Krzyżówki i gry krzyżówki na iPhone'a i Androida

Najlepsze darmowe gry z krzyżówkami, krzyżówkami i krzyżówkami w języku włoskim na smartfony z systemem Android, iPhone'y i iPady

Nawet w krzyżówki, jedną z najstarszych i najciekawszych gier, można grać na smartfonie lub, jeszcze lepiej, na tablecie: w ten sposób aplikacje uzupełniają klasyczną metodę pióra i papieru. W sklepach znajdziemy wiele takich aplikacji na urządzenia z systemem Android oraz iPhone / iPad, więc tracimy czas na stanie w kolejce, czekanie na lekarza czy samochód.

W poniższym przewodniku pokażemy, jak to zrobić Najlepsze krzyżówki i krzyżówki na urządzenia z Androidem, iPhone'a i iPadaSprzyja to aplikacjom obsługującym język włoski. W tego typu grach język jest ważny dla zrozumienia, które słowo wprowadzić.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Sudoku online na PC i krzyżówki do drukowania i tworzenia

Indeks
 1. Przewodnik po krzyżówkach i krzyżówkach
  1. Najlepsze aplikacje do krzyżówek i krzyżówek
  2. Więcej aplikacji do krzyżówek i krzyżówek
  3. Wnioski

Przewodnik po krzyżówkach i krzyżówkach

W sklepach z Androidem i iPhone'em / iPadem możemy znaleźć wiele włoskich krzyżówek lub krzyżówek dla zabawy, więc nie musisz kupować żadnego z kiosków z krzyżówkami. Oprócz krzyżówek i krzyżówek, aplikacje oferują również wiele łamigłówek do rozwiązania, które są zawsze inne i są tworzone przez aplikację.

Najlepsze aplikacje do krzyżówek i krzyżówek

Pierwsza polecana przez nas aplikacja to Crucintarsio, dostępne bezpłatnie dla Android i dla iPhone / iPad.

Crucintarsio to najlepsza krzyżówka, jaką możesz mieć na swoim tablecie lub smartfonie. Gra jest bezpłatna i pełna różnych kombinacji, aby zawsze grać w nową łamigłówkę. Gra obsługuje wiele języków, w tym włoski, i można ją dostosować, z możliwością wyboru długości wyszukiwanych słów, rozmiaru siatki i wyrównania. Planszę można spersonalizować, wybierając poziom trudności, rozmiar i orientację siatki, minimalną długość słowa, możliwość zobaczenia pierwszych liter niektórych słów oraz języka. Gra ma również podzielony ekran, aby wyświetlić listę słów na stronie.

Inną zabawną aplikacją, którą możemy pobrać, jest CodyCross: krzyżówki, dostępne bezpłatnie dla Android i dla iPhone.

CodyCross to zabawna mieszanka quizu i krzyżówki, w której musimy odpowiadać na pytania, rozwiązywać łamigłówki o różnym typie i stopniu trudności. Darmowa wersja jest łatwa do grania i jest aplikacją obsługującą język włoski. Dzięki naszej zdolności wyszukiwania najtrudniejszych słów możesz kontynuować przygodę i odblokowywać nowe światy.

Inną aplikacją, którą możemy pobrać dla zabawy, jest Szukanie słowa, dostępne bezpłatnie dla Android jest iPhone.

Word Search to najpopularniejsza gra z krzyżówkami, bardzo fajna gra, która przedstawia siatkę liter, które pojawiają się losowo, ale w rzeczywistości ukrywają różne słowa, które musimy znaleźć i zakreślić, aby ukończyć poziom. Gra ma wiele różnych poziomów, może losowo generować nowe krzyżówki, a także oferuje rosnący poziom trudności, dzięki czemu nawet prawdziwi mistrzowie krzyżówek mogą zostać wystawieni na próbę.

Inną aplikacją, którą możemy bezpłatnie pobrać na wszystkie urządzenia z Androidem jest Darmowa włoska krzyżówka, Dostępne od Sklep Google Play.

Jest to prawdopodobnie najbardziej kompletna aplikacja, jaką kiedykolwiek wypróbowałem, ponieważ ma wbudowane łamigłówki, dużą i piękną kolekcję krzyżówek, która jest dostępna nawet bez połączenia z Internetem, generator krzyżówek zapewniający niekończącą się zabawę, ponad 7500 unikalnych pytań i wskazówkę system dla osób w opałach iw 100% darmowy, bez aktywacji poprzez płatność (wszystkie poziomy są dostępne od samego początku).

Więcej aplikacji do krzyżówek i krzyżówek

Te pokazane powyżej są prawdopodobnie najlepszymi aplikacjami do krzyżówek i krzyżówek, ale sklepy na Androida i iPhone'a są pełne podobnych aplikacji i angielskich aplikacji do krzyżówek (jeszcze trudniejsze, zalecane tylko dla tych, którzy dobrze mówią. Język). Poniżej znajduje się lista aplikacji, które możemy bezpłatnie przetestować na smartfonach lub tabletach:

 • Włoska krzyżówka Berni Mobile to świetna darmowa gra krzyżówka dla Androidz nieskończoną liczbą kombinacji, trzema poziomami trudności i różnymi rozmiarami stołów.
 • Krzyżówka ITA to kolejna krzyżówka dla Android, Classic, który zawiera 650 krzyżówek już opublikowanych w różnych magazynach.
 • Bezpłatna krzyżówka Benjamina Lochmanna to jedyna darmowa aplikacja z ładną krzyżówką iPhone i iPad w języku włoskim z trzema poziomami trudności dla początkujących i ekspertów.
 • Krzyżówka Puzzle Jest bezpłatny i w języku włoskim, z wieloma wstępnie wypełnionymi szablonami do odgadywania słów, różnymi poziomami trudności, maksymalnymi krzyżówkami dla ekspertów i możliwością tworzenia losowych łamigłówek.
 • Krzyżówki na iPhone'a to zaktualizowana aplikacja z wieloma nowymi krzyżówkami, w które możesz grać każdego dnia. Tam też możesz porównać się z innymi graczami.
 • Wordscapes to krzyżówka dla Android jest iPhone, bezpłatnie, w języku angielskim. Lo0 Umieściłem go na liście ze względu na dość płynną i relaksującą mechanikę gry, w której wszystko, co musisz zrobić, to przesunąć palcem, aby połączyć litery i stworzyć słowa pasujące do krzyżówek.
 • Words of Miracles: Crosswords Around the World, do Android jest iPhone to krzyżówka, również w języku włoskim, ze zdjęciami i odgadywanymi słowami z ważnych miejsc na całym świecie

Inne podobne gry, które możemy wypróbować na Androida, to splecione słowa (w które można grać w trybie multiplayer), Wielojęzyczne wyszukiwanie słów jest Szukanie słowa.

Wnioski

Krzyżówki i krzyżówki mogą stać się wielkim hobby nawet na smartfonach i tabletach. Wystarczy pobrać aplikację w języku włoskim, która najlepiej pasuje do naszych umiejętności słownych, i od razu zacząć rozwiązywać zagadki, znajdować ukryte słowa i rozwiązywać najważniejszą krzyżówkę w historii.

Więcej ciekawych gier na tablety lub smartfony znajdziesz w naszych instrukcjach Puzzle i gry podobne do Lyricist i Scarabeo online i aplikacje jest Najlepsze gry przygodowe z historią i łamigłówkami na Androida i iPhone'a (za darmo).

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up