MEGA, najszybsza chmura z darmowym udostępnianiem plików do 50 gigabajtów

MEGA to najszybsza usługa w chmurze do pobierania i szyfrowania. 50 GB przestrzeni dyskowej online jest bezpłatne dla każdego

Wiele lat temu niektóre znane strony hakerskie zostały zamknięte: Megavideo i Megaupload. Właściciel tych stron (Kim Schmitz, lepiej znany jako Kim DotCom) został aresztowany przez FBI pod bardzo poważnymi zarzutami i potraktowany jako terrorysta. Po chwili Kim Dotcom, która od tego czasu wyszła na wolność, wraca do biura i publikuje swoją nową stronę internetową Mega, bardzo innowacyjna usługa przetwarzania w chmurze, którą każdy może wykonać Zapisuj wszelkiego rodzaju pliki, aby udostępniać je online lub chronić jebez przechwytywania danych przez policję, biorąc pod uwagę wysoki poziom szyfrowania i poufność klucza szyfrującego (w rzeczywistości dostępnego tylko dla nas).

W tym przewodniku pokażemy Jak korzystać z MEGA i jak najlepiej wykorzystać 50 GB wolnego miejsca w Interneciektóre faktycznie zmieniają go w mały wirtualny dysk twardy, na którym można przechowywać wszystkie nasze najważniejsze pliki. W osobnym rozdziale instrukcji znajdziesz również informacje na temat jak szybko wgrywać pliki do megaWięc jesteśmy gotowi na wypadek, gdybyśmy znaleźli mega-specyficzny link.

RÓWNIEŻ CZYTAJ -> Bezpłatne porównanie dysków w chmurze do przechowywania plików online

Indeks
 1. Pełne instrukcje dotyczące chmury MEGA
  1. Korzystanie z MEGA Cloud
  2. Jak zainstalować MEGA i przyspieszyć pobieranie
  3. Wnioski

Pełne instrukcje dotyczące chmury MEGA

Mega to jedna z najlepszych usług przetwarzania w chmurze do użytku w domu, ponieważ ma 50 GB wolnego miejsca (więcej niż jakakolwiek inna), chociaż przepustowość może być ograniczona. Zobaczymy w pierwszym rozdziale jak korzystać z tej chmuryjak zobaczymy w drugim rozdziale jak przyspieszyć mega pobieranieWięc bądź przygotowany, jeśli otrzymamy link do bardzo dużej treści.

Korzystanie z MEGA Cloud

Chmura MEGA jest podobny do przechowywania w chmurze Mediafire lub inne strony do udostępniania plików, aby udostępniać pliki.

Mega obsługuje Prześlij i pobierz plik i jak wspomniano we wstępie, jego siła tkwi w tym automatyczne szyfrowanie wszystkich danych. Zasadniczo nikt, kto pracuje dla Mega, i nikt na zewnątrz, nie wie, jakie pliki są przesyłane przez użytkowników, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność i mogą zapewnić bezpieczeństwo w Internecie. Mega to kompletna chmura pod każdym względem: rzeczywiście może być używana do bezpiecznej synchronizacji i udostępniania plików z dowolnego miejsca, z superszybkim czasem transferu danych. Mega szyfruje i dekoduje dane automatycznie widoczne w przeglądarce oraz umożliwia wymianę poufnych dokumentów bez ryzyka, że ​​wpadną one w niepowołane ręce.

Darmowa wersja Mega oferuje 50 GB miejsca na dane, ale ogranicza przepustowość, z której może korzystać każdy użytkownik: uzyskując dostęp do strona osobista Widzimy przestrzeń, jaką oferuje Mega, i miernik przepustowości, z którego nadal możemy korzystać: wymieniaj wiele plików lub pobieraj bardzo duże pliki. Ta przestrzeń może szybko się wyczerpać. na szczęście Mega ma subskrypcje, które są naprawdę dostępne dla każdego i mają bardzo dużą pojemnośćnawet lepszy od Dysku Google!

W tej chwili ja Mega subskrypcje są następujące:

 • Pro Lite: 400 GB przestrzeni dyskowej i 1 TB transferu danych w cenie 4,99 EUR miesięcznie.
 • Pro mnie: 2 TB przestrzeni dyskowej i 2 TB transferu danych w cenie 9,99 EUR miesięcznie.
 • Pro II: 8 TB przestrzeni dyskowej i 8 TB transferu danych w cenie 19,99 EUR miesięcznie.
 • Pro III: 16 TB przestrzeni dyskowej i 16 TB transferu danych w cenie 29,99 EUR miesięcznie.

