Najbardziej oryginalne, trudne i niemożliwe wzorce odblokowania, jakie możesz znaleźć dla swojego telefonu

Ilekroć mówimy o urządzeniach mobilnych z Androidem, polecamy użytkownikom Chroń całą zawartość, dodając element bezpieczeństwa może być też wzór odblokowania. W ten sposób, jeśli zgubimy urządzenie lub wyrzucimy je na kilka minut, możemy być pewni, że nikt nie dostanie się do środka, jeśli nie znamy tego schematu. Dlatego dzisiaj chcemy pokazać Wam kilka oryginalnych i trudnych do znalezienia modeli simlocków, które można wykorzystać na swoim telefonie.

Wiemy oczywiście, że wiele osób nie chce mieć tego zabiegu, bo się boją zapomnij o wzorze blokadyW takich przypadkach wskazane jest przechowywanie stworzonej figury w bezpiecznym miejscu, aby o niej nie zapomnieć, to przynajmniej wskaże nam przyczynę zablokowania, aby nie stanowiło to problemu. Dobra, koniec z wymówkami za dodaniem wzoru blokady do urządzenia. To czas na zastanawianie się Jak wygenerować naprawdę niezawodny i bezpieczny wzór blokady?

Pomysł na ten artykuł nie jest oczywiście naszym oryginalnym, ale wynika z wielu komentarzy, które dawali nam czytelnicy, którzy chcą wiedzieć. Wyzywające i oryginalne wzory odblokowania dla Androida. I nawet jeśli używasz wzoru odblokowania od dłuższego czasu, ta wiadomość może być naprawdę pomocna w zmianie go na znacznie bezpieczniejszy wzór lub w celu sprawdzenia, czy jest twój.

Indeks
  1. Jak wygląda bezpieczny wzór blokady i jak zaprojektować oryginalne i trudne do znalezienia wzory odblokowania w telefonie?
  2. Ile kropek używasz we wzorze blokady Androida?
  3. Unikaj blokowania powodów
  4. Jak stworzyć oryginalne i trudne do znalezienia wzorce odblokowania telefonów komórkowych.

Jak wygląda bezpieczny wzór blokady i jak zaprojektować oryginalne i trudne do znalezienia wzory odblokowania w telefonie?

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać w takich przypadkach, jest to, że większość użytkowników Androida będzie Użyj mniej niż 9 punktów na wzór blokadydzięki czemu mogą znacznie szybciej odblokować telefon. Problem polega na tym, że użycie mniejszej liczby punktów sprawia, że ​​urządzenie jest mniej bezpieczne. Następnie pokażemy Ci kilka oryginalnych i trudnych do znalezienia modeli odblokowania do użycia w telefonie.

Chociaż jasne jest, że W bezpiecznych systemach zamków istnieją setki tysięcy kombinacji dla urządzeń mobilnych, z których możemy korzystać i które są różne. Nie możemy też stracić z oczu faktu, że wszystkie one mają pewne cechy, które nieuchronnie się powtarzają. Więc jeśli będziesz się tego trzymać, nie powinieneś mieć absolutnie żadnego problemu z dostępem do swojego Androida. Jeśli nie pamiętasz hasła, wzoru lub innej metody odblokowania, nadal masz kilka opcji przywrócenia lub ponownego uruchomienia systemu.

Ogólnie rzecz biorąc, musimy powiedzieć, że zła kombinacja wzorców blokowania dla telefonów komórkowych to taka, która łączy tylko ciasne punkty bez przecinania linii, zwłaszcza jeśli, jak powiedzieliśmy, używamy łącznie mniej niż 9 punktów. W każdym razie, jeśli chcesz być Upewnij się, że wzór blokady jest bezpiecznyZa pierwszym razem po wygenerowaniu powinno być ci trudno zapamiętać, ale nauczyliśmy się już, jak odblokować telefon bez pamiętania wzoru blokady, więc jest w porządku.

Ile kropek używasz we wzorze blokady Androida?

