Najlepsze aplikacje do robienia notatek i robienia notatek na Androida i iPhone'a

Najlepsze aplikacje notatnika na smartfony z Androidem i iPhone'em, również zsynchronizowane ze zdjęciami, skanami i przypomnieniami

Obecnie coraz mniej osób nadal używa pióra i papieru do robienia notatek i notatek! Dzięki smartfonowi i tabletowi nowej generacji możesz szybko robić notatki i notatki, pisać głosem, za pomocą pióra dotykowego, a nawet za pomocą zdjęcia. Każdy telefon ma już wbudowane narzędzie do robienia notatek. Jeśli jednak używasz iPhone'a, iPada lub smartfona / tabletu z Androidem, istnieje kilka niezbędnych aplikacji, które mogą pomóc w oznaczaniu notatek lub rzeczy do zapamiętania i zachowania. Każda nuta jest zsynchronizowana. Możesz go znaleźć na wszystkich używanych urządzeniach: telefonie komórkowym, tablecie czy komputerze.

Więc w tym artykule odkryjemy Najlepsze aplikacje do robienia notatek na telefonie, organizowania rzeczy, przypominania sobie, umawiania spotkań lub przypomnień o wydarzeniach, z możliwością synchronizacji ich pomiędzy kilkoma różnymi urządzeniami.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Aplikacja do dodawania przypomnień na iPhone, Android i Windows Phone

Indeks
 1. Aplikacja do robienia notatek i notatek na telefonie i tablecie
  1. Najlepsze notatki ze schowka
  2. Więcej aplikacji do schowka
  3. Wnioski

Aplikacja do robienia notatek i notatek na telefonie i tablecie

Jak wspomniano we wstępie, aplikacja do notatek i notatek znajduje się w aplikacjach systemowych każdego nowoczesnego telefonu lub tabletu. Jednak aby zwiększyć potencjał, musimy skupić się na automatycznej synchronizacji aplikacji, aby używać tych samych notatek na dwóch lub więcej telefonach lub na smartfonach i tabletach razem.

Najlepsze notatki ze schowka

Pierwsza polecana przez nas aplikacja to Zachowaj google, dostępne bezpłatnie dla Android i dla iPhone / iPad.

Ta aplikacja jest łatwa w użyciu, bezpłatna i dobrze zintegrowana z innymi usługami Google. Możemy również używać Keep w internecie oraz jako rozszerzenia lub aplikacji dla Google Chrome. Upewnij się, że notatki są również widoczne na Dysku Google i w Gmailu. Oprócz pisemnych notatek i notatek głosowych oraz list, notatki mogą być również zdjęciami, których cechą charakterystyczną jest możliwość Automatycznie transkrybuj tekst ze zdjęć. Aby dowiedzieć się więcej, możemy kontynuować czytanie naszego przewodnika Zachowaj google.

Inną aplikacją, którą możemy rozważyć do robienia notatek i robienia notatek, jest Microsoft OneNote, dostępne do bezpłatnego pobrania dla Android i dla iPhone / iPad.

OneNote to naprawdę bogata w funkcje aplikacja, która zawiera wiele narzędzi programu Word, a także aplikacje do robienia notatek. OneNote można zintegrować z OneDrive, dzięki czemu wszystko, co jest przechowywane na smartfonie, jest również widoczne z innych urządzeń. W programie OneNote notatki mogą być również notatkami tekstowymi, zdjęciami, skanami dokumentów (z funkcją OCR) i stronami internetowymi. Aplikacja Onenote jest dostępna na iPhone'a, iPada, Windows Phone, Androida, Windows PC i Mac. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz przewodnik Pobierz bezpłatnie Microsoft OneNote na Windows, Mac i telefony.

Znajdziemy również jedną z najbardziej znanych aplikacji do notowania i notowania Evernote, dostępne do bezpłatnego pobrania dla Android i dla iPhone / iPad.

Evernote to jedna z najpopularniejszych aplikacji w każdym sklepie, który istnieje od kilku lat. Evernote umożliwia dodawanie notatek i porządkowanie ich za pomocą tagów lub kategorii. Notatki mogą zawierać tekst, obraz, głos, pismo odręczne, zrzut ekranu lub zeskanowaną kartkę papieru. Wszystkie notatki są bezpiecznie synchronizowane z Twoim bezpłatnym kontem (które możemy również utworzyć na miejscu za pomocą konta Google lub Apple) i dzięki temu są dostępne przez Internet, poprzez rozszerzenia przeglądarki lub specjalne aplikacje na Windows lub Mac. Notatki można również udostępniać innym za pośrednictwem poczty elektronicznej lub Facebooka.

Inną aplikacją, której możemy używać do robienia notatek i zsynchronizowanych notatek, jest Any.Do, dostępne do bezpłatnego pobrania dla Android i dla iPhone / iPad.

Any.do to jedna z najlepszych aplikacji przypominających, których można również używać do robienia notatek i zaznaczania rzeczy do zapamiętania. Następnie możesz ustawić alarm jako powiadomienie lub dźwięk, aby nigdy nie zapomnieć o spotkaniu lub wydarzeniu. Podobnie jak w innych przypadkach, notatki można również sporządzać ustnie. Aplikacja jest dostępna na Chrome, iPhone, Android i przez Internet.

