Możesz łatwo robić zdjęcia paszportowe lub paszportowe na białym tle z telefonu komórkowego

Niejednokrotnie, zwłaszcza przechodząc przez różnego rodzaju zabiegi, stwierdzimy, że potrzebujemy naszych zdjęć, ale nie byle jakie, ale tradycyjne kwadraciki, zdjęcia paszportowe, zdjęcia paszportowe. To zadziwiło wielu Jak zrobić zdjęcie paszportowe lub paszportowe z telefonu komórkowego?.

Oczywiście możemy udać się do specjalnie dla nich zaprojektowanego sklepu, ale w czasach, gdy telefony komórkowe są wyposażone w niemal profesjonalne aparaty fotograficzne, płacenie za nie wydaje się złośliwe.

Oczywiście, aby móc robić zdjęcia do dokumentów tożsamości z naszego smartfona, musimy wiedzieć, jak to zrobić i na szczęście musimy to skomentować w środowisku operacyjnym Android. Możemy znaleźć mnóstwo ciekawych opcji podczas otrzymywania zdjęć paszportowych lub dokumentów tożsamości.

W tym momencie możemy powiedzieć, że obecnie istnieją różne aplikacje do edycji zdjęć.

W rzeczy samej, Mówimy o aplikacji takiej jak Studio tożsamości ze zdjęciem paszportowym Jest specjalnie zaprojektowany, aby nie potrzebować pomocy innych osób, gdy możemy zrobić zdjęcia do dokumentów.

Jedną z zalet tej aplikacji w porównaniu z innymi jest to, że dostosowuje się do potrzeb różnych krajów, ponieważ nawet jeśli nie wiesz, nie wszystkie będą używać zdjęć do dokumentów tożsamości o tym samym rozmiarze.

Indeks
  1. Jak zrobić zdjęcia paszportowe lub paszportowe w programie Passport Photo ID Studio?
    1. Również niestandardowe rozmiary w Passport Photo ID Studio
    2. Dowiedz się więcej o Photo Passport ID Studio do robienia zdjęć paszportowych lub paszportowych
  2. Główne cechy Passport Photo ID Studio
  3. Jak wydrukować zdjęcia?

Jak zrobić zdjęcia paszportowe lub paszportowe w programie Passport Photo ID Studio?

Nawiasem mówiąc, aplikacja taka jak Passport Photo ID Studio jest bardzo łatwa w użyciu, ponieważ po jej otwarciu można znaleźć wszystkie elementy, które są częścią aplikacji fotograficznej.

To, co wyróżnia tę aplikację, to fakt, że Zrobienie zdjęcia jest naprawdę łatwea kiedy już to zrobimy, musimy również wybrać rozmiar zdjęcia do dokumentu tożsamości, który, jak powiedzieliśmy, zależy od naszego kraju pochodzenia.

Kiedy wybieramy rozmiar zdjęcia, przyjemnym zaskoczeniem jest to, że różne opcje są oznaczone według kraju, a nie rozmiaru, więc nie musimy iść do Google, aby później sprawdzić, które wymiary są popularne w naszym kraju.

Możemy to zobaczyć tylko na przykładach za pomocą przykładów Stany Zjednoczone mają wymiary 5 na 5 centymetrów, w Hiszpanii 3 na 4 centymetry, aw Argentynie 3,8 na 3,8 centymetra aby wspomnieć o konkretnych przypadkach.

Również niestandardowe rozmiary w Passport Photo ID Studio

Załóżmy, że tak naprawdę nie szukamy zdjęcia paszportowego lub tradycyjnego zdjęcia paszportowego, ale określonego rozmiaru, który nie jest dostępny w aplikacji.

Prawda jest taka, że ​​nie musisz się tym martwić Możemy skorzystać z opcji rozmiaru ręcznegoNa przykład, aby określić rozmiar w trybie DNI, 2,5 x 3,2 centymetra.

Dowiedz się więcej o Photo Passport ID Studio do robienia zdjęć paszportowych lub paszportowych

OK, już oficjalnie uruchomiliśmy Passport Photo ID Studio i Nie możemy nie wspomnieć o niektórych zaletach tej aplikacjijak co się dzieje po wybraniu pomiarów zdjęć.

