpliwie klucz komunikator internetowy z całego świata. Myśląc o tym, musimy podkreślić, że wielu użytkowników lubi nie tylko nadawać mu odpowiednie tradycyjne zastosowanie, ale także wykonywać innych, którzy są trochę zirytowani swoimi przyjaciółmi.

W każdym razie należy zauważyć, że jesteśmy w tym artykule, aby pokazać Ci dziwne aplikacje. Aplikacje do tworzenia fałszywych czatów WhatsApp to z pewnością zainspiruje Cię do śmiechu.

W szczególności, jeśli będziesz dalej czytać ten artykuł, znajdziesz 3 najlepsze aplikacje, które tworzymy fałszywe czaty WhatsApp. Więc jeśli chcesz zacząć denerwować wszystkich swoich znajomych, nie powinieneś przestawać robić nieszczęść z tymi aplikacjami. Podobnie pod poniższym linkiem dowiesz się, jak bez problemów wysłać fałszywy adres na WhatsApp.

Zanim zaczniesz, aby to osiągnąć i nie tylko, musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję WhatsApp na swoim urządzeniu mobilnym. Jeśli go nie masz, możesz wpisać poniższy link i dowiedzieć się, jak pobrać najnowszą wersję WhatsApp.

Indeks
 1. Aplikacje do fałszywych czatów WhatsApp
  1. WhatsFake (tworzenie fałszywych rozmów)
  2. Mock Chat dla WhatsApp
  3. Yazzy (fałszywe rozmowy)
 2. Kroki, aby utworzyć fałszywy czat WhatsApp

Aplikacje do fałszywych czatów WhatsApp

Czy kiedykolwiek pomyślałeś jak tworzyć fałszywe czaty na WhatsApp? Następnie musisz wiedzieć, że istnieją aplikacje opracowane specjalnie do tego celu, takie jak ta, którą dzisiaj pokażemy.

W rzeczywistości, chociaż istnieje wiele powodów, dla których wielu użytkowników może udawać, że tworzy fałszywe rozmowy w WhatsApp, dziś chcemy pokazać, jak to zrobić. Jednym z tych powodów jest blokowanie kontaktów WhatsApp bez ich zauważania.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym przypadku, jest to, że kiedy mówimy o możliwości tworzenia fałszywych rozmów na WhatsApp, mówimy o sztuczce, która jest naprawdę prosta, gdy mamy niezbędne narzędzia. W związku z tym należy wziąć pod uwagę, że w sklepie Google Play jest kilka, ale najlepsze dla nas jest WhatsFake.

WhatsFake (tworzenie fałszywych rozmów)

WhatsFake (tworzenie próbnych czatów) to pierwsza z aplikacji, które naszym zdaniem każdy powinien uwzględnić w tego typu sytuacjach. Dla niego należy zaznaczyć, że jest przede wszystkim atrakcyjny, ponieważ pozwala na okApts Mock Ekrany czatu to wydaje się być prawdą.

Prawda jest taka, że ​​kiedy mówimy o tej aplikacji, musimy powiedzieć, że jest ona naprawdę kompletna. Cóż, będzie mógł również wysyłać i odbierać sfałszowane wiadomości głosowe, kontrolując obie strony komunikacji.

Funkcje WhatsFake

 • Twórz fałszywe rozmowy z kimkolwiek
 • Kontroluj obie strony rozmowy
 • Zmień wszystkie szczegóły rozmowy
 • Wysyłaj i odbieraj fałszywe wiadomości w mediach
 • Wysyłaj i odbieraj fałszywe wiadomości głosowe
 • Edytuj, przeglądaj i aktualizuj ostatnio oglądane statusy online
 • Edytuj, dostarczaj i czytaj status wiadomości

Mock Chat dla WhatsApp

Chociaż Fake Chat for WhatsApp jest dostępny tylko w języku angielskim, musimy powiedzieć, że jest to naprawdę prosta platforma do nauczenia się obsługi. Jednak będzie to możliwe drozwijaj symulowane rozmowy w łatwy sposób i szybko, bez zbyt wielu problemów. Musisz zdawać sobie z tego sprawę, że niektóre z naszych opcji obejmują modyfikację daty rozmowy, ustalenie nazwy użytkownika i zmianę zdjęcia profilowego i wiele więcej.

Yazzy (fałszywe rozmowy)

I właśnie skończyliśmy od ręki Yazzy (fałszywe rozmowy), tak nazywa się inna aplikacja, która zdaniem wielu z nas wyróżnia się w tym segmencie. Oczywiście pozwoli ci to na tworzenie fałszywych, ale prawdziwych rozmów, które zmylą wiele osób z tymi oryginalnymi.

Wśród funkcji tej aplikacji wyróżniają się niektóre, na przykład to, że obsługuje nie tylko WhatsApp, ale także inne systemy komunikacyjne, takie jak Messenger, SMS na Androida itp.

Kroki, aby utworzyć fałszywy czat WhatsApp

Cóż, powiedzieliśmy wcześniej o tworzeniu fałszywych czatów na WhatsApp, pierwszą rzeczą, którą widzimy, jest to, że istnieje aplikacja o nazwie WhatsFake i jest dostępna w sklepie Google Play za darmo. Musisz wiedzieć, co to jest aplikacja do tworzenia fałszywych czatów na WhatsApp Istnieją wersje bezpłatne i płatne.

Po pobraniu pliku aplikacja do tworzenia fałszywych czatów na WhatsApp Za pomocą tego linku następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować, a zobaczysz, że będziesz w stanie tworzyć fałszywe rozmowy w ciągu kilku minut. Następnie pokażemy Ci wszystkie funkcje tej aplikacji, abyś znał wszystkie jej szczegóły.

Teraz, kiedy już widziałeś jak tworzyć fałszywe czaty na WhatsAppZapewne zastanawiasz się, jakie typy scenariuszy zalecamy użytkownikom w przypadku tego typu treści. Musisz wiedzieć, że radzimy postępować zgodnie ze wszystkimi oczywistymi instrukcjami w tego typu sytuacjach i nie używać tych aplikacji tak często, jak to możliwe, do wyrządzania szkód.

Innymi słowy, jeśli myślisz tworzyć fałszywe czaty w WhatsAppSzczególnie zalecamy robienie tego dla przyjemności, ale nie przeszkadzać nikomu, dodając do rozmowy bez ich własnej zgody. Następnie, jak zawsze mówimy, absolutnie wszelkie pytania dotyczące tego etapu lub aplikacji krok po kroku, zachęcamy do pozostawienia nam komentarza, abyśmy mogli Ci pomóc.

Niektóre podobne wyszukiwania, które widzieliśmy na forach i portalach społecznościowych, dotyczą: tworzenia fałszywego czatu WhatsApp online, tworzyć fałszywe rozmowy WhatsApp online, twórz fałszywe czaty WhatsApp na PC, Whatsfake na PC, symuluj czaty WhatsApp, jak tworzyć fałszywe czaty komunikatorów, twórz fałszywe czaty na Facebooku lub twórz fałszywe czaty na Facebooku online. Jeśli masz więcej pytań na ten temat, oczywiście zadawaj nam pytania w komentarzach.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up