Najlepsza aplikacja pogodowa na Androida z prognozą temperatury i pogody

15 najlepszych aplikacji pogodowych na telefony i tablety z widżetami, prognozami pogody, temperaturami i warunkami pogodowymi

Telefony i tablety z Androidem często mają dostarczoną przez producenta aplikację pogodową, która może wyświetlać temperatury i prognozy pogody z dużą dokładnością. Jeśli ta aplikacja nie jest tak dokładna, jak się spodziewaliśmy, zawsze możemy znaleźć taką, która spełnia wszystkie Twoje potrzeby, jest dokładna i piękna, a także zapewnia aktualne temperatury i warunki pogodowe dla Twojej lokalizacji, a także prognozę. Niezawodna pogoda zna prognozę pogody. będzie jak przez kilka dni.

W poniższym przewodniku pokażemy, jak to zrobić najlepsze aplikacje pogodowe na Androida Możesz pobrać na swój telefon wszystkie informacje o prognozie pogody na najbliższe dni, sprawdzić rozwój temperatury i uniknąć większych wydarzeń (podmuchy wiatru czy burze).

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Najlepsze przejrzyste i konfigurowalne widżety z pogodą i czasem na Androida

Indeks
 1. Przewodnik po aplikacjach pogodowych na Androida
  1. Aplikacja pogodowa na Androida
  2. Inne aplikacje pogodowe na Androida
  3. Wnioski

Przewodnik po aplikacjach pogodowych na Androida

Podobnie jak wszystkie aplikacje z tej kategorii, aplikacje pogodowe wykorzystują lokalizację telefonu do wyświetlania prognozy pogody dla miasta lub obszaru, w którym się znajdujemy. Więc jeśli zobaczysz ostrzeżenie, nie martw się i potwierdź pozwolenie na geolokalizację. Spróbuj (jeśli to możliwe) przypisać uprawnienia tylko wtedy, gdy aplikacja jest aktywna na pierwszym planie, aby zapobiec śledzeniu lokalizacji. '' Aktywowane, gdy aplikacja nie jest otwarta. .

Aplikacja pogodowa na Androida

Pierwsza aplikacja pogodowa, którą powinieneś wypróbować na Androida, to Pogoda 3B, dostępne bezpłatnie pod adresem Sklep Google Play.

Dzięki tej włoskiej aplikacji, jednej z najbardziej wiarygodnych pod względem prognoz pogody, mamy odnowiony, prosty i funkcjonalny interfejs graficzny do sprawdzania dziennych i godzinowych prognoz pogody. Aplikacja zawiera również filmy, mapy satelitarne, radar w czasie rzeczywistym dla nadchodzących chmur i opadów, usługę kamery internetowej z różnych miejsc we Włoszech, zdjęcia oparte na aktualnej prognozie pogody oraz widżety, które można zastosować na dowolnym ekranie.

Jest to kolejna bardzo niezawodna aplikacja pogodowa na urządzenia z systemem Android Pogoda - z iLMeteo.it, dostępne bezpłatnie od Sklep Google Play.

Jeśli skupimy się na tej aplikacji, będziemy w stanie uzyskać informacje o pogodzie dla wszystkich włoskich miast. Obejmuje to konfigurowalny widżet pogodowy, zaawansowany system radarowy do określania opadów oraz ekran, który może przedstawiać prognozy na okres do 3 dni. Dodatkowe funkcje obejmują ekran prognozy morza, obecność żywych tapet, system porównywania pogody dla dwóch różnych lokalizacji, ekran trzęsienia ziemi i system powiadamiania w czasie rzeczywistym.

Jeśli dużo podróżujemy za granicę lub musimy dotrzeć do kraju UE lub spoza UE, zalecamy skupienie się na aplikacji Prognoza pogody: AccuWeather, dostępne bezpłatnie od Sklep Google Play.

