Łatwo sprawdzić, czy ktoś zablokował, wyciszył lub oznaczył mnie na Twitterze

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak sprawdzić, czy zostałem zbanowany, uciszony lub zgłoszony na Twitterze? Musisz wiedzieć, co to jest pytanie, które użytkownicy zazwyczaj zadają tej sieci społecznościowej. A ostatnio mieliśmy różnego rodzaju pytania, aby rozwiać Twoje wątpliwości.

Na razie Aplikacja Twitter jest jedną z najczęściej pobieranych Zarówno w przypadku platformy Android, jak i iPhone'a jest to bardzo łatwe i zajmuje tylko kilka sekund, aby pobrać i mieć na smartfonie.

Twitter to najważniejszych sieci społecznościowych na świecielub i właśnie dlatego uważamy, że jeśli masz użytkownika i używasz go normalnie, zdecydowanie powinieneś przejść przez wszystkie samouczki, aby jak najlepiej go wykorzystać.

Przed przystąpieniem do postu zalecamy zwiększenie bezpieczeństwa poprzez włączenie dobrze znanego uwierzytelniania dwuskładnikowego na Twitterze, co jest bardzo bezpieczną opcją.

Indeks
  1. Skąd mam wiedzieć, czy zostałem zbanowany, wyciszony lub zgłoszony na Twitterze?
  2. Prośba o informację, kto wypisał mnie na Twitterze

Skąd mam wiedzieć, czy zostałem zbanowany, wyciszony lub zgłoszony na Twitterze?

Niektóre z powodów, dla których wielu użytkowników Decydują się na zablokowanie innego użytkownika Twittera, zależy to od tego, czy nie chcą już widzieć swoich postów, innym powodem jest to, że nie widzą już profilu.

Zwykle blokujemy innych użytkowników, ponieważ kilka razy śledzą nas ludzie, których nie lubimy dlatego, aby uzyskać dostęp do naszych informacji, jest to dobry sposób na zablokowanie użytkownika.

  1. Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że ktoś, kto obserwuje Cię na Twitterze, a Ty go obserwujesz nagle wchodzi na ich profil i mówi „Obserwuj”? Jeśli to się zdarzy, Istnieją tylko dwie możliwe alternatywy:
  2. Najłatwiejsza pierwsza opcja jest taka użytkownik przestał Cię obserwować z jakiegokolwiek powodu i jeśli chcesz, możesz to zrobić ponownie.
  3. Drugą najbardziej drastyczną opcją jest to Użytkownik Cię zablokował tak, że nie masz dostępu do ich profilu.

Jeśli tak, to i tam, kiedy po prostu naciśniesz "Kontynuować", pojawi się ostrzeżenie informujące, że użytkownik zablokował Cię w sieci społecznościowej Twitter i nie będziesz już mógł ich obserwować, dopóki Cię nie odblokują.

Teraz, jeśli chcesz zwiększyć liczbę obserwujących na Twitterze, istnieje kilka bardzo skutecznych sposobów, aby zrobić to skutecznie i z doskonałymi wynikami, które rozwiną Twoją społeczność i zobaczysz pożądane wyniki.

Prośba o informację, kto wypisał mnie na Twitterze

W przypadku zablokowania na Twitterze i zauważasz to dopiero znacznie później, w sklepie Google Play jest aplikacja, która informuje Cię, czy zostałeś zbanowany na Twitterze, czy nie.

Ta aplikacja To jeden z najskuteczniejszych dzisiaj i mówi Anuluj subskrypcję dzisiaj i powiadamia Cię o użytkownikach, którzy już Cię nie obserwują.

Aby pobrać tę aplikację Wystarczy wejść do sklepu Google Play ze smartfona z systemem Android, przejść do wyszukiwarki i wkleić Przestań obserwować dzisiaj lub po prostu przejdź tutaj, aby go pobrać.

Ta aplikacja jest absolutnie skuteczna aby dowiedzieć się, kto zrezygnował z subskrypcji nas na Twitterze. Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji na smartfona i chcesz wiedzieć, kto Cię zablokował, istnieje bardziej wydajna metoda, wprowadzając swoją listę obserwujących i sprawdzając, kto już Cię nie obserwuje.

W przypadku, gdy możesz się cofnąć, nie zostaniesz zbanowanyLub, jeśli pojawi się ostrzeżenie o blokowaniu, niestety nie byłeś śledzony na Twitterze.

Ta aplikacja jest naprawdę łatwa w użyciu, ponieważ po jej pobraniu i zainstalowaniu wystarczy zaloguj się swoimi danymi z Twitteraktóry zawiera zarówno nazwę użytkownika, jak i hasło, a następnie przejdź do opcji, która Cię zablokowała, która jest częścią tej platformy. W mgnieniu oka dowiesz się, kto Cię zablokował.

Dowiedzenie się, czy zostałem zbanowany, wyciszony lub oznaczony na Twitterze, jest bardzo łatwe. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, których Cię nauczyliśmy i zrób to w mgnieniu oka Opanujesz dużą część funkcjonalności z Twittera.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up