Kiedy mówimy o bezpieczeństwie inteligentnych urządzeń mobilnych, w tym przypadku smartfonów, musimy powiedzieć, że jednym z najczęstszych sposobów ochrony treści jest korzystanie z wszelkiego rodzaju schematów odblokowywania, które już znasz. W przeciwieństwie do szpilek i kodów, odblokuj wzory zezwalaj na wiele kombinacji które musimy wziąć pod uwagę przy wyborze jednego lub drugiego, chociaż generalnie chodzi o to, że są one zawsze bezpieczne.

W kategoriach liczbowych możemy powiedzieć, że niektóre z kombinacji wzorów bloków, których nie zalecamy, to: 3-2-5-8-7, 1-4-7-8-9, 3-2-1-4-5 -6-9-8-7 lub 1-4-7-8-9-6-3; każda tworząca litery, takie jak L, S lub U. Polecamy również Nie generuj kluczy związanych z pierwszą literą Twojego imienia lub nazwisko, aby nie ostrzegać intruzów.

Mając na uwadze te elementy, musimy powiedzieć, że ostatnio wielu czytelników pytało nas, jakie są najlepsze odblokowywanie i inne schematy, które musimy wziąć pod uwagę, aby chronić nasze punkty końcowe. Prawda jest taka, że ​​zwrot Są proste wzory, których nie powinniśmy stosować w naszych terminalach z Androidem, ponieważ te z kolei mogą być łatwo wykryte przez tych, którzy chcą uzyskać dostęp do Twoich treści.

Unikaj blokowania powodów

Kształt „Z”

Sekwencja liczb dla tego wzoru blokowania to 1-2-3-5-7-8-9.

Kształt „N”

kolejność tego wzoru jako liczby to 7-4-1-5-9-6-3, możesz również spróbować zrobić to od 3 do 7.

Kształt „S”

Sekwencja numerów dla tego wzorca blokowania to 3-2-1-4-5-6-9-8-7.

Kształt "L"

Zazwyczaj osoby, które nie lubią typowych wzorów, często wykonują literę L. Wzór po liczbach to 1-4-7-8-9. Jest też bardzo krótki i łatwy do zapamiętania.

Od 5 do 7

Sekwencja liczb dla tego wzoru blokowania to 5-8-9-6-3-2-1-4-7 lub może być odwrotnie.

Jak stworzyć oryginalne i trudne do znalezienia wzorce odblokowania telefonów komórkowych.

Jak widać, istnieje wiele wzorców lub kombinacji wzorców, których nauczaliśmy wcześniej. Masz do czynienia z tymi pomysłami, które jako pierwsze przychodzą na myśl użytkownikom, a zatem jako pierwsze, które mogą przyjść do głowy dla tych, którzy chcą wyczyścić hasło w swoim telefonie. Z tych wszystkich powodów jest to Nie zalecamy używania powyższych modeli. Wręcz przeciwnie, zawsze zalecamy obstawianie wielu opcji, które w tym momencie pojawiają się poniżej.

Odblokuj model 1

Sekwencja liczb dla tego wzoru to 7-4-1-6-8-5-2-3-9. Nawet jeśli dla wielu może się to wydawać zbyt skomplikowane, jest bardzo łatwy w użyciu ponieważ możesz to zrobić również od tyłu, więc 9-3-2-5-8-6-1-4-7, więc każda opcja jest bardzo poprawna.

Odblokuj model 2

Klasyczny tryb Szablon odblokowania w stylu gwiazdy To kolejny, którego nie chcemy przestać polecać. W takim przypadku musisz postępować zgodnie z następującymi numerami krok po kroku 1-8-3-4-9-2-7-6.

Odblokuj model 3

W trzecim przypadku mamy jednak dość krótki wzór odblokowania równie ciekawe co prowadzi nas do przestrzegania następujących porządków liczbowych: 7-6-1-8-3. Chociaż musimy połączyć tylko 5 punktów, zobaczysz, że jest to zadanie, które zmyli więcej niż jeden wokół ciebie.

Odblokuj model 4

Zacznij od cyfry 6 i zakończ cyfrą 7. Numer sekwencji dla tego wzorca to 8-6-3-2-1-5-4-7.

Odblokuj wzór 5

Spróbuj zrobić kształt domu. Sekwencja liczb dla tego trudnego modelu to 1-5-8-9-6-2-4-7.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up