Więcej aplikacji do schowka

Te, które widzieliśmy do tej pory, są najlepiej zsynchronizowanymi aplikacjami do robienia notatek, ale w historii telefonów i tabletów znajdujemy również kilka innych naprawdę fajnych aplikacji, które możesz wypróbować bezpłatnie na wszystkich urządzeniach:

 • semestr Jest to nie tylko aplikacja do robienia notatek, ale także pozwala tworzyć listy rzeczy do zrobienia dla wysokowydajnych projektów współpracy, którym poświęciłem artykuł.
 • Notatki głosowe wydry do Android jest iPhone to najlepsza aplikacja do nagrywania notatek głosowych i automatycznego tłumaczenia ich na tekst pisany.
 • Zadania do wykonania firmy Microsoft, ewolucja od Wunderlist to świetna aplikacja na iPhone'a i Androida, która umożliwia pisanie list rzeczy do zrobienia, przypomnień z powiadomieniami, alarmów, możliwość udostępniania spotkań i wiele innych funkcji, które sprawiają, że smartfon jest inteligentnym narzędziem do planowania pracy.
 • Notatnik Zoho, do Android jest iPhonejest prawdopodobnie najlepszą aplikacją do robienia notatek przez telefon i porządkowania notatek, zarówno pod względem graficznego interfejsu użytkownika, jak i kompletności informacji.
 • SimpleNote to aplikacja dla tych, którzy chcą mieć prosty, łatwy i wolny od rozpraszania arkusz do pisania. Notatki są synchronizowane przez smartfony (Android lub iOS), PC (Windows 10, Windows 7/8, MacOS i Linux) i można je również odczytać ze strony SimpleNote. Możesz organizować swoje notatki za pomocą tagów i współpracować z innymi użytkownikami SimpleNote, udostępniając łącze do notatki. Same notatki mogą składać się tylko z tekstu bez obrazów lub notatek głosowych.
 • ColorNote (Tylko Android) to świetny sposób na porządkowanie notatek w telefonie za pomocą kolorów i tworzenie list rzeczy do zrobienia posortowanych według nazwy, daty utworzenia lub daty modyfikacji. Możesz archiwizować notatki, ale nie ma możliwości tworzenia folderów ani tagów.
 • Nie w Jest odpowiedni tylko dla Androida i działa dobrze do pisania notatek, które pojawiają się na pasku powiadomień.
 • SomNote, do Android jest iPhone, prosta aplikacja do schowka internetowego, która umożliwia robienie wielu notatek, dołączanie plików multimedialnych lub dokumentów oraz porządkowanie ich w wielokolorowych folderach. Jeśli przechowujesz dużo notatek, SomNote oferuje 100 MB bezpłatnego miejsca w chmurze dla każdego konta.
 • Samsung Notes to domyślna aplikacja w telefonach Samsung, która umożliwia robienie notatek i organizowanie ich w kolekcje lub na pojedynczej stronie. Możesz skonfigurować, aby ważne notatki były zaznaczane lub sortowane według tytułu, daty utworzenia lub daty modyfikacji. W przypadku Galaxy Note aplikacja obsługuje pisak S-Pen do pisania odręcznego na ekranie telefonu komórkowego. Można również dołączyć nagrania głosowe i zdjęcia.
 • Opublikuj to, do Android jest iPhoneto oficjalna aplikacja 3M, która robi notatki, aby przypiąć je (wirtualnie) do ekranu. Aplikacja wykorzystuje grafikę, która wygląda jak prawdziwe karteczki samoprzylepne, aby była natychmiast widoczna.
 • Pamiętaj o mleku to bardzo wygodna i prosta usługa sieciowa do zarządzania listami rzeczy do zrobienia oraz do robienia notatek. Oprócz aplikacji internetowej oferuje również specjalne aplikacje dla systemów Windows, Mac, Android i iOS / iPadOS, dzięki czemu można zarządzać listami notatek w podróży.

Następnie wybieramy jedną z wymienionych usług i zaczynamy robić notatki cyfrowo, nie tracąc żadnych ważnych informacji do pracy lub nauki.

Wnioski

Wiele aplikacji do robienia notatek zostało utraconych lub usuniętych z czasem, co zmusiło użytkowników do zapisywania lub nawet utraty notatek w innym miejscu. Korzystając z najlepszych aplikacji powyżej, z pewnością będziemy mieć w rękach najczęściej używane i zawsze włączone (a także zsynchronizowane) aplikacje, dzięki czemu nigdy nie stracisz swoich notatek i zachowasz synchronizację między różnymi urządzeniami w naszym posiadaniu.

Możemy również przeczytać nasze przewodniki, aby dowiedzieć się więcej Nagrywaj za pomocą Androida: 7 aplikacji do nagrywania głosu i dźwięku jest Wypisz programy i przypomnienia do zapamiętania.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up