Dzięki tej aplikacji możemy uzyskać dokładne prognozy dla głównych miast włoskich i dla wszystkich miast na świecie z informacjami do 5 dni od dzisiejszej daty. Jego funkcje obejmują również system monitorowania wilgotności, system monitorowania alergii, ekran widoku satelitarnego chmur i opadów, codzienne monitorowanie temperatury i ekran monitorowania zakażeń COVID-19. W każdym rejonie świata.

Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje o pogodzie, możemy skupić się na aplikacji Błąd pogody, Dostępne od Sklep Google Play.

WeatherBug umożliwia wyświetlanie informacji o prognozie dla każdej godziny przez 7 dni. Aplikacja oferuje ostrzeżenia o złej pogodzie w czasie rzeczywistym, animowane widoki radarowe i satelitarne, a także możliwość przeglądania kamer internetowych w celu sprawdzenia pogody w odległych lokalizacjach. Dlatego Weatherbug można uznać za najbardziej szczegółową aplikację pogodową tylko na Androida, która ma problem z tym, że jest tylko w języku angielskim i nie zapewnia niektórych funkcji na terytorium Włoch. Ponadto reklama na ekranie jest dość inwazyjna. WeatherBug nie jest nawet najszybszą aplikacją do nawigacji i wydaje się trochę ciężki, szczególnie podczas pracy na smartfonach z niższej półki. Kilka małych widżetów na ekranie WeatherBug.

Inne aplikacje pogodowe na Androida

Wymienione powyżej aplikacje nie są jedynymi dostępnymi na Androida: Sklep jest pełen precyzyjnych i szczegółowych aplikacji pogodowychNiektóre z ładniejszymi widżetami, inne z rzadkimi interfejsami, ale precyzyjnymi informacjami. Aby znaleźć inne alternatywy dla aplikacji pokazanych powyżej (które są jeszcze lepsze, jeśli są mniej znane), spójrz na listę punktowaną poniżej:

 • Jedną z najlepszych, bardziej technicznych aplikacji pogodowych jest Wietrzny Poinformowaliśmy, że kontroluje to intensywność wiatru, fal, śniegu i deszczu w czasie rzeczywistym.
 • Dzisiejsza pogoda: Ta aplikacja dostarcza informacji o aktualnych warunkach pogodowych i prognozach za pomocą prostego i przejrzystego interfejsu. Oczywiście zawiera wszystkie informacje o aktualnej temperaturze, wilgotności, widoczności, punkcie rosy, ciśnieniu powietrza, prędkości wiatru i wiele więcej.
 • Podziemna pogoda: Kolejna bardzo skuteczna aplikacja do wyświetlania dokładnych informacji o pogodzie w Twojej lokalizacji z najwyższą możliwą precyzją. Możesz także sprawdzić stan pogody na różnych stacjach pogodowych i dowiedzieć się, jaka jest pogoda w miejscu, w którym się znajdujesz.
 • Pogoda Yahoo- Aplikacja pogodowa, która jest najbliższa standardowej aplikacji na iPhone'a i zapewnia przegląd warunków pogodowych w danym dniu w regionie. Na jednym ekranie można wyświetlić czas wschodu i zachodu słońca, aktualną temperaturę, temperaturę odczuwaną, barometr, widoczność, punkt rosy i wilgotność. Najlepsze jest to, że pokazuje panoramiczne zdjęcie Twojej bieżącej lokalizacji i pozostaje w tle. Niestety, niezalecana aplikacja Yahoo nie zawiera widżetów i nie pozwala na zagłębianie się w prognozy na kilka następnych dni. Witryna jest zawsze odwoływana w przeglądarce, co jest bardzo niepraktyczne.
 • Radar pogodowy NOAA na żywo: Jedna z najlepszych aplikacji do śledzenia wielu miejsc w tym samym czasie i sprawdzania warunków pogodowych, w których się znajdujesz. Dzięki aplikacji możesz oznaczyć swoje ulubione miejsca, wyszukać konkretne miejsce po nazwie lub wyszukać miejsce na mapie, aby znaleźć prognozę pogody dla określonego obszaru. Darmowa wersja aplikacji wykorzystuje animowane obrazy na żywo przedstawiające opady, deszcz i zachmurzenie.
 • 1Pogoda: Kolejna aplikacja pogodowa w języku włoskim, która oferuje 4 również bardzo duże widżety na tablety. Posiada również prognozy godzinowe na dzień, temperatury i prognozy na 7 dni. Wszystkie informacje o atmosferze oraz możliwość wyświetlenia zmian temperatury w czasie na wykresie znajdują się na jednej zakładce. Wreszcie widok mapy jest bardzo interesujący i przydatny. Opiera się na Mapach Google i pokazuje obszary objęte ramką. Można więc na żywo śledzić ruch chmur nad Europą i Włochami.
 • Pogoda lotnicza: Zastosowanie pochodzenia wojskowego przydatne do sprawdzania prognozy pogody we wszystkich włoskich miastach i otrzymywania ostrzeżeń w przypadku niebezpiecznych wydarzeń. Oferuje również widget do przechwytywania prognozy na ekranie.
 • Animowana pogoda 3D: Aplikacja dla tych, którzy chcą zobaczyć coś pięknego, z warunkami pogodowymi opisanymi przez animacje sygnalizujące wiatr, deszcz lub inne zjawiska atmosferyczne.
 • Pogoda na żywo: Bardzo funkcjonalna aplikacja pogodowa z prognozami pogody i zdjęciami, aby zobaczyć jaka jest pogoda. Prognoza pokazuje aktualne temperatury, informacje o opadach, godziny wschodu i zachodu słońca oraz inne informacje z 7-dniową prognozą i 24-godzinną prognozą godzinową. Mocną stroną jest zdecydowanie widget, dzięki któremu zawsze będziesz mieć oko na prognozę pogody na ekranie telefonu.
 • FlowX- Jedna z najfajniejszych aplikacji pogodowych do zobaczenia. Grafiki prognozy i mapy pogody są wyświetlane na animowanej osi czasu. Flowx może wyświetlać szeroką gamę danych, takich jak opady, chmury i kierunek wiatru, korzystając z wiarygodnych i zawsze dokładnych danych z NWS / NOAA i Environment Canada.
 • Pogoda Appy: Minimalna aplikacja pogodowa z podstawowymi funkcjami, bez dodatkowych narzędzi, idealna dla tych, którzy chcą prostej i nieskomplikowanej aplikacji pogodowej.
 • Apex pogoda: Ładna i czysta aplikacja pogodowa, która pokazuje aktualną pogodę, radar pogodowy, 7-dniową prognozę i ostrzeżenia pogodowe oraz umożliwia monitorowanie wielu miast w tym samym czasie. W powiadomieniach podawane są również codzienne informacje o pogodzie. Aplikacja oferuje również szereg widżetów pogodowych jako dodatków.

Jeśli nie znaleźliśmy jeszcze idealnej aplikacji pogodowej, możemy wypróbować jedną lub dwie z powyższych aplikacji, aby wybrać najlepszą dla naszych urządzeń z Androidem.

Wnioski

Aplikacja pogodowa musi być przede wszystkim dokładna, a aplikacje, które opisaliśmy w tym przewodniku, są zwykle bardzo dokładne, nawet dla tych, którzy mieszkają w małych miastach lub często podróżują z miasta do miasta. Większość wymienionych aplikacji zawiera reklamy interfejsu użytkownika, które możemy usunąć, płacąc za wersję premium aplikacji (ale opcjonalnie).

Nadal możemy czytać nasze przewodniki na ten sam temat Forecast.io, który informuje nas, kiedy będzie padać i za ile przy aktualnych prognozach jest YoWindow, aby dowiedzieć się, jaka jest pogoda na Androidzie Live Wallpaper.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up