W tym miejscu znajdujemy kilka dobrych rekomendacji w tym zakresie, np. Na przykład zawsze szukanie całkowicie białego tła lub eliminowanie świateł, które mogą powodować irytujące cienie w ramce obrazu, odległość między osobą a tłem. Biel też nie powinna być za duża.

Podkreślając już wszystkie poprzednie punkty, nie możemy zapomnieć, że gdy wszystko jest gotowe, Uzyskanie zdjęcia z Passport Photo ID Studio jest naprawdę łatweponieważ wystarczy nacisnąć start.

W takim przypadku Passport Photo ID Studio pokaże Ci rodzaj koła, w którym możesz umieścić interesującą Cię część zdjęcia. To oczywiście powinna być twarz i włosy. Aby zdjęcie było poprawne, musimy wypełnić kółko tymi podstawowymi informacjami.

Gdy osoba jest w pozycji wymaganej na zdjęciu, następnym krokiem jest Przeanalizuj różne dodatkowe funkcje aplikacjijak guziki po bokach, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę.

Są tam umieszczone, tym bardziej, że pozwalają na włączanie lub wyłączanie wyzwalania lampy błyskowej podczas robienia zdjęcia lub wybór między aparatem do selfie a aparatem głównym, choć zawsze polecamy drugą opcję ze względu na lepszą rozdzielczość.

Zakładając, że zdjęcie zostało już zrobione w Passport Photo ID Studio, następnie zapisz je - gdy jesteśmy zadowoleni - i po prostu kliknij opcję Zapisz, która się tam pojawi. Wtedy mamy taką możliwość Skorzystaj z niektórych innych funkcji tej aplikacji, w tym te, za pomocą których możesz udostępniać, edytować, a nawet drukować zdjęcie.

Główne cechy Passport Photo ID Studio

Aby lepiej poznać szczegóły każdej z tych funkcji W Passport Photo ID Studio pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że opcja Edytuj pozwala nam zmienić jasność i powiększyć określony obszar zdjęcia w ramce. Jeśli chcesz przenieść go na jedną lub drugą stronę, musisz najpierw powiększyć, ponieważ jest już wyświetlany na całym ekranie.

Przycisk w prawym górnym rogu to jeden z przycisków klucze do tego, jak działa Passport Photo ID Studio Jako aplikacja, uzyskując do niej dostęp, możemy znaleźć opcje takie jak zapisywanie wyniku, usuwanie, obracanie, udostępnianie obrazu itp.

Więc jeśli chcesz to w ten sposób Możesz także utworzyć tak zwaną grupę zdjęć Po przełączeniu się na opcję drukowania w Passport Photo ID Studio, pokazuje 6 zdjęć, które możemy zapisać z powrotem do telefonu za pomocą przycisku „W prawo”.

Z drugiej strony musimy wziąć pod uwagę, że menu główne programu Passport Photo ID Studio Ma również wiele opcji użytkowania, które musimy wziąć pod uwagę.np. B. w związku z różnymi rodzajami regulacji.

Różne typy ustawień pozwalają nam zmienić katalog, w którym przechowywane są zdjęcia, zaimportować zdjęcie z galerii w celu jego edycji lub uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju wskazówek dotyczących zdjęć, jak je robić, aby można je było edytować. Rezultaty są lepsze, gdy można zobaczyć zdjęcia. Zrobione zdjęcia.

Jeśli potrzebujesz aplikacji do makijażu, aby wyglądać bardziej przystojnie na zdjęciu, istnieje kilka, które są do tego idealne.

Jak wydrukować zdjęcia?

W tej chwili jest to bardziej niż prawdopodobne Chcesz mieć możliwość wydrukowania zrobionych zdjęć Dzięki Passport Photo ID Studio aplikacja jest oczywiście specjalnie do tego przygotowana.

Jeśli chcemy wydrukować grupę zdjęć, możemy to zrobić Google Cloud Print lub kopiując je do komputera i uzyskując dostęp do opcji drukowania urządzenia.

Jeśli przed wydrukowaniem zauważyłeś szczegół, który musisz poprawić, ale nie masz czasu na zrobienie kolejnego zdjęcia, zalecamy edycję go za pomocą aplikacji do usuwania osób lub obiektów ze swojego smartfona.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up