Oprócz abonamentu miesięcznego, Mega oferuje abonamenty roczne (które zawsze pozwalają zaoszczędzić trochę pieniędzy) oraz abonamenty korporacyjne, z cenami obliczanymi dla indywidualnego użytkownika korporacyjnego, który ma zostać zarejestrowany.

Jak zainstalować MEGA i przyspieszyć pobieranie

Aby szybko przesyłać i pobierać pliki do Mega Cloud, lepiej korzystać z dedykowanych aplikacji i rozszerzeń oferowanych przez usługę, aby móc jak najlepiej wykorzystać prędkość naszej linii, uniknąć problemów ze stabilnością i zwiększyć bezpieczeństwo połączenia.

Jeśli chcemy korzystać z MEGA z komputera PC, Mac lub Linux, możemy zintegrować chmurę bezpośrednio z systemem operacyjnym za pomocąAplikacja komputerowa MEGA, dostępne do pobrania pod adresem oficjalna strona.

Instalując tę ​​aplikację i logując się na posiadane przez nas konto MEGA, możemy zsynchronizować folder z chmurą w celu szybkiego przesyłania plików i pobierania treści znajdujących się w chmurze na komputer PC za pomocą systemu synchronizacji dwóch ścieżek plików (każdy Zmiana będzie wyświetlać się również na innych urządzeniach i na stronie).

Z drugiej strony, jeśli chcemy zarządzać przestrzenią w chmurze i przyspieszyć pobieranie smartfonów lub tabletów, możemy się na tym skupićAplikacja MEGA, dostępne do pobrania pod adresem Sklep Google Play jest Apple App Store.

Dzięki tej aplikacji mamy możliwość dostępu do obszaru chmury za pomocą prostego dotyku na ekranie, a także możemy włączyć automatyczne zapisywanie zdjęć, aby wykorzystać ogromną przestrzeń do zapisywania zdjęć i filmów, które pochodzą z aparatów telefonu (tym bardziej po zakończeniu nieograniczonej usługi w Zdjęciach Google). Aplikacja mobilna przyspiesza również pobieranie plików pobranych za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub łączy wymienianych za pośrednictwem aplikacji społecznościowych lub komunikatorów. Możesz więc kopiować pliki do osobistej chmury lub pobierać je do pamięci wewnętrznej telefonu.

Czy pobieranie z MEGA jest zbyt wolne, gdy otwieramy linki w przeglądarkach na komputerze? Jeśli często korzystamy z tej usługi do wymiany dużych plików, lepiej to zainstalowaćRozszerzenie MEGA, Dostępne dla Google Chrome ale także dla przeglądarek Firefox i Microsoft Edge.

Jak opisano na odpowiedniej stronie, użycie rozszerzeń MEGA w przeglądarkach skraca czas ładowania, ponieważ pliki kodu źródłowego MEGA (HTML, CSS i JavaScript) są ładowane przez samo rozszerzenie i nie są żądane przy każdym połączeniu. Rozszerzenia te w konsekwencji zwiększają bezpieczeństwo połączenia, ponieważ kod klienta działa bezpośrednio na komputerze użytkownika i zastępuje tradycyjny system weryfikacji (połączenie z serwerem MEGA przez SSL podczas wykonywania).

Wnioski

MEGA to bez wątpienia najlepsza usługa w chmurzeBiorąc pod uwagę ogromną ilość dostępnego miejsca i jego potencjał jako usługi hostingu plików (nic nielegalnego, ponieważ blokowanie podejrzanych linków i kont zajmuje niewiele czasu). Wielkie pytanie, które każdy ma w przypadku takich usług w chmurze, jest zawsze takie samo: czy powinieneś ufać MEGA? To jest najszybsze przechowywanie w chmurze i najbezpieczniejszy dzięki zintegrowanemu szyfrowaniu. Nie możesz być pewien, że pewnego dnia nie zostanie zasłonięty ani zamknięty z tych samych powodów, dla których zakończyły się Megaupload i Megavideo, ale zostało to naprawione od 8 lat przetrwania. .
the Megachat do połączeń głosowych i wideo przez Internet, ważne dla połączeń z całkowitym bezpieczeństwem.

Jeśli musimy przesłać duże pliki, możemy przeczytać nasz przewodnik Strony internetowe do wysyłania dużych plików jako załączników do wiadomości e-mail od 2 do 30 GB.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up